خدمات پس از فروش کولرگازی

مرکز سخت افزار ایران  پس از فروش کولرگازی خدمات نصب و راه اندازی و هم چنین تعمیرات کولر گازی را به کاربران گرامی ارائه می نماید. در این راستا برترین متخصصین و مهندسین نصب و راه اندازی کولر را استخدام کرده ایم. همچنین مدیریت مرکز بهترین تجهیزات و امکانات را جهت نصب و راه اندازی کولر گازی به کار گرفته است.

در خدمات پس از فروش کولرگازی نکات بسیاری باید مورد توجه قرار گیرند. متخصصین مرکز سخت افزار ایران با آگاهی و دانشی که دارند با تمام این نکات آشنایی داشته و تسلط لازم را در امر نصب و راه اندازی کولرهای گازی دارند. خاطر نشان می سازیم عملیات نصب کولرگازی تخصصی بوده و انجام آن توسط افراد غیرمتخصص و نابلد مشکلات بسیاری را به همراه خواهد داشت. در صورت نیاز به نصب و راه اندازی کولر گازی با مراکز و نمایندگی های معتبر تماس بگیرید.

کارشناسان مرکز سخت افزار ایران آماده ی ارائه ی انواع خدمات به شما کاربران می باشند. جهت برقراری ارتباط با این مرکز از طریق شماره های موجود در سایت اقدام فرمایید. همچنین می توانید جهت آشنایی کامل با این مرکز به صورت حضوری مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح نمایید. متخصصین نصب و راه اندازی کولر گازی در اسرع وقت به محل یا منزل مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

خدمات پس از فروش کولر گازی

خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی

خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی توسط واحد فروش مرکز سخت افزار ایران به کاربران عزیز ارائه می گردد. یکی از اصلی ترین این خدمات، تعمیرات تخصصی دستگاه است. با توجه به حجم عملکردی کولر گازی احتمال خرابی بخش های مختلف آن بالاست. دیگر سرویس مهم که پس از فروش کولر ال جی به کاربران ارائه می گردد، نصب و راه اندازی محصول است.

همکاران ما برای نصب کولر به آدرسی که شما ارائه دهید اعزام شده و این فرایند را به بهترین شکل انجام خواهند داد. همچنین اگر عملکرد کولرگازی شما دارای مشکل یا اختلالی بود، با استفاده از خدمات پس از فروش ال جی می توانید اقدام به رفع مشکل نمایید. گفتنی است خدمات پس از فروش کولر گازی ال جی تنها به محصولاتی تعلق می گیرد که اصل بوده و از گارانتی معتبر برخوردار هستند.

شعبه فرجام

نکات مهم در خدمات پس از فروش کولرگازی

همان گونه که اشاره نمودیم خدمات پس از فروش کولرگازی شامل خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر تخصصی کولرگازی می باشد. متخصصین مرکز سخت افزار ایران، نکات بسیاری را در خدمات پس از فروش کولرگازی و هنگام نصب و راه اندازی کولر گازی موثر می دانند.

این نکات توسط کارشناسان مرکز به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. در این قسمت لازم می دانیم جهت آشنایی کاربران با این نکات به شرح برخی از آن ها بپردازیم. مطالعه ی این متن موجب ملموس شدن این نکته خواهد شد که کار نصب و راه اندازی ریزه کاری های بسیاری دارد و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

شناخت عملکرد کمپرسور پیستونی:

این قطعه عملکردی شبیه به  سیلندر و پیستون خودرو دارد. با هر بار رفت و برگشت پیستون مقداری از گاز مبرد موجود در محفظه کمپرسور به داخل سیلندر مکیده شده و تحت تراکم قرار گرفته و با فشار به داخل سیستم هدایت می شود.

شناخت عملکرد کمپرسورهای روتاری (دوار):

عملکرد این کمپرسور ها با گردش ۳۶۰ درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد. متخصصین خدمات پس از فروش کولرگازی باید با عملکرد کمپرسورهای روتاری آشنایی کافی داشته باشند.

وقتی گاز از دریچه ی ورودی وارد کمپرسور می شود، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند. کمپرسورهای روتاری نسبت به کمپرسورهای پیستونی مصرف برق کمتری داشته و صدای حاصل از کارکرد آنها نیز کمتر است و در مجموع راندمان بالاتری نسبت به کمپرسورهای پیستونی دارند.

شناخت عملکرد کمپرسور های اسکرول:

نوع دیگری از کمپرسورها در کولر های گازی می باشند که معمولاً در ظرفیت های بالا مورد استفاده قرار می گیرند ونسبت به سایر انواع کمپرسور قیمت بالایی دارند. داخل این کمپرسورها از دو قطعه حلزونی شکل تشکیل شده که یکی ثابت و دیگری متحرک می باشد. حرکت حلزون متحرک موجب فشرده شدن گاز بین این دو شده و فشار لازم را در خروجی ایجاد می نماید. این کمپرسورها دارای مزایایی هستند که از آن جمله می توان به راندمان بالا، صدای کم و طول عمر زیاد آن ها اشاره کرد.

آشنایی با انواع کندانسور (تقطیر کننده) :

یکی دیگر از نکاتی که لازم است کارشناسان خدمات پس از فروش کولرگازی با آن آشنا شوند ، کندانسور ( تقطیر کننده ) کولر گازی است. کندانسور مجموعه ای از لوله های مسی و صفحات آلومینیومی مشبک  با طراحی خاص می باشد. این قطعه در بخش خارجی دستگاه (outdoor) قرارگرفته است. کندانسور به جذب گرمای گاز مبرد (در حالت سرمایش)، یا دفع سرمای آن (در حالت گرمایش) می پردازد. لازم به ذکر است برخی از تولیدکنندگان در هنگام تولید اواپراتور و کندانسور از فلزات دیگری به جز مس استفاده می نمایند. اما استفاده از لوله های مسی مناسب تر است.

آشنایی با مدل های اواپراتور (تبخیر کننده):

اواپراتوربه مجموعه ای از لوله های مسی و صفحات آلومینیومی مشبک گفته می شود. این قطعه با طراحی خاص در بخش داخلی دستگاه (Indoor) قرار گرفته و محل خنک سازی هوا (در حالت سرمایش) و یا دفع گرما (در حالت گرمایش) می باشد. هوای درون اتاق با مکیده شدن از قسمت بالای یونیت داخلی وارد محفظه ی اواپراتور شده و پس از خنک شدن (در حالت سرمایش) و یا گرم شدن (در حالت گرمایش) از قسمت پایینی آن به سمت اتاق دمیده می شود.

آشنایی با طریقه استفاده از ماده مبرد (گاز خنک):

آشنایی با عملکرد ماده مبرد به کارشناسان در ارائه ی خدمات پس از فروش کولرگازی کمک خواهد کرد. عملکرد این قسمت از کولرگازی ،  به این گونه است که با دریافت گرمای محیط در بخش اواپراتور کولر گازی از حالت مایع تبدیل به گاز شده و در بخش کندانسور با پس دادن گرما مجدداً به مایع تبدیل می شود.

نیروی لازم جهت چرخش گاز خنک کننده در سیستم توسط کمپرسور انجام می پذیرد. لازم به ذکر است، گاز خنک کننده که در کولرهای گازی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولاً R22 بوده که در سالهای اخیر به دلیل حفاظت از لایه ازن، با سایر گازهای سازگار با محیط زیست مانند   R410Aدر حال جایگزین شدن می باشد.

آشنایی با نصب لوله مویی:

متخصصین خدمات پس از فروش کولرگازی  آشنایی کامل با نصب لوله ی مویی داشته و این کار را با دقت و ظرافت انجام می دهند. وظیفه ی لوله مویی در کولرهای گازی افت فشار مبرد و ایجاد فرصت لازم جهت تبخیر آن در اواپراتور می باشد.

آشنایی با بخش دمپر و استپ موتور:

از دیگر نکات مهم در هنگام نصب وراه اندازی کولرگازی، که کمک شایانی در ارائه ی خدمات پس از فروش کولرگازی به بهترین شکل ممکن است ،  آشنایی با بخش دمپر و استپ موتور می باشد. دمپر یک تیغه ی پلاستیکی می باشدکه  با قرار گرفتن در دهانه ی خروجی هوا در یونیت داخلی، جهت حرکت باد را از سمت بالا به پایین تغییر می دهد.

استپ موتور (موتور سویینگ) موتور الکتریکی کوچکی است که دَوَران کامل ندارد و حرکت آن به صورت رفت و برگشتی و پلکانی می باشد. تیغه ی این بخش آن متّصل به دمپربوده و موجب تغییر حالت دمپر می گردد؛ استپ موتورها با جریان برق مستقیم کار می کنند.

آشنایی با پروانه فن و بلوور:

تعریف و عیب یابی پروانه فن: قطعه ای دایره ای شکل است که پره های آن به دلیل داشتن زاویه نسبت به مرکز آن، در هنگام چرخش باعث عبور هوا از قسمت عقب به جلو و یا بالعکس می گردد؛ نیروی لازم جهت چرخش آن توسّط موتور فن یونیت خارجی تأمین می گردد؛ پروانه فن ها از جنس فلز و یا پلاستیک ساخته می شوند و وظیفه آنها عبور دادن هوا از میان کندانسور، جهت تسریع و بهبود تبادل حرارت در کندانسور می باشد.

بخش بلوور و تعمیرات آن :

بلوور در واقع نوعی پروانه فن می باشد که به دلیل قرار گرفتن داخل اواپراتور، به صورت استوانه ای ساخته میشود که دارای پره های زاویه دار نسبت به محور استوانه می باشد و از پلاستیک یا فلز ساخته می شود؛ وظیفه بلوور، عبور دادن هوای محیط از داخل اواپراتور و دمیدن آن به داخل محیط می باشد و نیروی لازم جهت چرخش آن توسط موتور فن یونیت داخلی تأمین می گردد.

مرکز فروش کولرگازی

مرکز فروش کولرگازی تمامی مدل های کولرگازی اصل و اورجینال را به هم وطنان عزیز ارائه می نماید. اگر مایل به خرید هر یک از مدل های کولرگازی هستید می توانید با متخصصین نمایندگی فروش کولرگازی در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و از مشاوره های لازم جهت خرید کولرگازی بهره مند شوید.

متخصصین ما ضمن شرح کاربرد محصول ، نقاط قوت و ضعف آن را به کاربران گرامی شرح خواهند داد. به این ترتیب محصولی بدون نقص را خریداری خواهید نمود. هم چنین می توانید در صورت تمایل به خرید اسپلیت با متخصصین فروش اسپلیت در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و از خدمات فروش ما بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش کولرگازی

اخبار و خواندنی های کولرگازی

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری