021-62948

اشتراک گذاری

نمایندگی کانن

آیا به دنبال مرکز معتبری می‌گردید که یکی از محصولات کانن را از آن خریداری کنید؟ یا اینکه به دنبال مرکز تخصصی هستید که تعمیر دستگاه موردنظر خود را به آن بسپارید؟ متاسفانه پیدا کردن مرکز فروش و تعمیرات قابل اطمینان که خدمات فروش و پس از فروش محصولات کانن را به بهترین شکل ممکن همراه با گارانتی فروش و تعمیرات به کاربران ارائه دهد کار ساده‌ای نیست. اما جای نگرانی هم نیست چراکه ما تصمیم داریم نمایندگی کانن را به شما معرفی کنیم.

نمایندگی رسمی کانن یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که کاربران خدمات فروش و تعمیر تمامی محصولات کانن در انواع مدل‌های مختلف را از این مرکز دریافت می‌کنند. اگر شما هم دوست دارید با خدمات فروش و تعمیر محصولات کانن از دوربین کانن گرفته تا دستگاه‌های اداری کانن آشنا شوید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن در تهران و شهرستان ها

نمایندگی انحصاری کانن تنها محدود به تهران نیست، بلکه تمام کاربران شهرستانی را نیز شامل می شود. در این نمایندگی امکانات و تسهیلات بیشماری در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات کانن برای کاربران تدارک دیده شده است. هر کاربر می تواند با توجه به نیاز خود یکی از پکیج های حمایتی را انتخاب و استفاده کند. مدیریت نمایندگی کانن به خوبی دریافته است که مشکل بسیاری از کاربران شهرستانی نبود یک مرجع قابل اعتماد و مطمئن برای دریافت خدمات است.

به همین دلیل است که با فراهم سازی امکاناتی ویژه و تحت شرایطی خاص و منحصر، به همه کاربران شهرستانی نیز امکان استفاده از خدمات بی نظیر نمایندگی رسمی canon را می دهد. می توانید برای آگاهی از نحوه استفاده از این امکانات و تسهیلات تکمیلی تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را از کارشناسان مربوطه جویا شوید.

شعب نمایندگی کانن

شماره‌های تماس با شعب نمایندگی کانن در ذیل همین صفحه از وبسایت درج شده است. توصیه می‌شود پیش از مراجعه به این شعب از طریق شماره‌های درج شده در وبسایت مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان تماس گرفته و اطلاعات ضروری مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

در صورتی که به هر دلیل قصد حضور در یکی از شعب نمایندگی کانن را دارید می‌توانید با توجه به آدرس‌های درج شده در این بخش، نزدیکترین شعبه به محل سکونت، کار و … را یافته و به آن مراجعه فرمایید. در حال حاضر نمایندگی تعمیرات کانن دارای شش شعبه در شهر تهران و یک شعبه در شهر کرج می‌باشد.

نمایندگی رسمی کانن

خدمات نمایندگی کانن

تعمیر چاپگر های canon

منظور از چاپگر، انواع پرینتر، دستگاه کپی و اسکنر است که در کمپانی کانن طراحی و تولید و عرضه می شود. هر یک از این محصولات در نمایندگی کانن در تعمیرگاهی مجزا و مستقل مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری چاپگر های کانن توسط تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و ماهر ریشه یابی و ریشه کن می شود.

ارائه جنرال سرویس ها دوره ای و تهیه بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی برای انواع چاپگر ها و تدارک سرویس تعمیر در محل چاپگر تنها چند نمونه کوچک از انبوه خدماتی است که در بخش تعمیر چاپگر کانن فراهم است.

تعمیر دوربین های کانن

دوربین چه از نوع فیلمبرداری و چه از نوع عکاسی در حوزه تخصص کمپانی کانن است. طبیعی است که با استفاده های مکرر نیاز مند دریافت خدمات تعمیراتی باشد؛ چه در حوزه نرم افزار و چه در حوزه سخت افزار.

در واحد تخصصی تعمیر دوربین های canon در نمایندگی کانن خدماتی نظیر تعمیر فلش دوربین کانن، تعمیر آب خوردگی دوربین و خرابی مدار دوربین کانن، عرضه لوازم جانبی دوربین های کانن، تعمیر برد سوخته دوربین، رفع هنگ دوربین، برطرف سازی مشکلات نرم افزاری، برطرف سازی مشکلات مربوط به هد دوربین canon و … ارائه می شود.

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی در نمایندگی کانن

برای تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی کانن، همکاران ما اول آن را عیب یابی می کنند. این کار باعث می شود که تمامی مشکلات و ایرادهای دستگاه و منشأ بروز آنها به شکل صحیح شناسایی شوند. همچنین پس از طی فرایند عیب یابی، تعمیرکار به خوبی می داند که برای ترمیم دستگاه باید از روش هایی استفاده کرده و چه اقداماتی انجام دهد.

پس از طی این مرحله دستگاه باز شده و بخش های آسیب دیده آن بر حسب نیاز تعمیر یا تعویض می شوند. چنانچه هر یک از مراحل این عملیات به اشتباه و یا به صورت ناقص انجام شوند، این احتمال وجود دارد که سایر بخش های دستگاه نیز آسیب ببینند. تیم تعمیرات کانن در مرکز سخت افزار ایران دوره های تخصصی را در زمینه تعمیرات فتوکپی گذرانده اند. به همین دلیل تعمیر و تعویض قطعاتی همچون فیوزینگ، درام، اپتیک، سنسورها، مین برد، برد فرمتر، برد پاور، تاچ پنل، پاور، کاغذکش، داکتربلید و … در این نمایندگی به بهترین شکل انجام خواهد شد.

تعمیرات فکس کانن

دستگاه های فکس معمولا به دلیل قطعی اینترنت یا خط تلفن و یا بر اثر از کار افتادن قطعات داخلی شان آسیب می بینند. ورود چند برگه با هم به داخل دستگاه، وارد نشدن کاغذ، وجود خطوط اضافه روی برگه، عدم ارسال یا دریافت فکس، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، سر و صدای غیر عادی، شنیده نشدن بوق آزاد از دستگاه فکس، عدم دریافت خودکار فکس، افت کیفیت فکس های دریافتی و مواردی از این دست مشکلاتی هستند که کاربران دستگاه فکس معمولا با آنها مواجه می شوند.

برای تعمیرات فکس کانن خود در صورت بروز هریک از این مشکلات، می توانید روی مهارت، تخصص و تجربه تیم تعمیرات نمایندگی کانن حساب کنید. همکاران ما با استفاده از ابزار و دستگاه های مورد نیاز شرایطی را فراهم می کنند که تمامی مشکلات دستگاه فکس شما برطرف شده و بتوانید بدون هیچ ایرادی با آن کار کنید.

تعمیر انواع پروژکتور canon

تعمیر پروژکتور canon نیز اقدامی چند وجهی است که با هدف رفع مشکلات عملکردی این محصول در نمایندگی مجاز کانن انجام می شود. پس از بررسی و تعمیر دستگاه توسط تیم تعمیرات این مجموعه، مشکلاتی مثل خرابی ریموت کنترل، روشن نشدن، عدم ارائه تصویر، وجود پرش های مکرر و مداوم در تصویر، تیره یا کدر شدن تصویر و … برطرف شده و دیگر شاهد بروز آنها نخواهید بود.

قطعه ای مثل لامپ در صورت خرابی قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. با توجه به حساسیت های این قطعه و آسیب ها و خطرات ناشی از شکستن آن، کارشناسان تعمیرات پروژکتور در نمایندگی کانن مراحل تعویض آن را انجام می دهند. گفتنی است برای این که کیفیت عملکردی این دستگاه، لامپ جدید حتما اورجینال بوده و مطابق با مشخصات فنی دستگاه انتخاب خواهد شد.

شارژ کارتریج کانن

شارژ کارتریج کانن در دو فاز انجام می شود؛ شارژ کارتریج پرینتر کانن و شارژ کارتریج دستگاه کپی کانن. مراحل کلی کار در این دستگاه ها یکسان است و این عملیات تنها از نظر مواد مصرفی دستگاه و برخی ریزه کاری ها با هم تفاوت دارند. مراحل شارژ کارتریج در نمایندگی کانن بدین ترتیب است که اول دستگاه از برق کشیده می شود. سپس درپوش پرینتر یا فتوکپی برداشته شده و کارتریج از دستگاه خارج می شود.

این مرحله باید با احتیاط انجام شود تا کارتریج و قطعات جانبی آن آسیب نبینند. پس از بیرون آوردن کارتریج، با استفاده از آب و یک پارچه نرم، هد کارتریج تمیز خواهد شد. سپس جوهر یا تونر سازگار با دستگاه به داخل کارتریج تزریق می گردددر نهایت عملیات هواگیری انجام شده و کارتریج با دقت در جای قبلی نصب خواهد شد. تیم تعمیرات ماشین های اداری در نمایندگی کانن مرکز سخت افزار ایران به شما این اطمینان را می دهند که تمامی مواد تزریق شده به کارتریج دستگاه شما در بالاترین سطح کیفیتی قرار دارند.

ضمانت خدمات در نمایندگی رسمی کانن

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد. مدت زمان گارانتی خدمات در این مرکز بسته به تشخیص تعمیرکار و کارشناس فروش است و غالباً پس از اتمام سرویس، به دارنده دستگاه اعلام می گردد.

گارانتی تعمیر محصولات کانن، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. بنابراین در صورتی که دستگاه شما، توسط کارشناسان نمایندگی کانن تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی کانن، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید.

سوالات کاربران از نمایندگی Canon 

نمایندگی کانن کجا شعبه دارد؟

همان طور که گفته شد نمایندگی کانن دارای شعب مختلفی می باشد. این مجموعه در محدوده ی ستارخان، سعادت آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر تهران و نیز در منطقه ی شاهین ویلای کلان شهر کرج شعبه ی فعال دارد. با حضور در این شعبه ها می توانید کلیه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر تولیدات کانن را دریافت کنید. جهت مشاهده ی آدرس دقیق شعبه های ذکر شده به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

 

نمایندگی کانن چند شعبه دارد؟

در حال حاضر نمایندگی کانن از شعبه‌های متعددی در کلان‌شهرهای تهران و کرج برخورداره. شعبه این مرکز در کرج در منطقه شاهین ویلا قرار گرفته و در تهران در مناطق پیروزی، میرداماد، فرجام، ستارخان، سعادت‌آباد، ولیعصر و تجریش قرار داره. درصورتی که تمایل دارین از خدمات فروش و تعمیرات دستگاه‌های کانن توسط این مرکز استفاده کنین، میتونین به هر کدوم از این شعبه‌ها که به محل سکونتتون نزدیک‌تره مراجعه کنین. البته نمایندگی رسمی کانن خدمات تعمیرات دستگاه‌های اداری کانن را در محل به کاربران ارائه میده و فرقی نمیکنه که در کجای کرج و تهران باشین به هر حال میتونین از این خدمات استفاده کنین فقط باید با این مرکز تماس بگیرین.

آیا کانن در اصفهان نمایندگی دارد؟

فعالیت شعبه ی اصفهان نمایندگی کانن به صورت غیرحضوری صورت می پذیرد. اگر از ساکنین شهر زیبای اصفهان هستید و به تازگی شاهد اختلالی در روند کاری یکی از محصولات کانن مورد استفاده ی خود می باشید، می توانید سیستم معیوب را به نمایندگی مرکزی تهران ارسال کنید.

 

آیا نمایندگی کانن فروش هم دارد؟

بله، نمایندگی کانن مجموعه ای ایمن و معتبر برای تهیه ی هر یک از سیستم های جدید و قدیم کانن می باشد. لازم به ذکر است که کلیه ی اجناس این نمایندگی در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی به فروش رسیده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می گردند.

کانن در کرج هم نمایندگی دارد؟

نمایندگی کانن علاوه‌بر اینکه توی تهران شعبه‌های متعددی داره توی کرج هم در منطقه شاهین ویلا شعبه داره. اگه از کاربران کرجی کانن هستین میتونین به شعبه این مرکز در شاهین ویلا برینو از خدمات فروش و پس از فروش ویژه نمایندگی رسمی کانن بهره‌مند بشین. خدمات این مرکز شامل: فروش، گارانتی، سرویس، عیب‌یابی و تعمیر هستش که به تمامی کاربران دستگاه‌های کانن ارائه داده میشه.

 

خدمات رسانی نمایندگی رسمی کانن در شهرستان به چه صورت است؟

خدمت رسانی نمایندگی کانن در شهرستان های کشور به صورت غیرحضوری بوده و طی تماس با نمایندگی مرکزی شکل می گیرد.

 

آیا دورببین کانن در محل تعمیر می شود؟

بله از طریق تماس با واحد پشتیبانی و ثبت درخواست می توانید هر یک از دوربین های کانن را به نمایندگی رسمی کانن ارسال نمایید و آن را تعمیر شده درب منزل تحویل بگیرید.

 

نمایندگی کانن خدمات تعمیر در محل دارد ؟

کاربر گرامی خوشبختانه نمایندگی کانن خدمات تعمیر در محل هم داره البته خدمات تعمیر در محل این مرکز شامل عیب‌یابی، سرویس و تعمیر دستگاه‌های اداری کانن مانند: دستگاه کپی، پرینتر و فکس کانن میشه. اگه تمایل دارین تا از این خدمات نمایندگی رسمی کانن استفاده کنین با این مرکز تماس بگیرین تا تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات کانن به آدرس مورد نظر شما بیان و در منزل شما دستگاه پرینترتونو عیب‌یابی و تعمیر کنن.

مشاوره فروش کانن

دوست عزیز اگه تمایل دارین که یکی از مدلای دوربین کاننو بخرین اما دقیقاً نمیدونید که کدوم مدلش مناسب شماست پیشنهاد ما اینکه سری به یکی از شعبه‌های نمایندگی کانن بزنین تا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان بخش فروش این مرکز استفاده کنین چراکه کارشناسان نمایندگی رسمی کانن بودجه و نیاز شما رو در نظر میگیرن و بهترین مدل دوربین کاننو به شما معرفی میکنن اینطوری خیلی راحت میتونین بهترین مدل این دوربینو خریداری کنین.

 

تعمیر در محل کانن

تعمیر در محل فتوکپی کانن

کاربران گرامی می توانند درخواست خویش مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس تعمیر در محل فتوکپی کانن را از طریق یکی از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی کانن ثبت نمایند. کارشناسان بخش «سرویس در محل کانن» بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند. در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و سرویس فتوکپی کانن در محل انجام می شود.

بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر در محل فتوکپی کانن از از باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز هستند تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بازیابی فتوکپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

 

تعمیر در محل پرینتر کانن

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جابجایی دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی کانن وجود داشته باشد. کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی کانن در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند.

شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از روش تعمیر دستگاه کپی کانن در محل  می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی کانن تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیر محصولات کانن

خدمات نمایندگی کانن تنها به فروش محصولات کانن محدود نمی‌شود بلکه این مرکز خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری انواع دستگاه‌های کانن را به همراه ضمانت‌نامه تعمیر به مشتریان و کاربران خود ارائه می‌دهد. با این وجود درصورت خراب شدن هر یک از محصولات کانن می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات کانن با خیال راحت استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات تعمیرات این مرکز چندین و چند راه دارید به گونه‌ای که برای تعمیر دوربین‌های عکسبرداری و فیلم‌برداری کانن هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی رسمی کانن در کلان‌شهرهای تهران و کرج مراجعه کنید و هم اینکه از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید. برای استفاده از خدمات تعمیر دستگاه‌های اداری کانن نیز می‌توانید از سرویس تعمیر در محل این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی فروش محصولات کانن

به دنبال کدام یک از محصولات کانن هستید؟ دوربین کانن یا دستگاه‌های اداری کانن؟ شما می‌توانید هر کدام از محصولات کانن در هر مدلی که مدنظر دارید را در نمایندگی فروش محصولات کانن به راحتی پیدا کرده و با خدمات پس از فروش ویژه‌ای خریداری کنید. حتی اگر نمی‌دانید کدام مدل از دستگاه موردنظرتان برای شما مناسب است باز هم می‌توانید به نمایندگی کانن مراجعه کنید چراکه این مرکز کارشناسانی دارد که با در نظر گرفتن بودجه و نیازتان بهترین مدل‌های دستگاهی که مدنظر دارید را به شما معرفی کرده و خدمات فروش آن را به شما ارائه می‌دهند. بنابراین با مراجعه به نمایندگی رسمی کانن برای خرید هر یک از دستگاه‌های این برند می‌توانید با یک تیر چندین و چند نشان بزنید.

از نمایندگی کانن چه انتظاری دارید؟

اگر از کاربران محصولات فوق‌العاده کانن هستید مطمئناً از نمایندگی رسمی کانن انتظار دارید که خدمات فروش، عیب‌یابی و تعمیرات هر یک از دستگاه‌های کانن را به شما ارائه دهد. منتهی نمایندگی کانن پای خود را از انتظارات شما فراتر گذاشته است به گونه‌ای که نه تنها خدمات فروش دستگاه‌های کانن را در کنار کارشناسانی که به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی می‌کنند، ارائه می‌دهد بلکه خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تمامی محصولات کانن را همراه با ضمانت تعمیر به کاربران ارائه می‌دهد.

با این وجود خیال شما راحت است که اگر تعمیر دستگاه معیوب خود را به تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کانن بسپارید آن‌ها به صورت حرفه‌ای آن دستگاه را تعمیر کرده و به شما ضمانت‌نامه‌ای ارائه می‌دهند که اگر باز هم دستگاه شما دچار مشکل قبلی شد مجدداً هزینه‌ای برای تعمیر آن پرداخت نکنید و این بار خدمات تعمیر آن دستگاه رایگان به شما ارائه داده شود. درضمن می‌توانید برای عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌های اداری کانن از خدمات تعمیر محصولات کانن در محل استفاده کنید و اینگونه در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

4.5/5(11 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.