اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

رفع افت فشار پکیج

اگر از کاربران پکیج هستید، حتما برای شما پیش آمده که با افت فشار پکیج مواجه شوید. افت فشار باعث اختلال در عملکرد گرمایشی پکیج می شود. در این مقاله قصد داریم تا راهکارهای لازم برای رفع افت فشار پکیج را مورد بررسی قرار دهیم.برای رفع تخصصی هر مشکلی ابتدا لازم است تا اشراف کامل بر مشکل پیش آمده داشته باشید. لذا قبل از ارائه راهکار برای رفع افت فشار پکیج به علت افت فشار در پکیج خواهیم پرداخت. پکیج های دیواری مانند: پکیج ایران رادیاتور ، بوتان ، سوزان و … در کنار تمام مزیت هایی که دارد، معایبی را نیز به همراه دارند که یکی از مهم ترین این معایب افت فشار است که منجر به گرم نکردن آب میشود. برای بررسی دلایل و رفع افت فشار پکیج با ما همراه شوید.

علت افت فشار پکیج

افت فشار در پکیج امری طبیعی است و همیشه جای نگرانی نیست.در پکیج هایی که تازه راه اندازی شده اند و اصطلاحا نو هستند معمولا سه هفته یک بار دچار افت فشار میشود و این افت فشار در پکیج های قدیمی معمولا هر دو هفته یک بار اتفاق می افتد.اگر پکیج به طور مداوم دچار افت فشار شود، لازم است این مشکل به صورت تخصصی واکاوی شود.در ادامه مقاله به علت پایین آمدن فشار در پکیج خواهیم پرداخت و همچنین برای پاسخ به سوال ” علت افت فشار آب گرم در پکیج چیست؟” مقاله ی مورد نظر را مطالعه نمایید.

باز ماندن شیرپرکن پکیج

باز ماندن شیرپرکن بعد از تنظیم فشار یکی از مواردی است که معمولا موجب پایین آمدن فشار در پکیج میشود. این اتفاق به این صورت رخ میدهد که باز ماندن شیرپرکن سبب تغییر فشار پکیج شده و در برخی از موارد موجب بالا رفتن فشار پکیج و در موارد دیگر موجب افت فشار پکیج میشود.

وجود نشتی در مدار بسته پکیج

وجود نشتی در سیستم پکیج قطعا میتواند علت افت فشار پکیج باشد، حتی اگر میزان نشتی ناچیز باشد.در نتیجه لازم است برای رفع افت فشار پکیج سیستم مدار بسته پکیج بررسی شود و نشتی برطرف شود چرا که در صورت ادامه نشتی، افت فشار پکیج بیشتر خواهد شد.

سوراخ بودن مبدل حرارتی

این مورد زمانی رخ میدهد که از پکیج های تک مبدل استفاده میکنید، چرا که در پکیج هایی با مبدل ثانویه بسیار بعید است که دچار چنین مشکلی شوند. زمانی که فشار آب اصلی ساختمان از فشار پکیج پایین تر باشد پکیج دچار افت فشار خواهد شد و لازم است برای رفع افت فشار پکیج این سوراخ برطرف شود.

سوراخ شدن منبع انبساط پکیج

این مشکل هم میتواند منجر به پایین آمدن فشار پکیج شود و هم میتواند موجب بالا رفتن فشار پکیج شود.سوراخی و یا باد نداشتن منبع انبساط یکی از عمده دلایل پایین امدن فشار پکیج است.

روش رفع افت فشار پکیج

روش رفع افت فشار پکیج به مشکل پیش آمده بستگی دارد.همان طور که در قسمت بالا گفته شد برای رفع افت فشار پکیج لازم بود که علت های بروز این مشکل را بازگو کنیم.هر یک از موارد گفته شده در قسمت بالا میتوانند دلایل افت فشار پکیج باشند که با رفع این مشکلات پکیج قطعا به عملکرد درست خود باز خواهد گشت.پس از رفع مشکل پیش آمده لازم است تا فشار پکیج را تا حد مطلوب بالا ببرید.برای این کار ابتدا سیستم گرمایش را خاموش کرده و منتظر بمانید تا کاملا سرد شود.شیربازکن محل تنظیم فشار پکیج است که میتوانید فشار پکیج را طبق استانداری که باید، تنظیم کنید تا پکیج بهترین عملکرد را داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات است که با تیمی مجرب و متخصص این قابلیت را داردکه انواع پکیج با برندهای مختلف را بررسی کرده و مشکل پیش آمده را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایند.تکنسین های ما با تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات پکیج تخصص لازم را در این زمینه کسب نموده و میتوانند بهترین خدمات را در راستای تعمیر پکیج به شما عزیزان ارائه نمایند.

امتیاز شما به این نوشته