021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

جزئیات جدیدی از دوربین a7S III سونی فاش شد

اخیرا تصاویر جدیدی از دوربین a7S III منتشر شده که نشان می دهد شاهکار جدید سونی، در ابعاد و ضخامت بیشتری تولید خواهد شد. البته اولین تصویر فاش شده از دوربین a7S III سونی چندان واضح نیست؛ اما به خوبی می توان متوجه شد که طراحی این محصول در مقایسه با مدل‌های سری A7 فعلی، کمی بزرگتر است. همچنین a7S III ضخامت بیشتری هم دارد. 

دلیل این مساله، این است که سونی از دریچه‌‌ تهویه برای گردش هوا استفاده کرده است تا اجزای داخلی خیلی داغ نشوند. در مرکز  تعمیرات تخصصی دوربین سونی  ضمن بررسی جزئیات بیشتری در مورد تصویر فاش شده از دوربین a7S III sony، مشخصات جدیدترین دوربین کمپانی سونی و زمان عرضه آن را وارسی می کنیم.

دوربین a7S III

مشخصات دوربین a7S III سونی

هنوز خبر موثقی در مورد دوربین جدید سونی و مشخصات فنی آن منتشر نشده است. تنها یک تصویر از دوربین a7S III سونی فاش شده که آن هم چندان واضح نیست. با این حال، بر اساس گزارش هایی که اخیرا ارائه شد و با توجه به تصویر موجود، ظاهرا بدنه دوربین سونی بزرگ تر از نمونه های قبلی است. شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر این که a7S III سونی در آینده ای نزدیک خواهد توانست ویدئوهای 4K  را با سرعت 120 فریم ‌بر ‌ثانیه ضبط کند.

البته احتمالا خبری از فیلم ‌برداری 8K  نخواهد بود. نکته دیگر در مورد دوربین جدید شرکت سونی، بهره مندی از سیستم خنک کننده مشابه مدل لومیکس پاناسونیک است. همچنین احتمال می رود که دوربین سونی a7S III ، با حسگر 24 مگاپیکسلی عرضه شده و بسیار شبیه به مدل Aa باشد.

با خواندن این مقاله دانش خود را به روز نگاه دارید : چگونه آبخوردگی دوربین را تعمیر کنیم ؟

زمان عرضه دوربین سونی a7S III

همه چیز در مورد دوربین a7S III سونی در حد شایعه و احتمالات است. البته این شایعات و احتمالات چندان هم بی اساس نیستند و تا حدی می توان به آنها توجه کرد. بر اساس همین شایعه ها، انتظار می ‌رود که a7S III sony در اوایل سال 2020 معرفی شود. هنوز خبر تایید شده ای در مورد زمان دقیق عرضه دوربین سونی a7S III در دست نیست.

نمایندگی تعمیرات دوربین

امروزه استفاده از دوربین های فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال یا حرفه ای، رواج قابل توجهی پیدا کرده است. کاربران این محصول، همواره نیاز به مرکزی برای دریافت خدمات پس از فروش و تعمیرات آن دارند که بتوانند با اطمینان کامل، نیازهای خود در این زمینه را برطرف نمایند.  نمایندگی تعمیرات دوربین ، تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران، ضمن برخورداری از مجوزهای لازم، تمامی سرویس های تعمیراتی این محصول ظریف را به دارندگان آن ارائه می دهد.

مدیریت نمایندگی کانن در مرکز سخت افزار ایران تلاش کرده که با دعوت از نیروهای زبده و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، زمینه را برای ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی فراهم نماید. برای بررسی تخصصی و رفع مشکلات و ایرادهای انواع دوربین های عکاسی و فیلمبرداری از برندهای مطرحی همچون سونی، کانن، نیکون و … می توانید روی مهارت و دانش فنی کارشناسان نمایندگی تعمیرات دوربین حساب کنید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.