اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

آموزش تمیز کردن فیلتر لباسشویی

احتمالا عبارت فیلتر لباسشویی را شنیده اید و با این قطعه و عملکرد آن آشنایی دارید. در غیر این صورت هم نگران نباشید؛ ما اطلاعات کاملی راجع به آن به شما ارائه خواهیم داد. ماشین های لباسشویی فیلتری دارند که هر چند وقت یک بار نیاز به تمیز شدن دارد. این فیلتر در روند ورود و خروج آب دخالت دارد و به همین دلیل هم مرتبا آلوده شده یا مسدود می گردد. اگر فیلتر به موقع تمیز نشود، مشکلاتی در کارکرد دستگاه ایجاد شده و عمر مفید آن نیز کاهش خواهد یافت.

آموزش تمیز کردن فیلتر لباسشویی به شما کمک می کند که این قطعه را در مواقع لزوم تمیز کنید. پاکسازی فیلتر عمر آن را افزایش داده و کمک می کند مدت طولانی تری از فیلتر ماشین لباسشویی تان استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی با ادامه مطلب همراه باشید.

آموزش تمیز کردن فیلتر لباسشویی

فیلم آموزش تمیز کردن فیلتر لباسشویی

برای تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی و رفع انسداد این قطعه باید به ترتیب زیر عمل کنید:

  • پیش از هرکاری ماشین لباسشویی تان را خاموش کرده و از برق بکشید.
  • حالا یک ظرف بزرگ زیر ماشین قرار دهید تا آب خارج شده روی زمین نریزد.
  • در مرحله سوم تمیز کردن فیلتر لباسشویی ، با استفاده از یک کلید یا چیزی شبیه به آن درپوش فیلتر ماشین لباسشویی خود را باز کنید.
  • حالا یک طرف مخزن تخلیه اضطراری را خارج کنید.
  • در این مرحله باید درپوش اضطراری تخلیه را باز کنید.
  • آب را کاملا تخلیه کنید.
  • پس از تخلیه آب، پیج های درپوش تخلیه اضطرار را باز کرده و هر نوع آلودگی موجود را تمیز کنید.
  • اگر لازم بود فیلتر لباسشویی تان را با آب گرم بشویید تا آب حاصل از شستشو کاملا زلال شود.
  • فیلتر را جا بزنید و دقت کنید که حتما درست جا بیفتد.

آموزش تمیز کردن فیلتر پشتی لباسشویی

به جز فیلتر بخش جلو، ماشین لباسشویی یک فیلتر پشتی هم دارد که نیاز به تمیز کردن دارد. اگر آب به داخل ماشین لباسشویی وارد نشده و یا پیغام خطایی با این مضمون به نمایش در بیاید شما باید به فکر تمیز کردن فیلتر پشتی لباسشویی باشید. آموزش تمیز کردن فیلتر لباسشویی شامل آموزش مراحل این فرایند نیز می شود.

برای تمیز کردن فیلتر پشتی باید لباسشویی را خاموش کرده و شیرهای آب را کاملا ببندید. سپس پیچ لوله‌ های آب سرد و گرم را از پشت ماشین لباسشویی باز کنید. حالا فیلترها را از ورودی آب جدا کرده و آنها را با سرکه سفید یا پاک ‌کننده سطوح آهکی خیس کنید. پس از شستشوی کامل، فیلترها را به خوبی آبکشی کنید تا کاملا تمیز شوند. در نهایت فیلترها را سر جای خود بگذارید و خطوط آب را دوباره متصل کنید.

گارانتی معتبر در نمایندگی تعمیر لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی، مجموعه ای تخصصی در مرکز سخت افزار ایران است که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، فرآیند تعمیرات این محصول را انجام می دهد. حضور جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی در این مرکز و نظارت آنها بر مراحل تعمیر، سبب شده که کاربران خدمات متمایزی را در این حوزه دریافت نمایند.

مشتری مداری شعار اصلی این مرکز بوده و تمامی اقدامات و فعالیت های آن، در راستای تحقق این اصل مهم انجام می گردد. به دلیل تعهد کاری بالای کارکنان و مدیریت، شما کاربران عزیز می توانید شاهد تحقق اصول و ارکان مشتری مداری باشید و با رضایت کامل، سرویس های مورد نظرتان را دریافت دارید. در ادامه، ضمن معرفی بخش های مختلف نمایندگی تعمیر لباسشویی ، شما را با خدمات متنوع این مرکز آشنا خواهیم کرد.

3.9/5(10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.