021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

معرفی بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت

اگر جزو افرادی هستید که به نظم و برنامه ریزی روانه اهمیت زیادی می دهید، یا اگر شغل شما جزو آن دسته از مشاغلی است که برنامه ریزی و زمان بندی درست در آن حرف اول را می زند، یکی از بهترین گزینه هایی که می توانید از آن استفاده کنید، بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت است. با استفاده از این برنامه ها می توان تمامی عملکردهای روزانه را از قبل برنامه ریزی و مدیریت کرد تا هر کاری دقیقا سر تایمی که باید انجام شود. این امر قطعا باعث بهبود روند کارها، سریع تر انجام شدن امور، نظم گرفتن زندگی و در نهایت احساس آرامش و امنیت خود شما خواهد شد.

 استفاده از بهترین برنامه های برنامه ریزی روزانه خصوصا برای کسانی که گرفتاری و مشغله بسیار زیادی دارند و نظم دادن امور برای آنها کار دشواری است کاربرد زیادی دارد. می توان با نصب یکی از این برنامه های کاربردی روی گوشی هوشمند، تمامی برنامه های یک روز را از قبل برنامه ریزی کرد و بر اساس آنها پیش رفت. برنامه های بسیار متعددی در این زمینه وجود دارد که می توان با دانلود و نصب آنها از مزیت های این نرم افزارها بهره برد. در این مقاله می خواهیم به بررسی بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت بپردازیم و با قابلیت هایی که هر یک ارائه می دهند بیشتر آشنا شویم.

بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت

لیست بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت

برنامه های بسیار زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزمره استفاده کرد. در بین تمام گزینه های موجود برخی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت پیشنهادی شامل موارد زیر می شود:

 • نرم افزار ترلو
 • برنامه کلندر
 • نرم افزار Todoist
 • برنامه Class Timetable
 • نرم افزار Google keep
 • برنامه Egenda
 • نرم افزار Notion
 • اپلیکیشن Forest
 • نرم افزار برنامه ریزی Freedom
 • برنامه MyLifeOrganized
 • نرم افزار Focus@Will
 • اپلیکیشن Habitica
 • نرم افزار MeisterTask
 • برنامه Evernote

این موارد به همراه چندین نرم افزار دیگر می توانند به عنوان بهترین برنامه های برنامه ریزی روزانه مورد استفاده قرار بگیرند. در ادامه با جزئیات بیشتر عملکرد این اپلیکیشن ها آشنا می شویم.

نرم افزار ترلو

یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت موجود نرم افزاری به نام ترلو ست که می توان با آن تمامی برنامه های کاری را مدیریت کرد. این نرم افزار یکی از محبوب ترین هاست و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد. به صورت معمول با ترلو برنامه های پیچیده، خصوصا برنامه ها و پروژه های کاری را مدیریت می کنند. در بیشتر شرکت ها، خصوصا کارهایی که بر مبنای کار گروهی هستند می توان از ترلو استفاده کرد.

با این حال هنوز هم می توان با ترلو برنامه های ساده و روزانه را مدیریت و برنامه ریزی کرد. می توان در این برنامه بر اساس نوع برنامه برای هر یک برچسب درست کرد یا افراد مختلف را به بردهای برنامه افزود. در این نرم افزار نوتیفیکیشن های مربوط به هر برنامه کاری وارد شده در نرم افزار اعلام می شود. می توان برای هر کار به خصوص یک ستون ایجاد کرد و به این ترتیب قسمت های مختلف یک پروژه را مدیریت کرد. عملکرد ترلو عالی است و کار با آن بسیار راحت است. به همین دلیل هم یکی از بهترین برنامه های برنامه ریزی موجود است.

نرم افزار ترلو

برنامه کلندر

این برنامه که با عنوان Google Calendar هم شناخته می شود، یک ابزار کاربردی با استفاده آسان است که توسط گوگل برای برنامه ریزی و مدیریت کارهای روزانه توسعه یافته است. این برنامه دارای مجموعه ای کامل و چند منظوره از ابزارهای کاربردی است که مدیریت کارها و برنامه های روزانه را بسیار راحت می کند. کاربران می توانند در این برنامه برای هر روز خود یک یادداشت بنویسند و برنامه ریزی ها را انجام دهند تا بر اساس این برنامه ریزی های صورت گرفته، اعلان ها را دریافت کنند.

تنها ایرادی که به این نرم افزار وارد است نبودن تقویم شمسی در آن بوده که به این ترتیب ممکن است برای کاربران ایرانی استفاده از آن کمی دشوار شود. با این حال به دلیل رابط کاربری بسیار ساده ای که دارد آن را به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت در نظر می گیرند.

نرم افزار Todoist

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت موجود نرم افزار Todoist است که می توان با آن پروژه های مختلف را برنامه ریزی کرد. رابط کاربری این برنامه بسیار دوستانه است و برای کاربرانی که از آن استفاده می کنند بسیار جذاب است. در این برنامه می توان برای پروژه های مختلف ستون های مجزا را ایجاد کرد و برای هر ستون یک عنوان تعیین کرد.

سپس از طریق این ستون ها و عناوینی که دارند پروژه ها و اعضای یک گروه کاری را مدیریت کرد. حتی می توان در این نرم افزار سررسید کارها و موعد تحویل پروژه ها را هم مشخص کرد. در نتیجه دیگر در خصوص فراموش کردن کارهای مهم جای هیچ نگرانی نیست و می توان قبل از رسیدن زمان موعود، کار را انجام داد.

نرم افزار Todoist

برنامه Class Timetable

همانطور که از نام این برنامه هم مشخص است می توان از این نرم افزار برای تایم بندی برنامه های کلاس درس استفاده کرد و یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت برای کلاس های دانشگاه و مدرسه همین برنامه است. در این برنامه کاربر این امکان را دارد تا هر کلاس درس را با یک رنگ متفاوت مشخص کند و در زیر آن برنامه ها و یادداشت های مربوط به کلاس را بنویسد.

حتی کاربران می توانند در این برنامه یادداشت های مربوط به برنامه امتحانی شان یا تکالیفی که باید انجام دهند را هم وارد کنند. علاوه بر دانشجویان و دانش آموزان، برنامه Class Timetable همچنین می توان بهترین برنامه برنامه ریزی برای مدیران شرکت ها یا سایر افرادی که به برنامه ریزی نیاز دارند هم باشد. از این برنامه هم نسخه رایگان و هم نسخه اشتراکی وجود دارد. اگر می خواهید از نسخه رایگان برنامه استفاده کنید باید بتوانید با تبلیغات بسیار زیاد آن هم کنار بیایید.

برای آشنایی با بهترین برنامه های مدیریت پسورد این مطلب را بخوانید.

برنامه Class Timetable

نرم افزار Google keep

اگر در بین بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت به دنبال محبوب ترین آن باشید، نرم افزار Google keep یکی از آنهاست. این نرم افزار برنامه انتخابی عموم مردم است و افراد در هر سن و موقعیتی می توانند به راحتی از آن برای برنامه ریزی کارهای روزمره استفاده کنند.

مهمترین ویژگی این برنامه که آن را بسیار محبوب کرده این است که کاربران می توانند به جای نوشتن از یادداشت های صوتی استفاده کنند و برنامه ریزی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. حتی در صورت سینک کردن برنامه با حساب کاربری گوگل می توان در سایر دستگاه ها نیز به این برنامه و داده های آن دسترسی داشت.

نرم افزار Google keep

برنامه Egenda

گزینه بعدی در لیست بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت، نرم افزار Egenda است که با آن می توان به بهترین شکل ممکن پروژه ها را مدیریت و زمان بندی کرد. از برنامه ریزی کارهای ساده و روتین مانند یک قرار ملاقات دوستانه گرفته تا انجام برنامه ریزی های کاری و درسی، همگی را می توان با Egenda انجام داد.

رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است. ابزارهای موجود در این برنامه امکان دسته بندی مجزای هر کار و برنامه ای را به کاربران می دهد. می توان در برنامه ستون های مختلف را برای هر کار و پروژه ای ایجاد کرد و برنامه های شخصی و تیمی را به آن افزود. Egenda خصوصا می تواند برای دانشجویان و دانش آموزان به عنوان بهترین برنامه برنامه ریزی کارها در نظر گرفته شود.

با بهترین اپلیکیشن های بورس برای موبایل آشنا شوید.

برنامه Egenda

نرم افزار Notion

یکی از حرفه ای ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی موجود برای استفاده، برنامه Notion است. در این برنامه کاربردی می توان به طیف وسیعی از ابزارها و قابلیت ها برای برنامه ریزی هر چه بهتر کارها دست یافت. می توان در این برنامه یادداشت و برنامه ها را وارد و آنها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد.

حتی این نرم افزار امکان همکاری و به اشتراک گذاری برنامه ها را با دیگران هم می دهد تا بتوان یادداشت ها و داده های مربوط به برنامه ریزی های تیمی را با سایر اعضا به اشتراک گذاشت. در نتیجه Notion یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت برای مدیران شرکت ها و پروژه های بزرگ است. با استفاده از این برنامه می توان در تایم و هزینه های یک سازمان به میزان قابل توجهی صرفه جویی کرد.

نرم افزار Notion

اپلیکیشن Forest

اگر در بین بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت به دنبال منحصر به فردترین آن باشید، قطعا آن برنامه Forest است. مشخصه جذاب این اپلیکیشن این است که به تکنیک پومودورو مجهز است و می توان با آن پروژه های بزرگ را به بخش ها و کارهای کوچک تر تقسیم کرد تا به این ترتیب فرایندها ساده تر و قابل درک تر شود. استفاده از این نرم افزار به افزایش تمرکز کاربر روی کارها کمک زیادی می کند.

اساس کار آن به این صورت است که اگر کاربر روی پروژه ها و برنامه ها متمرکز باشد درخت مجازی پیشرفت می کند و در غیر این صورت به میزانی که تمرکز خود را از دست بدهد پیشرفتی هم مشاهده نمی شود. کاربران به میزانی که با این برنامه کار می کنند و آن را توسعه می دهند به یک درخت مجازی رنگارنگ و منحصر به فرد دست خواهند یافت.

اپلیکیشن Forest

نرم افزار برنامه ریزی Freedom

با نرم افزار Freedom هم می توان به صورت هدفمند و کارامد کارها و برنامه ها را مدیریت و برنامه ریزی کرد. Freedom یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت موجود است.

با استفاده از این برنامه منحصر به فرد می توان وب سایت ها و برنامه هایی که می تواند تمرکز کاربر را از بین ببرد و وقت را هدر دهد مسدود کرده تا به این ترتیب تمام تمرکز کاربر روی برنامه ریزی که انجام داده باشد. هدف از ارائه چنین نرم افزاری حداکثر استفاده از زمان و بهینه تر کردن برنامه های روزمره بدون هر گونه حواس پرتی است.

نرم افزار برنامه ریزی Freedom

برنامه MyLifeOrganized

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت، نرم افزار MyLifeOrganized (MLO) است. در این برنامه می توان فهرست کاملی از کارها و برنامه ها ایجاد کرد و به بهترین شکل تمام وظایف را مدیریت کرد. نرم افزار MyLifeOrganized (MLO) مدیریت برنامه ها و کارها را بسیار راحت تر، سریع تر و ساده تر می کند.

با استفاده از این برنامه می توان روی برنامه ها و کارهایی که انجام دادن آنها اهمیت بیشتری دارد، تمرکز بیشتری داشت. این برنامه یک لیست از پروژه های در اولویت را ارائه می دهد تا بر اساس آن کاربران بتوانند نوع برنامه ریزی و مدیریت خود را ارزیابی کنند و به صورت سازمان یافته تر کارها را پیش ببرند. این برنامه بدون شک یکی از بهترین برنامه های برنامه ریزی و مدیریت موجود است.

برنامه MyLifeOrganized

نرم افزار Focus@Will

با استفاده از نرم افزار Focus@Will برای مدیریت هر چه بهتر کارها می توان به حداکثر بازدهی در برنامه ریزی و پیشبرد پروژه ها دست یافت. این برنامه ابزارهای مختلفی دارد که به افزایش تمرکز کاربران کمک زیادی می کند. برای مثال این برنامه با استفاده از موسیقی می تواند میزان تمرکز کاربران را بیشتر کند. این برنامه بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت برای کسانی است که تمرکز خود را در حین مطالعه یا انجام کارهایی مشابه از دست می دهند.

نرم افزار Focus@Will

اپلیکیشن Habitica

با استفاده از نرم افزار Habitica می توان میزان بازدهی در کارها را افزایش داد. با استفاده از گزینه ها و ابزارهای این برنامه می توان به صورت منظم کارها و برنامه های مهم را پیگیری کرد. وجود قابلیت هایی مانند پاداش و تنبیه در این برنامه می تواند به کاربران برای انجام هر چه بهتر برنامه ها و کارهایی که برنامه ریزی شده است، انگیزه دهد.

اپلیکیشن Habitica

نرم افزار MeisterTask

برنامه MeisterTask برای مدیریت و برنامه ریزی های روزانه، مانند پرداخت قبوض، یک قرار ملاقات، نوبت پزشک یا سایر کارهای مشابه برنامه ای ایده آل است. کاربران می توانند با رابط کاربری ساده این برنامه به راحتی برنامه ریزی های روزمره خود را انجام دهند و روند پیش رفتن کارهای خود را در نرم افزار مشاهده کنند. برای یک نرم افزار در دسترس و کاربردی، MeisterTask یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت است.

نرم افزار MeisterTask

برنامه Evernote

نرم افزار Evernote علاوه بر این که یکی از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت است، یکی از محبوب ترین ها هم هست. می توان این برنامه را روی هر سیستم عاملی نصب کرد و به راحتی از آن برای برنامه ریزی هر کار و برنامه روتین روزمره ای استفاده کرد. با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند تمام کارهای روزانه خود را دقیقا مطابق چیزی که می خواهند پیش ببرند. اگر نیاز به مشاوره رایگان برای نصب نرم افزارها دارید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر کامپیوتر تماس بگیرید.

برنامه Evernote
3/5(4 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.