021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

SSD جدید توشیبا

کمپانی توشیبا طی اقدامی، مدل جدیدی از SSDهای تولیدی خود را معرفی کرد. SSD جدید توشیبا به عنوان یکی از جدید ترین درایوهای مبتنی بر رابط SATA، این روزها مورد توجه مخاطبین دنیای تکنولوژی قرار گرفته است. با ما باشید تا بیشتر به جزئیات این خبر بپردازیم.

مشخصات SSD جدید توشیبا

در توضیح ویژگی های محصول جدید کمپانی توشیبا، می توان به بهره مندی از تراشه ی TLC اشاره کرد. این تراشه های ۶۴ لایه بوده و BiCS3 3D NAND را می توان یکی از ویژگی های بارز آنها برشمرد. لازم به ذکر است که تراشه های SSD جدید توشیبا نیز توسط خود این کمپانی ساخته شده است. دیگر ویژگی درایوهای جدید این شرکت، برخورداری از تکنولوژی  ۳D NAND Flash می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به کمبود موجودی حافظه ‌های NAND برای عرضه ی SSD های مانند TR200، کارشناسان استفاده از تراشه های TLC در این محصول را انتخابی صحیح و هوشمندانه عنوان می کنند.

یک SSD مقرون به صرفه

عبارتی که بسیاری از کارشناسان و کاربران در مورد SSD جدید توشیبا به کار می برند، اصطلاح مقرون به صرفه می باشد. دلیل این تاکید را می توان در برخورداری محصول مورد بحث از تراشه‎ های رده TLC و نیز طراحی مبتنی بر DRAM-less دانست. این ویژگی ها منجر به کاهش قیمت نهایی این محصول خواهد شد. نکته ی قابل ذکر دیگر اینکه اس‌ اس‌ دی های جدید توشیبا، در دو مدل و با حاظه های ۲۴۰-۹۶۰ گیگابایت عرضه خواهند شد.

قیمت SSD جدید توشیبا

شاید بارزترین ویژگی جدیدترین تولید شرکت توشیبا را بتوان قیمت پایین این محصول عنوان کرد.البته SSD جدید توشیبا هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است؛ اما پیش بینی ها از قیمت پایین و به صرفه ی این محصول خبر می دهند. همچنین اس اس دی جدید توشیبا، مثل مدل TR150، از سه سال گارانتی و همان مقدار توانایی در میزان نوشتار متوالی برخوردار خواهد بود. در مجموع می توان گفت که ، SSD جدید توشیبا در بسیاری از ویژگی هایش نسبت به مدل قبلی این شرکت بهبود یافته است.

مرکز تعمیرات رایانه

مرکز تعمیرات رایانه پیشگام در تعمیرات انواع مدل های رایانه ، ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری رایانه ی شما را به صورت تخصصی انجام می دهد. ارتقا کارت گرافیک یکی از مراحل ارتقا رایانه است که جهت بهره مندی از سرعت و کیفیت بیشتر در رایانه ها انجام می شود.  در صورتی که تصمیم به ارتقا سیستم خود گرفته اید ، پیش از هر اقدامی از مشاوره با کارشناسان تعمیر رایانه بهره مند شوید . متخصصین ما شما را راهنمایی کرده و در صورت لزوم جهت ارتقا رایانه و یا ارتقا کارت گرافیک رایانه به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد. همان گونه که اشاره نمودیم تعمیرات کامپیوتر در مرکز سخت افزار ایران از طریق دو آپشن سرویس در محل رایانه و سرویس درمرکز امکان پذیر است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.