021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

اینترنت ماهواره ای استارلینک

با توجه به محدودیت های اخیر در اینترنت کشور، گمانه زنی ها در مورد  اینترنت ماهواره ای استارلینک بر سر زبان ها افتاد. به دنبال این موضوع  برخی کانال های تلگرامی با انتشار یک اپلیکیشن موبایل ادعا می کنند که تنها با دانلود این اپلیکیشن و بدون نیاز به هیچگونه تجهیزاتی کاربران می توانند به این اینترنت دسترسی داشته باشند. سوالی که مطرح می شود این است که آیا این ادعا درست است ؟ می توان به این اپلیکیشن ها اعتماد کرد ؟ 

اینترنت ماهواره ای استارلینک

دسترسی به اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران

به طور خلاصه دسترسی به اینترنت ماهواره ای استارلینک ، نیازمند پوشش ماهواره ای استارلینک در ایران، خرید تجهیزات دریافت و ارسال اطلاعات و همچنین خریداری اکانت اتصال به این اینترنت از شرکت استارلینک بوده و بدون وجود هر ۳ این موارد، به هیچ عنوان امکان دسترسی به این سرویس وجود ندارد.  

هشدار در مورد  اپلیکیشن های جعلی استارلینک !

اپلیکیشن های جعلی استارلینک همه بدافزار هستند. همانطور که اشاره کردیم ، دسترسی به اینترنت ماهواره ای بدون پوشش شبکه و خریداری و نصب تجهیزات مورد نیاز و اشتراک ماهیانه استارلینک غیر ممکن بوده و به هیچ وجه امکان دریافت این سرویس صرفا با یک  اپلیکیشن موبایل   وجود ندارد؛ در نتیجه تمامی اپلیکیشن های منتشر شده در فضای مجازی، جعلی و بدافزار (ویروس) هستند.

اکیدا در خواست می کنیم،  به خاطر حفظ امنیت خود به هیچ وجه این اپلیکیشن ها را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نکنید.

اپلیکیشن ها توسط افراد سود جو و به قصد سوء استفاده از شرایط فعلی کشور به دلیل  سرقت اطلاعات و کلاهبرداری از کاربران طراحی و منتشر شده و به هیچ عنوان مورد تایید نیست.

3.3/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *