آموزش تعویض باتری یو پی اس

تعمیر یو پی اس

یو پی اس به عنوان یک سیستم جریان بدون وقفه، وظیفه دارد که انرژی لازم برای دستگاه ها را در زمان قطعی برق تامین کند. همچنین این دستگاه به عنوان نوعی محافظ عمل کرده و دستگاه های متصل را در مقابل نوسانات جریان برق، محافظت می کند. باتری تعبیه شده در ups، به گونه ای طراحی شده که وقتی به برق متصل می شود، انرژی را ذخیره می کند.

به این ترتیب، وقتی برق شهری قطع می شود، یو پی اس می تواند انرژی مورد نیاز دستگاه های داخل سیستم را تامین کند. بنابراین می توان گفت که باتری یکی از مهم ترین اجزای این دستگاه است و در صورت خرابی، عملکرد کل سیستم را تحت تاثیرات منفی قرار می دهد.

بیشتر کارشناسان تعمیر یو پی اس بر این باورند که تعویض باتری بهترین روش برای رفع مشکلات این قطعه است. ویدئوی آموزش تعویض باتری یو پی اس ، توسط جمعی از متخصصین این حوزه ارائه شده تا شما عزیزان با مراحل این فرایند آشنا شده و بتوانید این قطعه را در صورت خرابی، تعویض نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، از شما دعوت می کنیم به ادامه ی مطلب توجه کنید.

آموزش تعویض باتری یو پی اس

نکات مهم آموزش تعویض باتری یو پی اس

پیش از آموزش تعویض باتری یو پی اس ، لازم است که نکاتی را در این خصوص مد نظر قرار دهید. رعایت کردن این نکات، به شما کمک می کند که فرایند مورد بحث را به بهترین شکل انجام داده و مرتکب خطا و اشتباهی نشوید. نکته ی اول این که پیش از نصب باتری جدید، حتما محفظه ها را تمیز کنید. همچنین لازم است که خوردگی های موجود را با جوش شیرین از بین ببرید و کابل ها را دوباره علامتگذاری کنید.

سپس باتری ها را جدا کرده و کابل مثبت، اتصالات و نگه دارنده را جدا نمایید. در صورت وجود هرگونه ایراد در این بخش ها، آنها را تعویض نمایید. توجه داشته باشید که باتری های خراب را از محل دور کنید؛ این نوع باتری ها دارای سرب مضر هستند و ممکن است برای شما خطرناک باشند.

برای راحت تر انجام شدن فرایند نصب یو پی اس، بهتر است باتری های جدید طوری قرار بگیرند که کابل منفی به قطب منفی وصل شود. توجه داشته باشید که اتصال برعکس قطب ها منجر به انفجار و صدمه به یو پی اس خواهد شد. نکته ی دیگری که کارشناسان مرکز تعمیرات ups بر آن تاکید دارند، این است که اول باید قطب مثبت وصل شده و سپس کابل منفی متصل گردد.

نمایندگی یو پی اس

نمایندگی یو پی اس یکی از بخش های تخصصی مرکز سخت افزار ایران است که سرویس های فروش و تعمیر انواع مدل های یو پی اس را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز به چند واحد مجزا تقسیم شده است که هریک عهده دار ارائه بخشی از خدمات مربوط به این محصول می باشند.

در بخش فروش، کارشناسان مجرب و خبره ای فعالیت می کنند که مشاوره های تخصصی را در مورد این دستگاه به کاربران می دهند. شما می توانید اطلاعات کاملی را در مورد یو پی اس مورد نظرتان از همکاران ما دریافت نمایید. علوه بر بخش فروش، نمایندگی یو پی اس در بخش تعمیرات نیز فعالیت می کند.

در این بخش تکنسین های مجرب و ماهر فعالیت کرده و انواع مشکلات سطحی و عمقی این دستگاه را در اسرع وقت برطرف می نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی ups می توانید با همکاران ما در این مرکز ارتباط برقرار نمایید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+