021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

عیب یابی پکیج

با شروع پاییز و کاهش دمای هوا، کاربران مجددا پکیج های خود را راه اندازی کرده اند و از آنها برای گرم کردن منزل یا محل کارشان استفاده می کنند. با توجه به نوع عملکرد این سیستم، بروز مشکلاتی در آن کاملا طبیعی و رایج می باشد. علاوه بر این، بخش آبگرم کن پکیج هم همواره کار می کند و ممکن است دچار مشکلاتی گردد.

عیب یابی پکیج یکی از مواردی است که اگر با آن آشنایی داشته باشید، به شما کمک می کند مشکلات این سیستم را راحت تر و سریع تر برطرف نمایید. در این مطلب شما کاربران عزیز را با انواع اختلالات پکیج و دلایل بروز آنها آشنا خواهیم کرد. همکاران ما در واحد تعمیرات پکیج مرکز سخت افزار ایران نیز آمادگی ارائه اطلاعات در این مورد و رفع مشکلات سیستم گرمایشی مورد بحث به بهترین شکل ممکن را دارا می باشند. برای اطلاع از کاربردی ترین نکات در زمینه عیب یابی پکیج، توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

عیب یابی پکیج در کمترین زمان

راهنمای عیب یابی پکیج

به عنوان بخشی از مهم ترین مشکلاتی که در فرایند عیب یابی پکیج مورد بررسی قرار می گیرند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پکیج کار می کند ولی رادیاتورها گرما ندارند

یکی از رایج ترین مشکلات پکیج که بسیاری از کاربران از بروز آن شکایت دارند، حالتی است که پکیج به خوبی کار می کند، اما رایاتور ها گرما نداشته و یا حرارت آنها خیلی کم است. کوتاه بودن ارتفاع شعله به علت کم بودن فشار گاز ساختمان و یا تنظیم نبودن شیرگاز، عدم تناسب ظرفیت حرارتی دستگاه با بار گرمایشی ساختمان، وجود هوا در مدار پکیج، نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه، ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پاس، رسوب گرفتن دریچه آب، نامناسب بودن سوپاپ بای پس، کاهش دقت NTC گرمایش، خرابی یکی از بخش ها یا قطعات پمپ پکیج، شکستن پروانه پمپ، وجود شن و ماسه در پمپ،  پایین بودن فشار، رسوب گرفتن مبدل و رادیاتورها، استفاده از رادیاتورهای بی کیفیت، استفاده از دودکش نامناسب، وجود خرابی در شیر سه راهه، خرابی کلید حرارتی، لوله کشی نا مناسب، نزدیکی بیش از حد رادیاتور به پکیج و خرابی برد کنترل، اصلی ترین دلایل بروز این مشکل به شمار می روند. پس از عیب یابی پکیج و تشخیص دقیق علت، مورد مربوطه باید در اسرع وقت برطرف گردد.

آب مصرفی گرم نمی شود

دومین مورد از مشکلات رایج پکیج، مربوط به زمانی است که آب مصرفی گرمای مطلوب را نداشته و یا به طور کلی گرم نمی شود. برای عیب یابی پکیج در این حالت، به مواردی همچون: کم بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل مصرفی، خرابی شیر سه راهه، عدم تحریک فلوسوئیچ در نوع تک مبدله، نصب دودکش نا مناسب، وجود ایراد در لوله کشی ساختمان، دبی و سردی بیش از حد آب سرد ورودی، خرابی پتاسیومتر آب مصرفی، خرابی سوپاپ بای پس در نوع دو مبدله، ایرادات پمپ در نوع دومبدله و از کار افتادن برد کنترل توجه می شود. مرکز سخت افزار ایران در راستای عمل به اصول مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب تر به کاربران، پیشرفته ترین تجهیزات را برای رفع این مشکل در اختیار تکنسین ها قرار داده است.

سیستم گرمایش کار نمی کند

کار نکردن سیستم گرمایش یکی دیگر از مشکلاتی است که عیب یابی پکیج را ضروری می سازد. از جمله دلایل بروز این مشکل، می توان به مواردی همچون: خرابی پمپ در نوع تک مبدله، از کار افتادن یا گیر کردن فلوسوئیچ، بازماندن سوپاپ بای پس در نوع تک مبدله، وجود مشکل در شیر سه راهه، و مواردی از این دست اشاره کرد. توجه داشته باشید که رفع هریک از دلایل ذکر شده نیاز به مهارت بالایی داشته و باید حتما توسط متخصصین مجرب این حوزه انجام شود.

پکیج به صورت انفجاری روشن می شود

روشن شدن پکیج به صورت انفجاری، یکی از مشکلات این سیستم است که موجب ترس کاربران می شود. برای عیب یابی پکیج در این حالت، مواردی همچون: تنظیم نبودن فاصله الکترود جرقه زن و مشعل، تنظیم نبودن فشار گاز، خرابی دودکش، ضعیف شدن جرقه، استفاده از قطعات گاز شهری بجای گاز مایع و مسدود شدن سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن مورد بررسی قرار گرفته و به شکل تخصصی برطرف می گردند.

راهنمای عیب یابی پکیج دیواری و زمینی

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج، یکی از زیر مجموعه های مرکز سخت افزار ایران است که خدمات مربوط به ترمیم این محصول را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز از حضور تکنسین هایی بهره می برد که از مهارت و تخصص بالایی برخوردار بوده و قادر به رفع انواع مشکلات پکیج می باشند.

به دلیل استفاده از جدید ترین ابزار و دستگاه های روز دنیا، فرایند تعمیر پکیج در این مرکز، مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می شود. نکته ویژه این است که نمایندگی تعمیرات پکیج، سرویس در محل این محصول را نیز به کاربران ارائه می دهد. به این ترتیب، بدون مراجعه به مرکز تعمیرات، می توانید مشکلات سیستم گرمایشی خود را برطرف نمایید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.