اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر تاچ موبایل

همان طور که می دانید گوشی های هوشمند امروزی به وسیله ی تاچ قابلیت های دیجیتالی خود را ارائه می دهند. خرابی تاچ تلفن های همراه مساوی است با بلا استفاده شدن آن. بنابراین تعمیر تاچ موبایل موضوع مهمی است که باید طبق استانداردهای خاص صورت پذیرد تا بار دیگر استفاده ی صحیح از گوشی و آپشن های موجود در آن ممکن شود. کارشناسان تعمیر موبایل در ادامه اطلاعات مفیدی در خصوص تعمیر تاچ موبایل در اختیار شما قرار می دهند.

خرابی تاچ گوشی های هوشمند

معمولا عامل اصلی خرابی تاچ گوشی های هوشمند بی احتیاطی کاربر و پیدایش مشکلاتی چون سقوط گوشی از ارتفاع و اصابت ضربه به آن است. در چنین شرایطی احتمال شکستگی ال سی دی هم بالاست.

اگر در نمایشگر گوشی شاهد خطوط تار عنکبوتی مرتبط با شکستگی هستید، برای بررسی وضعیت گلس و ال سی دی دستگاه اقدام کنید. تعمیر تاچ موبایل نیز با عدم واکنش گوشی به اثر انگشت شما ضرورت می یابد. فراموش نکنید که به تعویق انداختن پروسه ی ترمیم و بازیابی کارایی تاچ گوشی می تواند موجب سرایت خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر شود.


اختلالات نرم افزاری و از کار افتادگی تاچ گوشی

گاهی اوقات دلیل اصلی خرابی تاچ گوشی های امروزی، اختلالات نرم افزاری است. نصب و راه اندازی نرم افزارهای ناهماهنگ با سیستم عامل دستگاه، استفاده از بد افزارهای مخرب و حمله ی ویروس های دردسرساز طی مدت زمان کوتاهی کارایی تاچ گوشی را از بین می برد.

در این حالت تعمیر تاچ موبایل با نصب آنتی ویروس، ویروس کشی تخصصی، ریست فکتوری گوشی و البته حذف نرم افزارهای موجود در موبایل انجام می شود. بهتر است پروسه ی ویروس کشی گوشی را به دست کارشناسان مجرب تعمیرات موبایل بسپارید. چراکه گاهی اوقات ریست فکتوری نیز برای کاربر عادی دشوار می شود.

تعمیر تاچ موبایل یا تعویض آن؟

همان طور که گفتیم ، تاچ بخش حساس و ظریفی است که در اثر آبخوردگی، سقوط از ارتفاع و اصابت ضربه به طور کامل از عملکرد اصلی خود دور می شود. اگر وضعیت سخت افزاری تاچ کارایی خود را از دست داده باشد، پروسه ی تعمیر تاچ موبایل جای خود را به تعویض می دهد. این تعویض باید با نمونه ی اورجینال و مشابه مدل گوشی صورت پذیرد تا به طور کلی کیفیت اصلی دستگاه بازگردانی شود.

در غیر این صورت احتمال مرگ کامل گوشی نیز وجود دارد. از طرفی مراحل تعویض قطعه باید با دقت و ظرافت کاری بالایی طی شوند. با حضور در یکی از شعب مرکز سخت افزار ایران می توانید مطمئن باشید که روند تعویض تاچ گوشی به بهترین شکل ممکن براساس پارامترهای استاندارد اعمال گردد. کلیه ی خدمات و سرویس های  نمایندگی موبایل  مرکز سخت افزار ایران دارای گارانتی بوده و زیر نظر کارشناسان مجرب شکل می گیرند.

5/5(1 امتیاز)