1. خانه
 2. تعمیر دستگاه کپی
 3. سرویس دستگاه کپی

سرویس دستگاه کپی

سرویس دستگاه کپی لزوماً به معنای تعمیر قطعه‌ای خاص از این دستگاه نیست؛ به عبارتی، سرویس دستگاه کپی، علاوه بر عملیات تعمیر، می‌تواند مشتمل بر بررسی، گردگیری و بکارگیری ترفندهایی باشد که جهت افزایش عمر مفید قطعات انجام می‌شود. بی‌توجهی به این مسئله، -یعنی سرویس‌های دوره‌ای- سبب کاهش عمر مفید دستگاه کپی و استهلاک قطعات آن در درازمدت خواهد شد. از همین رو به کاربران حرفه‌ای دستگاه‌های کپی توصیه می‌شود، بسته به کارکرد دستگاه، در بازه‌های زمانی متفاوت جهت سرویس دستگاه کپی اقدام نمایند و بدین وسیله از تشدید اشکالات احتمالی موجود در دستگاه پیشگیری کنند.

جهت استفاده از سرویس در محل دستگاه کپی کافی است از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت این مرکز، با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور سرویس‌کار دستگاه کپی- را ثبت نمایید. توصیه می شود در زمان تماس، نوع اشکالات پیش آمده در دستگاه، دلیل خرابی پیش آمده (دستکاری، خرابی قطعه و …) و در نهایت مدت زمان استفاده از دستگاه را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

سرویس دستگاه کپی

خدمات ارائه شده در سرویس دستگاه کپی

 • رفع عیب های قطعات تونر و تانک تونر Toner Hopper
 • تعمیر درایو دستگاه کپی و موتور دستگاه کپی
 • تعمیر و تعویض کاست و بای پس کاغذ Cassete , Bypass
 • تعمیر و تعویض ADF تغذیه کننده کاغذ
 • تعمیر هیتر دستگاه در روند سرویس دستگاه کپی
 • رفع عیوب مدار تغذیه
 • شارژ پودر سبک و سنگین دستگاه کپی و ……..
 • نصب و همچنین راه اندازی دستگاه های کپی (کپی)
 • تست و تنظیمات دستگاه کپی شارژ کارتریج
 • رفع عیب های اسکنر Scanner و قطعات آن
 • جنرال سرویس دستگاه کپی (سرویس کلی دستگاه)
 • رفع عیب های مرتبط به کدهای خطا
 • تعمیر و تعویض نمودن یونیت فیوزیگ Fusing Unit
 • تعمیر و تعویض نمودن یونیت ایمیجینگ Imaging Unit

اعزام سرویس‌کار دستگاه کپی به محل

اعزام تعمیرکار دستگاه کپی به محل، راهکاری است جهت آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار اشکال شده است اما به هر دلیل، -دلایلی چون ضیق وقت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه، ابعاد و وزن بالای دستگاه و … – امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارند. این گروه از کاربران می توانند جهت تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات معیوب دستگاه‌شان از روش «اعزام سرویس‌کار دستگاه کپی به محل» مرکز سخت افزار ایران استفاده نمایید. در این روش، کارشناسان سرویس دستگاه کپی، خود به محل مورد نظر مراجعه کرده و تعمیرات دستگاه را به سرانجام می‌رسانند. در سرویس دستگاه کپی در محل، تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و تعویض قطعات در محل انجام شده و نیازی به خارج کردن دستگاه و جابجایی آن نیست. بعلاوه سرویس‌کار دستگاه کپی آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارد تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ارائه دهندۀ تمامیِ سرویس هایِ تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی ذکر شده است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و التزام به اجرای تمامی استانداردهای این حوزه، در تلاش است تا رضایت کاربران این برند را کسب نماید. خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و تمامی مدلهای جوهرافشان، لیزری، کپی رنگی، دستگاه کپی سیاه و سفید، رومیزی، چندکاره و … را شامل می گردد. هدف نهایی ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی جلب رضایت مشتریان و اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتری از سرویسهای ارائه شده به وی است، از اینرو کاربران می توانند پس از دریافت خدمات سطح رضایت خویش را از خدمات دریافتی اعلام دارند. برقراری امکانات استاندارد جهت ایجاد تعامل میان مشتریان و نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی سبب گشته تا سطح کیفی خدمات در این مجموعه به طور مداوم آنالیز گشته و نواقص احتمالی برطرف گردند. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات کپی در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی، چاپ و ارتباطی است که با تلاشهای مستمر نیروهای متخصص و ماهر خویش موفق به ثبت رویکردی جدید در حوزه خدمت رسانی گشته است. مرکز سخت افزار ایران در تلاش است تا با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید و تمامی نیازهای آنان را رفع و مرتفع سازد. جهت اطمینان خاطر کاربران، تمامی خدمات ارائه شده توسط مهندسان و کارشناسان این مرکز دارای گواهی نامه کیفیت و بسته به نوع تعمیر دارای گارانتی (با بازه زمانی مشخص) خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به سایر صفحات وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

تغییر تایم کاری
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+