021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر هارد گوشی

یکی از تخصصی ترین خدمات مرتبط با  تعمیر گوشی ، سرویس های مرتبط با هارد این دستگاه است. تعمیر هارد گوشی، به دلیل نقش ویژه این قطعه در کارکرد سایر بخش های دستگاه، می بایست با رعایت تمامی جوانب و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام پذیرد. بنابراین توصیه ما به شما آن است که در صورت بروز اختلال در هارد دستگاه، صرفاً به مراکزی، جهت تعمیر، مراجعه نمایید که از وجود تخصص و تجهیزات در آنها مطمئن هستید.

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز مذکور است که در طول سالهای اخیر، به دلیل ارائه بالاترین کیفیت در حوزه تعمیرات، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گوشی های موبایل گشته است. برای آسودگی خاطر مراجعان، تمامی خدمات و سرویس های ارائه شده در این مرکز به همراه گارانتی و ضمانت عرضه می شود. تعمیر هارد گوشی، ریکاوری هارد موبایل ، تعمیر و تعویض باتری گوشی و مواردی از این دست برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز است که متقاضیان با حضور در مجموعه تعمیرات موبایل امکان دریافت آنها را دارند.

تعمیر هارد گوشی

عیب یابی تخصصی و تعمیر هارد گوشی

عیب یابی تخصصی، نقشی بسزا در تشخیص درست اشکال پیش آمده و در نتیجه تعمیر صحیح آن دارد. از اینرو در مرکز تعمیرات گوشی ، کلیه ی دستگاه های دریافت شده، ابتدا توسط تعمیرکاران مجرب و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، مراحل عیب یابی را پشت سر می گذارند. پس از اتمام مراحل عیب یابی، اشکال شناسایی شده در دستگاه با صاحب آن در میان گذاشته می شود تا در صورت تأیید، روند تعمیر آغاز گردد. در تعمیر هارد گوشی نیز همین روند طی می گردد و بسته به سطح خرابی و اشکال پیش آمده در هارد گوشی، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر آن، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز می گردد.

تعمیر هارد موبایل یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل است که در پارت مجزای خویش و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش توسط تیمی از برترین کارشناسان بازیابی و ریکاوری و با استفاده از بروزترین ابزار این حوزه نظیر pc3000 انجام می پذیرد. متقاضیان این سرویس می توانند با حضور در مرکز تعمیرات موبایل و مراجعه به پارت تعمیر هارد ، تخصصی ترین خدمات مرتبط را دریافت نمایند.

تعمیر هارد سوخته ی گوشی

خرابی هارد گوشی از آن دست اشکالاتی است که ممکن است بر اثر استفاده نادرست از این دستگاه و یا وارد شدن ضربه های سنگین اتفاق بیفتد. آسیب دیدگی و سوختن هارد گوشی به این معنا نیست که گوشی دیگر از کار افتاده و باید به کلی آن را کنار گذاشت. با وجود جدی بودن این اشکال گاه این امکان هنوز وجود دارد که اقداماتی بر روی دستگاه اِعمال گردد و دستگاه کیفیت نخستین خود را بازیابد و مجدداً شروع به کار نماید.

اگرچه در برخی دیگر از موارد نیز هارد قابلیت تعمیر را ندارد و می بایست تعویض گردد. در هر حال تشخیص این وضعیت نیاز به بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی است. تعمیر هارد گوشی یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل است که در پارت مجزای خویش و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش توسط تیمی از برترین کارشناسان بازیابی و ریکاوری و با استفاده از بروزترین ابزار این حوزه انجام می پذیرد.

تعمیر هارد سوخته موبایل

بازیابی اطلاعات هارد گوشی

یکی از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر هارد گوشی که در این مرکز ارائه می گردد، سرویس های مرتبط با ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد گوشی است. برخی از خدمات مرتبط با ریکاوری هارد گوشی که در این مرکز ارائه می گردند عبارتند از: بازیابی عکس ها، ریکاوری فیلم ها، بازیابی ویدیوها و پیامک ها، بازیابی اطلاعات حذف شده از حافظه دستگاه و …. .

در ارتباط با بازیابی اطلاعات هارد گوشی توصیه می‌شود جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تلاش‌های بی‌نتیجه جهت بازیابی با نرم‌افزارهایِ گوناگون –که در فضای مجازی و اینترنت به وفور یافت می شوند- به مرکز تعمیر هارد گوشی مراجعه نموده و تمامی اطلاعات دستگاه‌های خود را با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزار از جمله pc3000 ، در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بازیابی نمایید.

هارد گوشی چیست؟

استفاده از اصطلاح هارد گوشی در این مطلب صرفاً به دلیل رایج بودن آن در میان کاربران عادی است. بد نیست بدانید که گوشی ها و تبلت ها، قطعه ای به نام هارد ندارند و در ساختارشان تنها، پردازنده، حافظه و حافظه RAM وجود دارد. بنابراین منظور از تعمیر هارد گوشی در اینجا، بازیابی عکس ها، فیلم ها، ویدیوها و پیامک هایی است که به طور ناخواسته و اتفاقی از حافظه دستگاه پاک شده اند. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر هارد گوشی و بازیابی اطلاعات  را با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل دریافت نمایید.

کارشناسان حاضر در مرکز ریکاوری و تعمیر هارد گوشی به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه قادر به بازیابی و ریکاوری تمامی اطلاعات و داده هایی هستند که به هر روی از دست رفته و در اختیار کاربر نیستند. شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در مرکز  تعمیر گوشی  ، به دلیل اطمینان از سطح تسلط و مهارت کارشناسان، مشمول گارانتی و ضمانت است.

علائم خرابی هارد گوشی چیست؟

  • خاموش شدن مداوم گوشی تلفن همراه و یا ری‌استارت شدن خودکار گوشی
  • هنگ کردن تلفن همراه در هنگام کار
  • گوشی بعد از روشن شدن اصطلاحا بالا نمی‌آید‌، یعنی در قسمت نمایش لگوی برند، گیر می‌کند.
  • در هنگام ورود و خروج اطلاعات مانند حذف تصاویر، گوشی ارور می‌دهد.‌
  • در صورت مشاهده پیغام‌های Encrypt Unsuccessful و Internal Storage Damaged احتمال با خرابی هارد گوشی روبرو هستید.
  • اگر هارد تلفن همراه دچار مشکل شده باشد حتی بعد از فلش کردن، گوشی روشن نمی‌شود‌.

میزان عمر هارد موبایل چقدر است؟

عمر مفید هارد گوشی بسته به عوامل مختلفی می‌تواند متفاوت باشد. این عوامل شامل کیفیت خود حافظه، نحوه استفاده از دستگاه و شرایط نگهداری آن می‌شود. به طور کلی، حافظه به گونه‌ای طراحی شده است که چندین سال دوام بیاورد و بسیاری از تولیدکنندگان ضمانت‌هایی تا سه سال یا بیشتر ارائه می‌دهند. با این حال، این طول عمر می‌تواند تحت تأثیر عوامل متعددی قرار گیرد.

تعویض هارد گوشی

 تعویض هارد گوشی

تعویض هارد گوشی یک خدمت بسیار تخصصی در مرکز سخت افزار ایران است که دارای یک بخش مجزا با تجهیزات پیشرفته و امکانات گسترده جهت ارائه‌ خدمت با کیفیت عالی است. انجام تعمیرات در این بخش توسط افراد متخصص در زمینه‌ی بازیابی و ریکاوری و با استفاده از جدیدترین ابزارها در حوزه‌ی تعویض هارد موبایل انجام می‌شود.

واحد تعمیرات موبایل

مرکز تعمیرات موبایل در ایران با همکاری تعمیرکاران زبده و ماهر در زمینه تعمیر و فروش انواع محصولات سونی از جمله لپ تاپ، تلویزیون، موبایل، تبلت، دوربین و … فعالیت دارد. تعمیرات تخصصی گوشی در مرکز تعمیرات موبایل در ایران در کمترین زمان، بالاترین  دقت و با صرف هزینه ای منصفانه انجام می گردد. این مرکز با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با به کارگیری بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در تلاش است تا کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را در بالاترین سطح حفظ نماید.

بخش فروش مرکز تعمیرات موبایل در ایران عرضه کننده جدیدترین تلفن های همراه با قطعات و لوازم جانبی این محصولات و بخش تعمیرات آن ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران موبایل است. واحدهای تعمیرات موبایل  در بخش زیر معرفی می گردند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران   جهت آندسته از کاربرانی که در پی یک مرکز استاندارد و مجاز جهت بازیابی کیفیت دستگاه خویش هستند، تیمی متشکل از زبده ترین و متخصص ترین کارشناسان حوزه تعمیرات را گردهم فراهم آورده است. مرکز تعمیر موبایل پیشرفته ترین تجهیزات را در اختیار تعمیرکاران خویش نهاده است تا قادر به ارائه تخصصی ترین خدمات و سرویس های تخصصی موبایل– ازجمله تعمیر هارد گوشی – به کاربران گرامی باشند.

مرکز سخت افزار ایران  با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *