021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر چندکاره

در این مقاله نحوه تعمیر پرینتر چند کاره و جزئیات آن را بررسی می کنیم. چاپگرهای چند کاره که با عنوان آل این وان هم شناخته می شوند، معمولا چند قابلیت شامل پرینت، کپی، فکس و بعضا اسکن را با هم ارائه می دهند. یعنی از یک دستگاه می توان به عنوان 4 دستگاه استفاده کرد. همین ویژگی، تعمیرات این مدل ها را کمی پیچیده تر کرده است.

مثلا تصور کنید که به صورت هم زمان، پرینتر پرینت نگیرد و عملیات اسکن هم انجام نشود. در ادامه ما نحوه تعمیرات پرینتر چند کاره را بررسی می کنیم تا با جزئیات این فرایند آشنا شوید. با توجه به پیچیدگی کار، پیشنهاد می دهیم برای نتیجه گیری بهتر، تعمیرات این نوع پرینتر را به تیم تعمیر پرینتر مرکز سخت افزار ایران محول کنید.

تعمیر پرینتر چندکاره در محل

تعمیر پرینتر چندکاره در محل

پرینترهای چند کاره معمولا وزن بالایی دارند. البته مدل های خانگی چندان سنگین نیستند. با این حال بهتر است که تعمیرات آنها در محل انجام شود تا جابجا نشوند. از طرفی، این کار هزینه و زمان زیادی از کاربران می گیرد. بعضا پیش آمده است که دستگاه در حین انتقال به تعمیرگاه ضربه خورده و آسیب دیدگی آن بیشتر شده است.

تعمیر پرینتر چندکاره در محل با این هدف انجام می شود که چنین اتفاقاتی رخ ندهد و دستگاه به بهترین شکل، عیب یابی و ترمیم گردد. برای دریافت این سرویس با نمایندگی تعمیرات پرینتر در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما پس از دریافت مشخصات و مشکلات دستگاه و آدرس شما، تیم تعمیرات را در اولین فرصت به محل اعزام می کنند تا ضمن عیب یابی پرینتر،  مشکلات آن را برطرف نمایند.

هزینه تعمیرات پرینتر چند کاره

تنها پس از عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی قطعات و اجزای آسیب دیده آن، می توان در مورد هزینه تعمیرات پرینتر چند کاره نظر داد. حتی در این شرایط هم قیمت اعلام شده تقریبی است و احتمال کاهش یا افزایش آن در پایان روند تعمیر وجود دارد.

درواقع همه چیز بستگی به این دارد که کدام بخش ها و به چه اندازه ای آسیب دیده باشند. گاهی مشکل دستگاه با ترمیم یک قطعه برطرف می شود. اما گاهی باید قطعات اصلی پرینتر تعویض شوند که در این صورت، هزینه تعمیر پرینتر چند کاره بالا خواهد بود.

خدمات تعمیر پرینترهای چند کاره

برای این که همه ایرادهای پرینتر آل این وان برطرف شوند، باید تمام قطعات این دستگاه بررسی و ترمیم شوند. اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج (هم پرینتر هم فتوکپی) ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، رفع ایرادات اسکنر، تعویض لامپ، ترمیم مشکلات فکس و … مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر چند کاره به شمار می روند. این خدمات با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه هستند تا امکان پیگیری کردن آنها برای مشتریان وجود داشته باشد.

 • نصب و راه‌اندازی پرینتر چندکاره

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر چندکاره، منحصر به تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیست و سرویس‌های مرتبط با نصب و راه‌اندازی دستگاه را نیز شامل می‌گردد. کارشناسان ما در این مرکز پس از راه اندازی دستگاه، درایورهای پرینتر را نصب کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهند.

به علاوه در صورت نیاز، پرینتر را به موبایل، کامپیوتر یا لپ تاپ مورد نظر وصل می‌کنند. نصب وایرلس یا بی سیم نیز با توجه به پشتیبانی دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر چندکاره انجام می شود. هرگونه ایراد فنی اعم از چاپ بی کیفیت و مخدوش، نگرفتن پرینت یا پرینت سفید، گیر کردن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن پرینتر، تمام شدن کارتریج و … را با تعمیر یا تعویض قطعات در محل کار یا منزل شما رفع می گردد.

 • سرویس‌‌های کلی پرینتر چندکاره

سایر تجهیزات دیگر نظیر پرینتر، پلاتر، فکس و اسکنر هم نیاز به سرویس دوره ای دارند. مرکز تعمیرات پرینتر چندکاره ارائه دهنده سرویس‌های کلی مرتبط با این دستگاه‌ها نیز هست. در این سرویس، قطعات مکانیکی روغن کاری، سرویس و تمیز می شوند. نتیجه سرویس‌های کلی و گردگیری دستگاه توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره، افزایش عمر دستگاه و صرفه جویی در هزینه های دارنده دستگاه است.

تعمیرات تخصصی پرینتر چندکاره

 • تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر ها جهت کاهش هزینه مصرفی
 • بروز رسانی قطعات و کیت‌های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی‌های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه چاپگر توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر
 • حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • اعزام کارشناس به محل مشتریان جهت بازدید، رفع اشکال و تعمیرات پرینتر
 • تنظیم، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره

 

 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های لیزری و حرارتی توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • گردزدایی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از خرابی آن توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • ترمیم کابل‌ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • بررسی اسناد فنی پرینترها از جمله الگوهای استفاده کاربری، نمودارها و شماتیک‌ها جهت نگهداری بهینه پرینترها
 • تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال‌ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی

تعمیر پرینتر چندکاره با گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره به دو دلیل صورت گرفته است: یک، اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی تعمیر پرینتر و دوم، برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران دستگاههای پرینتر، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند.

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره اقدام به اِعمال برخی گردگیری‌ها و سرویس های بهسازی در حین تعمیر پرینتر می‌نمایند که این امر سبب بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص گشتن آن می شود. به گونه ای که غالب دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می گردند.

نمایندگی تعمیرات پرینتر

تعمیر چاپگر به دلیل فروش بالای این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز فعال در این حوزه است. از این رو کاربران بسیاری به این مراکز مراجعه نموده و درخواست تعمیر دستگاه خویش را دارند. اما آنچه که در عمل اتفاق می افتد خرابی دوچندان دستگاه و عدم رفع اختلالات پیشین است.

دلیل این امر نیز غیراستاندارد و غیرمجاز بودن غالب مراکزی است که به ارائه خدمات مرتبط با تعمیر چاپگر می پردازند. توصیه ما به دارندگان این محصول مراجعه به مراکز رسمی و مجاز این حوزه نظیر نمایندگی تعمیرات پرینتر  و دریافت تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز به همراه گارانتی است. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات پرینتر در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تخصیص واحدهای مجزای تعمیراتی به هر یک از دستگاه ها و محصولات سبب گشته تا در هر پارت، خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران ارائه گردد و تمرکز بر یک محصول و ساختار آن، کیفیت سرویس دهی در هر پارت را ارتقاء بخشد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز سخت افزار ایران و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش، -مثلا پارت تعمیر پرینتر چندکاره- تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با آن دستگاه را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید.

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا/مرکز تعمیرات پرینتر 

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.