021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر برد تی کان تلویزیون

تعمیر برد تی کان تلویزیون ، یکی از مهم ترین اقدامات ترمیمی این محصول است که باید در محیطی تخصصی و تحت نظارت افراد مجرب و زبده انجام گردد. بروز هرگونه خطا در روند تعمیر این قطعه می تواند زمینه ساز ایجاد آسیب های جدی حتی در سایر قطعات تلویزیون باشد. به همین منظور در مرکز سخت افزار ایران، تعمیر این برد بر عهده جمعی از متخصص ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون می باشد. دانش فنی این تعمیرکاران در کنار استفاده از دستگاه های پیشرفته و قطعات با کیفیت، موجب ارتقا قابل توجه سطح تخصصی تعمیر برد t con در این مرکز شده است.

برد تی کان بین چند قطعه مختلف تلویزیون ارتباط برقرار می کند و به همین دلیل نیز از اهمیت بالایی در عملکرد این دستگاه برخوردار است. ترمیم و یا تعویض این قطعه نیاز به استفاده از ابزار و تجهیزات ویژه ای دارد. لذا همکاران ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون مرکز سخت افزار ایران از پیشرفته ترین دستگاه ها برای ترمیم این قطعه استفاده می کنند و به این ترتیب، خدماتی تخصصی و بی نقص را به کاربران ارائه می دهند. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در مورد مشکلات و روش های تعمیر برد تی کان تلویزیون به شما عزیزان آموزش دهیم؛ همراه ما باشید.

تعمیر برد تی کان تلویزیون

برد t con چیست؟

فرایند پیچیده ای طی می شود تا شما بتوانید تصویر را در تلویزیون مشاهده کنید. برد تی کان تلویزیون ، یکی از قطعاتی است که در این فرایند دخالت دارد و با عملکرد خود، نمایش تصویر را امکان پذیر می کند. برای به نمایش در آمدن تصویر در هریک از مدل های تلویزیون، باید بین مین برد و فلت پنل ارتباط برقرار شود. قطعه مورد بحث مسئول برقراری این ارتباط است و ضمن پردازش تصویر، آن را به دو ورودی مجزا برای بخش های مختلف پنل تبدیل می کند.

این اطلاعات پس از پردازش اولیه در مین برد تلویزیون، از طریق کابل ارتباطی خاصی که (LVDS FLAT) نامیده می شود به برد t con منتقل می شوند. جالب است بدانید این برد به عنوان یکی از اجزای پنل شناخته می شود و در واقع، خروجی مین برد را به پنل منتقل می نماید. خرابی برد تی کان تلویزیون ، فرایند نمایش تصویر را با مشکل مواجه کرده و این دستگاه را نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی می نماید.

تعمیر برد تی کان تلویزیون

از کار افتادن برد تی کان را می توان مهم ترین مشکل و اختلال این قطعه به شمار آورد. اگر پنل تلویزیون دچار آبخوردگی شود، یکی از اولین قطعاتی که از کار می افتد همین برد حساس می باشد. همچنین نوسان و قطع و وصل شدن های مکرر برق نیز بر این قطعه تاثیر منفی گذاشته و عملکرد آن را دچار مشکل می کند. ما در همه مقالات خود تاکید می کنیم که خرابی های هریک از قطعات تلویزیون را جدی گرفته و آن را سریعا برطرف نمایید؛ جالب است بدانید که یکی از عوامل اثر گذار بر عملکرد برد تی کان تلویزیون، خرابی های برطرف نشده سایر قطعات این دستگاه است.

اگر این قطعه دچار مشکل شود، تصویر تلویزیون شما در حالی که نور بک لایت وجود دارد، به صورت ناگهانی قطع می شود. اگر چنین حالتی را در تلویزیون خود مشاهده کردید، باید در اولین فرصت اقدام به بررسی و تعمیر تخصصی برد تی کان تلویزیون مورد نظر نمایید. در غیر این صورت، مشکل گسترده تر شده و سایر بخش های دستگاه را نیز درگیر می نماید. مرکز سخت افزار ایران، با کادری مجرب و متعهد در خدمات شما است تا خرابی برد t con تلویزیون تان را به بهترین شکل برطرف کنید.

تعویض بردتیکان تلویزیون در تمام برندها

تعمیرات برد تیکان تلویزیون

برای تعمیر برد تی کان تلویزیون ، نیاز به مهارت و تخصص بالایی است؛ تعمیرکار باید این قطعه و بخش های مختف آن را به خوبی بشناسد و به اندازه کافی در زمینه تعمیر آن تجربه داشته باشد. باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که قطعه مورد بحث در اغلب موارد قابل تعمیر نیست و شدت آسیب به اندازه ای است که باید آن را تعویض نمود. یک نکته بسیار مهم در فرایند تعویض این قطعه وجود دارد؛ برد تی کان جدید باید با مدل پنل تلویزیون مورد نظر، سازگاری کامل داشته باشد. در غیر این صورت بر عملکرد پنل نیز تاثیر منفی گذاشته و نمایش تصویر را با مشکلات جدی مواجه می سازد.

همچنین اگر فرایند تعویض توسط افراد مبتدی انجام گردد و خطایی در آن اتفاق بیفتد، پنل در معرض خطر جدی قرار خواهد گرفت. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران، تعویض و تعمیر برد تی کان تلویزیون را به شکل تخصصی انجام داده و خیال کاربران را از ترمیم با کیفیت دستگاهشان راحت می کنند. همچنین برای تعویض و جایگزینی این قطعه، از نمونه های اورجینال استفاده شده و نکات ذکر شده با دقت و وسواس خاصی رعایت می شوند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران، برای بررسی و رفع مشکلات این محصول تمهیدات ویژه ای اندیشیده است. به این ترتیب که با اختصاص واحدی مجزا برای این کار و تجهیز آن به دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته تعمیری، تمرکز کار تعمیرکاران را افزایش داده و روند ترمیم را تسهیل نموده است.

به دلیل حساسیت های بالای قطعات این محصول، تیمی از مجرب ترین تعمیرکاران بر مراحل کار نظارت داشته و از بروز هرگونه خطا در اجرای این مراحل جلوگیری می کنند. به این ترتیب شما کاربران گرامی می توانید از تعمیر هریک از مدل های تلویزیون شارپ، توشیبا، سامسونگ، ال جی، سونی و … خود در نمایندگی تعمیرات تلویزیون اطمینان کامل داشته باشید. نمایندگی مورد بحث که تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند، خدمات تعمیر تلویزیون در منزل را نیز به کاربران محترم ارائه می دهد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.