اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی

آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی به شما کمک می کند که درک بهتری از مشکلات این قطعه و تاثیر آنها در فرایند کاری کولر داشته باشید. کمپرسور یا موتور کولر گازی، قطعه ای بسیار مهم در این دستگاه است که در صورت خرابی یا از کار افتادن، زمینه ساز بروز مشکلات و ایرادهای بسیاری در کولر می گردد. این قطعه گاز را از اواپراتور مکش کرده و به سمت کندانسور می کند.

در نتیجه فرایند مذکور، فرایند تبرید انجام شده و محیط خنک می گردد. کمپرسور در واقع یک دستگاه مکانیکی است که با افزایش فشار و کاهش حجم گاز، چرخه عملکردی کولر گازی را تکمیل می کند. خرابی این قطعه یا سوختن و از کار افتادن آن، مانع از هدایت گاز فرئون به کندانسور می شود و به این ترتیب، چرخه خنک سازی با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. ویدئوی آموزش تعمیرات کمپرسور کولرگازی ، حاوی جزئیات این فرایند است و با دیدن آن، با مراحل و جزئیات تعمیر این قطعه آشنا خواهید شد. برای دریافت خدمات تخصصی تر نیز می توانید از تیم تعمیرات نمایندگی تعمیر کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

مراحل آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی

مراحل اصلی در آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی به ترتیب زیر می باشد:

1- جدا کردن کولر گازی از برق

2- باز کردن پنل کولر گازی

3- باز کردن اتصالات کمپرسور

4- بیرون آوردن کمپرسور کولر گازی

5- باز کردن درب کمپرسور با استفاده از پیچ گوشتی

6- باز کردن اتصالات و گیره های بخش های داخلی کمپرسور

7- تعمیر و تعویض اجزای آسیب دیده برای تعمیر کمپرسور کولر گازی

8- بستن اتصالات مربوطه

9- بستن درب کمپرسور

10- نصب مجدد کمپرسور کولر گازی در جای خود

11- بستن پنل کولر گازی

12- تست کولر گازی و اطمینان از عملکرد صحیح کمپرسور

تعویض کمپرسور کولر گازی

یک نکته قابل توجه در آموزش تعمیر کمپرسور کولر گازی این است که اغلب ایرادهای این قطعه، قابلیت تعمیر ندارند. این بدان معنا است که در بیشتر موارد، نیاز به تعویض این قطعه می باشد. اگر بعد از تست کمپرسور مشخص شود که این قطعه نیاز به تعویض دارد، باید کندانسور باز شود. سپس سر لوله های کمپرسور جوشکاری شده و باز می شوند. پس از بیرون آوردن کمپرسور،  برق این قطعه قطع شده و گاز به صورت کامل تخلیه می گردد.

در نهایت، کمپرسور تعویض و شده و دستگاه بسته می شود. پس از آن، کولر را تست می کنند تا از عملکرد درست و بی نقص آن اطمینان حاصل گردد. شما عزیزان می توانید برای ترمیم بی نقص و کامل این قطعه، از نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی انتخابی مطمئن

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ، بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر گازی و اسپلیت را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در مرکز سخت افزار ایران، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران در زمینه تعمیر کولر های ایستاده، پرتابل، اسپلیت، داکت و … را مرتفع می سازد. این مرکز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار تعمیراتی روز دنیا مجهز شده و برترین تکنسین های تعمیرات کولر در آن فعالیت می کنند. این مساله موجب شده که نمایندگی تعمیرات کولر مرکز سخت افزار ایران،به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات ترمیمی این محصول در بین کاربران شناخته شود.

امتیاز شما به این نوشته