1. خانه
  2. تعمیر لوازم خانگی
  3. تعمیر لباسشویی
  4. نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران یک مجموعه متخصص در حوزه فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع لباس شویی است. سرویس های این مرکز تمامی مدل های لباسشویی از کلیه برندهای مطرح را تحت پوشش قرار می دهد. دارندگان لباسشویی های ال جی ،سامسونگ ، بوش، توشیبا، شارپ و … می توانند ضمن برقراری تماس با شعب مختلف مرکز سخت افزار ایران، از خدمات مورد نظرشان بهره مند شوند. نمایندگی مجاز لباسشویی در تهران علاوه بر فروش در زمینه تعمیرات تخصصی این محصول نیز فعالیت های مفیدی دارد.

همکاران ما با تمام توان تخصصی و تجهیزاتی در خدمت کاربران این محصول هستند تا ضمن ارائه سرویس های با کیفیت، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی معاف نمایند. کادر فنی واحدهای فروش و تعمیرات ماشین لباسشویی افرادی هستند که سالها در حوزه کاری خود فعالیت کرده اند. همین مساله نیز موجب ارتقاء قابل توجه سطح کیفی خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران شده است. برای آشنایی با بخش های مختلف این نمایندگی و نحوه دریافت خدمات آن از شما دعوت می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران

خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران

نمایندگی مجاز لباسشویی تهران در تلاش است تا مشتریان عزیز را راضی نگه داشته و نیازهای آنان را به شکل شایسته برطرف کند. در همین راستا این مرکز خدماتی را به کاربران ارائه می دهد. فروش انواع لباسشویی از برندهای معتبر به شکل اورجینال، تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، ترمیم ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها،

ترمیم روشن نشدن  و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، رفع لرزش ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران به شمار می روند.

تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی در تهران

میکروسوئیچ لباسشویی قطعه ای کاربردی است که خرابی آن منجر به بروز مشکلاتی در عملکرد دستگاه خواهد شد. برای ترمیم این قطعه باید درب لباسشویی باز شده و لاستیک آن جدا شود. قوس مخصوص شیشه درب به همراه لاستیک دور آن مسئول آب بندی دیگ هستند. سپس فنر بیرونی دور درب با یک پیچ گوشتی کوچک دوسو به طرف بیرون کشیده می شود تا فنر آزاد گردد.

پس از باز کردن پیچ های میکروسوئیچ و بیرون آوردن این قطعه، تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران آن را ترمیم می کنند. گاهی شدت آسیب دیدگی این قطعه بالاست و امکان ترمیم آن وجود ندارد. در این صورت تیم تعمیرات لباسشویی در تهران، اقدام به تعویض میکوسوئیچ لباسشویی با یک قطعه جدید و اصل می کنند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران

اگر دیدید ماشین لباسشویی شما طبق برنامه های تنظیم شده کار نمی کند، احتمالا برد آن از کار افتاده است. از کارافتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی، خاموش شدن پنل جلویی ماشین، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار و به طور کلی از کار افتادن دستگاه نیز از جمله مواردی هستند که بر اثر خرابی یا سوختن برد اتفاق می افتند.

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران، اول این قطعه و اجزای آن به خوبی وارسی می شوند. چنانچه امکان تعویض بخش های مختلف برد وجود داشته باشد، برد قابل تعمیر خواهد بود. در غیر این صورت نیاز به تعویض برد لباسشویی خواهد بود. نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران تمامی سرویس های تعمیراتی اش را با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه می کند. لذا مشتریان عزیز می توانند در مهلتی یک ماهه، هرگونه مشکل یا ایراد احتمالی را به شکل حرفه ای پیگیری کنند.

رفع خطاهای ماشین لباسشویی

یکی از اقداماتی که در روند تعمیر ماشین لباسشویی در تهران انجام می شود، رفع خطاها و ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای ماشین های لباسشویی نشان دهنده وجود ایراد در یکی از بخش های ماشین لباسشویی هستند. اصولا لباسشویی زمانی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا فرایندهای مختلف آن به درستی انجام نشوند. کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی در تهران به خوبی می دانند که هریک از ارورهای این دستگاه نشانه چیست و چگونه باید آن را برطرف کرد.

مفهوم ارورها و روش برطرف کردن آنها در محصولات برندهای مختلف فرق می کند. لذا تعمیرکار باید با ساختار لباسشویی های انواع برندها آشنایی کامل داشته باشد. به شما این اطمینان را می دهیم که تیم تعمیرات نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران با دانش کافی در مورد مدل و برند دستگاه شما ارورهای آن را بررسی و برطرف می کنند.

تعمیرات ماشین لباسشویی در محل

مهم ترین مساله کاربران در هنگام خرابی ماشین لباسشویی، جابجایی آن است. وزن دستگاه بالاست و انتقال آن به تعمیرگاه اصلا کار ساده ای نیست. از طرفی گاهی نیاز است که این محصول و اتصالات جانبی آن در منزل بررسی شود. با توجه به این موارد، نمایندگی ماشین لباسشویی در تهران تیم تعمیراتش را به محل مورد نظر کاربر اعزام می کند. به موجب این سرویس، تکنسین ها با به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز، به آدرس شما اعزام شده و ضمن بررسی دقیق ماشین، تعمیرات آن را در تخصصی ترین سطح انجام می دهند.

نکته ویژه در مورد این سرویس، مهارت بالای تکنسین های اعزامی و استفاده ی آنها از جدیدترین دستگاه های تعمیراتی است که موجب ترمیم بی نقص محصول در اسرع وقت خواهد شد. تعمیر ماشین لباسشویی در محل به شما این امکان را می دهد که برای تعمیر این دستگاه کمترین زحمت را متحمل شده و به میزان چشمگیری در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

یکی از اصلی ترین فعالیت های نمایندگی ماشین لباسشویی تهران مربوط به تعمیرات این دستگاه است. همکاران ما با بهره گیری از آخرین تکنولوژی هار روز دنیا، فرایند تعمیرات این محصول را انجام می دهند. حضور جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیر لوازم خانگی در این مرکز و نظارت آنها بر مراحل تعمیر، سبب شده که کاربران خدمات متمایزی را در این حوزه دریافت نمایند. پرسنل مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، جمعی از تعمیرکاران دوره دیده و ماهر هستند که به دلیل تجربه بالا، توان ترمیم انواع مدل های این دستگاه را دارند.

این افراد، برای به روز نگه داشتن دانش فنی خود و به تبع آن، ارتقاء سطح کیفی کارشان، در دوره های تخصصی شرکت کرده و مقالات جدید حوزه تعمیرات را پیگیری می کنند. به همین دلیل نیز با ساختار ماشین های لباسشویی جدید و تکنولوژی های پیشرفته ی این محصولات آشنایی کامل دارند. به دلیل استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته در فرایند تعمیر لباسشویی، مشتریان شاهد سطح بالای خدمات در این مرکز هستند.

تعمیر موبایل
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+