1. خانه
 2. تهویه مطبوع
 3. تعمیر کولر گازی
 4. نمایندگی فروش کولر گازی

نمایندگی فروش کولر گازی

نمایندگی فروش کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران  ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش انواع مدل های کولر گازی  و خدمات پس از آن،  به هموطنان گرامی است. ‌‌متقاضیان خرید این دستگاه می توانند پس از حضور در نمایندگی فروش کولر گازی  و دریافت مشاوره های مورد نیاز نسبت به خرید و تهیه آن اقدام نمایند.

کارشناسان ما در نمایندگی فروش کولر گازی  اطلاعات و راهنمایی های تخصصی و عمومی مورد نیاز را در اختیار خریداران محترم قرار می دهند و بدین واسطه، آنها را در لذتِ داشتنِ یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می دهند.

دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش کولر گازی سبب می گردد تا کاربر دستگاهی را خریداری نماید که بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای وی داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی برترین گزینه به شمار آید.

مرکز فروش کولر گازی

مرکز فروش کولر گازی

مرکز فروش کولر گازی ارائه دهنده ی تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات کولر گازی به هموطنان گرامی می باشد.  نمایندگی فروش کولر گازی ، در بخش فروش، عرضه کننده تمامی مدل های کولر گازی  و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، تعویض و تعمیر کولر گازی  است. مدیریت مرکز فروش کولر گازی در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دهد.

تمامی خدمات  مرکز فروش کولر گازی بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی ارائه می گردد خدمات پس از فروش کولر گازی شامل نصب و راه اندازی  کولر گازی از جمله خدمات مرکز سخت افزار ایران به کاربران گرامی می باشد.

نمایندگی فروش کولرگازی

قیمت کولر گازی

مطمئنا پیش از خرید هر دستگاهی به قیمت آن توجه می کنید. قیمت کولر گازی عدد ثابتی نیست و بسته به عوامل متعدد متغیر می باشد. مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت این دستگاه، مدل آن است. معمولا کولرهای ایستاده به دلیل ظرفیت و وزن بیشتر، قیمت بالاتری هم دارند. این در حالی است که مثلا کولر گازی پرتابل به مراتب ارزان تر از سایر مدل ها می باشد.

دیگر عامل مهم در تعیین قیمت کولر گازی ، برند دستگاه است. محصولات برندهای مطرحی همچون سامسونگ و ال جی قیمت بالاتری در مقایسه با نام های کمتر شناخته شده دارند. البته باید بدانید که این مساله به هیچ عنوان ضامن کیفیت دستگاه نیست. دیگر عامل تعیین کننده، قابلیت های کولر است. بدون شک دستگاهی که به آپشن های متعددی همچون کمپرسور اینورتر مجهز شده قیمت بالاتری دارد و البته کارایی بهتری را نیز ارائه می دهد. همچنین هرچه ظرفیت کولر گازی بیشتر باشد باید مبلغ بیشتری برای خرید آن پرداخت کنید.

قیمت کولر گازی اسپلیت

گارانتی خدمات در نمایندگی فروش کولرگازی

گارانتی خدمات در نمایندگی فروش کولر گازی  سبب گشته تا این مرکز بدل به انتخاب نخست تمامی متقاضیانی گردد که قصد خرید این دستگاه را دارند. ضمانت کالا، تضمین اصالت، فروش با قیمت مصوب شرکتی، ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات و در نهایت رعایت استانداردهای جهانی در حوزه خدمات پس از فروش، سبب گشته تا خریداران این محصول، برای نخستین بار، لذت بخش ترین خرید خود را در نمایندگی فروش کولر گازی  تجربه نمایند.

فروش انواع مدل های کولرگازی

نمایندگی فروش کولر گازی ، تمامی مدلهای عرضه شده ی کولر گازی توسط برندهای مختلف را  اعم از کولرهای پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه را در مجموعه خویش داشته و قادر است تا پاسخگوی تمامی خریداران و مشتریان گرامی باشد.کاربران گرامی با حضور در این مرکز می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، کولر گازی مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره مند گردند.

خدمات نمایندگی فروش کولر گازی

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی فروش کولرهای گازی ال جی اطلاعات ضروری پیش از خرید کولرهای گازی را دریافت دارید؛ نکاتی چون: توجه به میزان مصرف برق، دقت به EER، توجه به میزان پرتاب باد، اهمیت دادن به میزان صدای کولر، فیلتر داشتن یا نداشتن کولر جهت تهویه هوا، خرید کالای با ضمانت یا بدون ضمانت و … .

نمایندگی مرکزی فروش کولر گازی

برخی دیگر از خدمات نمایندگی فروش کولر گازی عبارتند از:

 • مقایسه کولر گازی انتخاب شده توسط مشتری با سایر کولرهای موجود در نمایندگی فروش کولر گازی
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با فروش (شامل گارانتی، خدمات نصب، پشتیبانی و … )
 • صداقت در اعلام ویژگی های کولر گازی و عرضه بروشورهای مرتبط (حاوی اطلاعات شرکتی هر یک از کولرهای گازی)
 • ارائه دیگر اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتری و …. در نمایندگی فروش کولر گازی
 • ارائه کلیه خدمات و اطلاعات پیش از خرید کولر گازی در نمایندگی فروش کولر گازی
 • ارائه اطلاعات فنی و تخصصی هر یک از کولرهای گازی
 • ارائه مشاوره های مورد نیاز جهت داشتن یک انتخاب مناسب و شایسته
 • ارائه اطلاعات مرتبط با کیفیت ساخت و سازگاری هر یک از کولر های گازی (با دمای محیط)

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. فروش کولرگازی و فروش اسپلیت یکی از خدمات این مرکز است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در خصوص قیمت کولر گازی و قیمت اسپلیت به صفحات مربوطه مراجعه نمایید.

کاربران این محصولات می توانند در صورت بروز هر گنه اشکال و ایراد در این محصولات به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران در زمینه سرویس و تعمیر کلیه محصولات سخت افزاری هوشمند و الکترونیکی فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را داراست. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید.

اخبار و خواندنی های کولر گازی را در بخش ذیل پیگیری نمایید:

تغییر تایم کاری
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+