021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دوربین گوشی شیائومی

تعمیر دوربین گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل مرکز سخت افزار ایران، به شکل تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. تکنسین های مجرب تعمیر موبایل شیائومی، دوربین را با دقت بررسی کرده و اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای تعمیر و رفع مشکلات آن را انجام می دهند. دوربین گوشی های هوشمند به دلایل مختلفی از کار افتاده و یا درست کار نمی کنند.

اگر این دلایل نرم افزاری باشند، باید با اصلاح تنظیمات و اقدامات مشابه، مسئله را حل کرد. در غیر این صورت، ممکن است نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض این قطعه و اجزای آن باشد. در ادامه شما را با نکاتی درمورد تعمیر دوربین گوشی شیائومی و جزئیات این کار آشنا می کنیم. برای دریافت خدمات تخصصی و مشاوره رایگان هم می توانید با نمایندگی تعمیر موبایل تماس بگیرید.

تعمیر دوربین گوشی شیائومی

هزینه تعمیر دوربین گوشی شیائومی

منشأ خرابی دوربین و میزان آسیب دیدگی آن مشخص می کنند که هزینه تعمیر این قطعه چقدر است. اگر مسئله نرم افزاری باشد، لازم نیست مبلغ قابل توجهی برای تعمیر دوربین گوشی xiaomi پرداخت کنید. اما در صورت آسیب دیدگی خود دوربین، ماجرا کمی تغییر می کند. در این صورت اگر دوربین قابل تعمیر باشد، هزینه کمتر است.

اما چنانچه نیاز به تعویض دوربین باشد، با توجه به کمیاب بودن نمونه اورجینال، هزینه تعمیرات موبایل شیائومی بیشتر بوده و شامل قیمت قطعه جدید هم می شود. بهتر است برای اطلاع دقیق تر در مورد هزینه تعمیر دوربین گوشی شیائومی، تا عیب یابی آن توسط تعمیرکار صبر کنید.

تعویض دوربین موبایل شیائومی

گاهی علیرغم تلاش تعمیرکار، امکان تعمیر دوربین گوشی شیائومی وجود ندارد و باید این قطعه را تعویض کرد. به عنوان مثال وقتی دوربین شکسته یا ماژول آن  بر اثر آبخوردگی از کار افتاده است، راهی جز تعویض آن وجود ندارد. برای تعویض دوربین موبایل شیائومی و دیگر برندها، معمولا باید ماژول را به صورت کامل تعویض کرد.

البته برخی مدل ها ماژول یک تکه ندارند و دوربین ها از یکدیگر جدا هستند؛ در این صورت شرایط بهتر است. همکاران ما در نمایندگی   تعمیر موبایل شیائومی برای تعویض دوربین از قطعه اورجینال استفاده می کنند. خدمات هم گارانتی می شوند تا در صورت بروز مشکل، بتوانید مسئله را بازه زمانی تعیین شده، پیگیری کنید.

تعویض دوربین موبایل شیائومی

علائم خرابی دوربین موبایل شیائومی

یکی از مهم ترین نشانه های خرابی دوربین گوشی شیائومی و سایر برندها، سیاه شدن تصاویر است. به این معنی که دوربین یا تصاویری که ثبت می کند، سیاه هستند. در این شرایط احتمال آی سی درایور دوربین آسیب دیده و یا اتصال این قطعه با برد قطع شده است.

خود به خود فوکوس کردن، فیلم نگرفتن، صدای وزوز لنز، از کار افتادن دوربین جلو، عدم تشخیص لبخند و کاهش ناگهانی و بی دلیل کیفیت عکس ها هم دیگر علائمی هستند که تعمیر دوربین گوشی شیائومی را ضروری می سازند.

تعمیر دوربین جلو موبایل شیائومی

گاهی در فرایند عیب یابی و تعمیر دوربین گوشی شیائومی، مشخص می شود که دوربین جلو یا سلفی دستگاه ایراد داشته و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. این کار هم تقریبا مشابه با تعمیر دوربین اصلی موبایل انجام می شود. در برخی از گوشی ها، دوربین جلو بخشی از ماژول دوربین است و برای تعمیر آن باید کل ماژول را تعویض کرد.

دیگر مدل های موبایل اما به این صورت طراحی شده اند که دوربین جلو آنها، زیر ال سی دی تعبیه شده است؛ در این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی  است. این کار هزینه نسبتا بالایی داشته و باید حتما توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود.

شکستن دوربین گوشی شیائومی

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای دوربین گوشی های هوشمند بیفتد، شکستن این قطعه است. وقتی دوربین می شکند، امکان تعمیر آن وجود نداشته و حتما باید این قطعه را تعویض کرد. بسیاری از کاربران برای دوربین های گوشی خود هم گلس نصب می کنند تا در مقابل ضربه مقاومت داشته باشند.

در این صورت ممکن است شانس تعمیر دوربین گوشی شیائومی بیشتر باشد و خود دوربین آسیبی ندیده باشد. باید بدانید که تعویض دوربین گوشی، هزینه نسبتا بالایی دارد و بهتر است تا حد امکان از شکستن این قطعه پیشگیری کنید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.