تعمیر پرینتر چندکاره

تعمیر پرینتر

تعمیر پرینتر چندکاره یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که به پشتوانه تخصص، تبحر، تجربه و مهارت کارشناسان این مرکز در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می گردد. مدیریت مرکز سخت افزار ایران، به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان خویش نهاده است تا بهترین خدمات، ظرف زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت به متقاضیان عرضه گردد. مرکز تعمیر پرینتر چندکاره به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت پذیرفته است.

تعمیر پرینتر چندکاره

خدمات مرکز تعمیر پرینتر چندکاره

نصب و راه‌اندازی پرینتر چندکاره: خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر چندکاره، منحصر به تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیست و سرویس‌های مرتبط با نصب و راه‌اندازی دستگاه را نیز شامل می‌گردد. کارشناسان ما در این مرکز پس از راه اندازی دستگاه، درایورهای پرینتر را نصب کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهند. به علاوه در صورت نیاز، پرینتر را به موبایل، کامپیوتر یا لپ تاپ مورد نظر وصل می‌کنند. نصب وایرلس یا بی سیم نیز با توجه به پشتیبانی دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر چندکاره انجام می شود.

تعمیر پرینتر چندکاره: هرگونه ایراد فنی اعم از چاپ بی کیفیت و مخدوش، نگرفتن پرینت یا پرینت سفید، گیر کردن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن پرینتر، تمام شدن کارتریج و … را با تعمیر یا تعویض قطعات در محل کار یا منزل شما رفع می گردد.

سرویس‌‌های کلی پرینتر چندکاره: سایر تجهیزات دیگر نظیر پرینتر، پلاتر، فکس و اسکنر هم نیاز به سرویس دوره ای دارند. مرکز تعمیرات پرینتر چندکاره ارائه دهنده سرویس‌های کلی مرتبط با این دستگاه‌ها نیز هست. در این سرویس، قطعات مکانیکی روغن کاری، سرویس و تمیز می شوند. نتیجه سرویس‌های کلی و گردگیری دستگاه توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره، افزایش عمر دستگاه و صرفه جویی در هزینه های دارنده دستگاه است.

تعمیرات تخصصی پرینتر چندکاره

 • تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر ها جهت کاهش هزینه مصرفی
 • بروز رسانی قطعات و کیت‌های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی‌های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه چاپگر توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر
 • حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • اعزام کارشناس به محل مشتریان جهت بازدید، رفع اشکال و تعمیرات پرینتر
 • تنظیم، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های لیزری و حرارتی توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • گردزدایی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از خرابی آن توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره
 • ترمیم کابل‌ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • بررسی اسناد فنی پرینترها از جمله الگوهای استفاده کاربری، نمودارها و شماتیک‌ها جهت نگهداری بهینه پرینترها
 • تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال‌ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی

تعمیر پرینتر چندکاره و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره به دو دلیل صورت گرفته است: یک، اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی تعمیر پرینتر و دوم، برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران دستگاههای پرینتر، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره اقدام به اِعمال برخی گردگیری‌ها و سرویس های بهسازی در حین تعمیر پرینتر می‌نمایند که این امر سبب بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص گشتن آن می شود. به گونه ای که غالب دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می گردند.

نمایندگی تعمیرات پرینتر

تعمیر چاپگر به دلیل فروش بالای این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز فعال در این حوزه است. از این رو کاربران بسیاری به این مراکز مراجعه نموده و درخواست تعمیر دستگاه خویش را دارند. اما آنچه که در عمل اتفاق می افتد خرابی دوچندان دستگاه و عدم رفع اختلالات پیشین است. دلیل این امر نیز غیراستاندارد و غیرمجاز بودن غالب مراکزی است که به ارائه خدمات مرتبط با تعمیر چاپگر می پردازند. توصیه ما به دارندگان این محصول مراجعه به مراکز رسمی و مجاز این حوزه نظیر نمایندگی تعمیرات پرینتر  و دریافت تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز به همراه گارانتی است. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات پرینتر در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تخصیص واحدهای مجزای تعمیراتی به هر یک از دستگاه ها و محصولات سبب گشته تا در هر پارت، خدمات تخصصی مرتبط با یک محصول به کاربران ارائه گردد و تمرکز بر یک محصول و ساختار آن، کیفیت سرویس دهی در هر پارت را ارتقاء بخشد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز سخت افزار ایران و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش، -مثلا پارت تعمیر پرینتر چندکاره- تمامی سرویس ها و تعمیرات مرتبط با آن دستگاه را به همراه ضمانت و گارانتی خدمات دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+