اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات تبلت ایسوس

اگر از کاربران تبلت های امروزی و یا از همکاران ما در حوزه تعمیرات تبلت باشید، می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌ی پیش رو با برخی از شایع‌ترین خرابی‌های احتمالی در تبلت‌های ایسوس –و البته سایر تبلت‌های اندوریدی- آشنایی یابید. در این مقاله برآنیم تا برخی از شایع‌ترین خرابی‌های مشاهده شده در تبلت های اندوریدی را بررسی کرده و روش‌های موجود جهت رفع و تعمیر هر یک از این اشکالات را نیز بررسی کنیم.

شایان ذکر است تخصصی‌ترین خدمات نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس، چه در بخش سخت افزاری و چه در بخش نرم افزاری- با حضور در مرکز سخت افزار ایران و مراجعه به پارت مربوطه قابل دریافت است. کلیه خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، جهت تعمیرات تبلت ایسوس، مشمول گارانتی و ضمانت معتبر است.

نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس

از کدام مدل تبلت ایسوس استفاده می‌کنید؟ چه مشکلی برای تبلت شما به وجود آمده است؟ مشکل تبلت شما نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؟ آیا به دنبال مرکز معتبری هستید تا تبلت شما را تعمیر کند؟ نمایندگی تعمیر تبلت ایسوس بدون هیچ محدودیتی از این نظر که از کدام مدل تبلت ایسوس استفاده می‌کنید یا اینکه چه مشکلی برای آن به وجود آمده است، تبلت شما را به بهترین شکل ممکن مانند روز اول تعمیر کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. تنها کافیست که به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس در کلان‌شهرهای کرج و تهران مراجعه کنید. البته می‌توانید با استفاده از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل بدون مراجعه حضوری از خدمات تعمیرات تبلت ایسوس توسط این مرکز نیز بهره‌مند شوید.

تعمیرات تبلت ایسوس در حوزه سخت افزاری

شایع‌ترین خرابی‌های سخت افزاری مشاهده شده در تبلت های ایسوس شامل مواردی چون شکستگی گلس تبلت و صفحه نمایش، خرابی یک یا چند مورد از دکمه‌های تبلت ایسوس، خرابی باتری تبلت و شارژ نگه نداشتن باتری، آبخوردگی تبلت، خرابی دوربین تبلت، خرابی سوکت شارژ و مدار شارژ و در نهایت خرابی فلت تصویر است.

برای تعمیر هر یک از این موارد نیاز است تا تبلت ایسوس با استفاده از تجهیزات عیب‌یابی بررسی شده و بسته به نوع اشکال تعمیر گردد. طی صحیح مرحله عیب‌یابی نقش بسزایی در بازیابی کیفیت نخستین تبلت و تعمیر همه جانبه آن دارد. بی‌توجهی به این مسئله سبب اِعمال تعمیرات نابجا بر روی تبلت و خرابی‌های دوچندان آن خواهد شد.

تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس

یکی از مشهودترین و بارزترین نشانه های خرابی باتری تبلت، بادکردگی و متورم شدن آن است. متورم شدن باتری های بکاررفته در تبلت های امروزی -به ویژه باتری های لیتیومی-، عمدتاً به دلیل گازهایی اتفاق می‌افتد که در نتیجه اکسیداسیون تدریجی الکترولیت در هر چرخه شارژ تولید شده‌‌اند. خرابی باتری تبلت زمانی برای ما محرز می‌گردد که خاموش شدن ناگهانی و خودبخودی تبلت، هنگ کردن تبلت، به هم ریختگی تنظیمات ساعت و تاریخ و در نهایت خالی شدن سریع شارژ دستگاه، مکرراً اتفاق بیفتد و عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه سازد.

درصورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها می‌توانید حدس خود را بر خرابی باتری بگذارید. خوشبختانه در صورت خرابی باتری امکان تعویض باتری با صرف هزینه اندک امکان‌پذیر است. سرویس‌های تخصصی مرتبط با عیب‌یابی و تعویض باتری تبلت با حضور در مرکز تعمیرات تبلت ایسوس قابل دریافت است.

تعمیر دوربین تبلت ایسوس

اگر خرابی‌های پیش آمده در دوربین تبلت مواردی چون شکستگی، ریخته شدن مایعات و مواردی از این دست باشد، احتمالا نیاز به سرویس یا تعویض دوربین تبلت باشد. در صورت مواجهه با اشکال در دوربین تبلت، توصیه می‌شود پیش از مراجعه به مراکز تعمیر از تمیزی لنز دوربین خود مطمئن گردید. بعلاوه از اینکه آخرین ورژن برنامه بر روی دستگاه نصب شده و سیستم بروزرسانی گردیده است، اطمینان حاصل کنید.

تنظیمات برنامه دوربین را انجام دهید و مطمئن شوید که مشکل پیش آمده از نرم افزار نیست. از یک برنامه‌ی دیگر استفاده کنید و دوربین خود را تست نمایید. (برنامه ای که در آن بتوان از دوربین استفاده کرد). به سایت کمپانی سازنده تبلت مراجعه نمایید؛ شاید در این سایت اطلاعاتی باشد که جهت تعمیرات تبلت به شما کمک کند. در صورت بی‌نتیجه بودن این اقدامات به مرکز تعمیرات تبلت ایسوس مراجعه نمایید.

تعمیر و تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس

خرابی‌های ایجاد شده در سوکت شارژ تبلت معمولاً به دلیل بی‌توجهی‌ها و بی‌مبالاتی‌های کاربر و وارد شدن فشارهای بیش از اندازه به این بخش اتفاق می‌افتد. توصیه می‌شود برای جلوگیری از شکستگی سوکت شارژ تبلت قبل از اتصال سوکت شارژ تبلت به حالت سوکت شارژ و همراستا بودن آن با شکل شارژر توجه کنید.

دیگر آنکه اگر سوکت شارژ تبلت ایسوس شل شده و یا لق میزند از کار با آن خودداری کنید و هر چه سریع‌تر جهت تعمیر و یا تعویض سوکت شارژ اقدام نمایید. بی‌توجهی به این مسئله سبب خرابی کامل سوکت و در برخی شرایط خرابی برد تبلت می‌گردد. در صورت مواجهه با این اشکال در تبلت خود می‌توانید به مرکز تخصصی تعمیرات تبلت ایسوس مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. عیب‌یابی، تعمیر و تعویض سوکت شارژ تبلت از خدمات ارائه شده در این مرکز است.

تعمیر و تعویض صفحه نمایش تبلت ایسوس

یکی از اصلی‌ترین علل بروز اشکال و خرابی در صفحه نمایش تبلت ها وارد شدن ضربه سنگین به آنهاست. در صورتی که ضربه وارد شده به تبلت تنها منجر به شکستگی گلس شده باشد دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می‌شود. در تعویض گلس تبلت، ال سی دی اورجینال دستگاه تعویض نمی‌شود و بر روی دستگاه باقی خواهد ماند.

این کار هزینه تعمیرات تبللت Asus را کاهش داده و به نصف می‌رساند. نکته شایان ذکر در باب شکستگی گلس آن است که این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت (مگر روی نقاطی که تبلت شما ترک خورده است). سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و تعویض گلس و صفحع نمایش انواع تبلت با حضور در مرکز تعمیرات تبلت ایسوس قابل دریافت است.

تعمیرات تبلت ایسوس در حوزه نرم افزاری

نکته مثبت در ارتباط با عیوب نرم افزاری تبلت آن است که اکثریت قریب به اتفاق آنها با اندک دستکاری و تغییر در بخش تنظیمات رفع می‌گردند. در بسیاری شرایط اشکالات پیش آمده در این دستگاه‌ها، به دلیل خرابی تنظیمات، ویروسی شدن، نصب برنامه‌های ناسازگار و مواردی از این دست است. در این میان آنچه که مهم است طی صحیح مرحله عیب‌یابی و تشخیص صحیح نوع اشکال نرم افزاری پیش آمده در تبلت است. کاربرانی که با چنین اشکالات نرم افزاری در دستگاه خود مواجه شده‌اند می‌توانند به نمایندگی تعمیرات تبلت ایسوس مراجعه کرده و جهت تعمیر تبلت خویش اقدام کنند.

برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات نرم افزاری تبلت ایسوس که در این مرکز ارائه می‌گردند عبارتند از: رفع مشکل وصل نشدن تبلت به اینترنت، تعمیرات تخصصی وای فای تبلت، اپدیت و به روز رسانی سیستم عامل تبلت، رفع مشکل ری‌استارت کردن‌های مکرر تبلت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات تبلت ایسوس، رفع مشکل کند شدن سرعت تبلت، رفع مشکلات نرم افزاری و هنگ کردن تبلت، رفع مشکلات مدار پاور و تغذیه تبلت ایسوس، برطرف کردن مشکل شناسایی نشدن سیم کارت در تبلت های ایسوس و …. .

تعمیرات تبلت ایسوس با گارانتی معتبر

کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری ارائه شده در مرکز تعمیرات تبلت ایسوس، جهت آسودگی خاطر مراجعان گرامی مشمول گارانتی و ضمانت شده است. (جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات و … ). گارانتی خدمات در این مرکز بدان منظور صورت گرفته که کاربران دغدغه‌ای از باب کیفیت خدمات نداشته باشند و اطمینان یابند که در صورت صرف هزینه، دستگاه تحویل داده کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت. مدت زمان گارانتی خدمات در مرکز تخصصی تعمیرات تبلت ایسوس بسته به تشخیص تعمیرکار است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد.

امتیاز شما به این نوشته