021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر چاپگر در محل

آیا چاپگر شما ناگهان خاموش شده است و روشن نمی‌شود؟ آیا مرتب کاغذ درون چاپگر گیر می‌کند؟ آیا چاپگر ارور اتمام تونر می‌دهد درصورتی که کارتریج آن را به تازگی شارژ کرده‌اید؟ آیا محتوای کاغذهای چاپ شده ناخوانا هستند؟ و هزار یک مشکل دیگر. نگران نباشید شما اولین و آخرین کسی نیستید که با مشکلی در چاپگر خود مواجه شده‌اید. 

هر یک از این مشکلات ممکن برای هر یک از کاربران این دستگاه کاربردی به وجود بیاید و آن‌ها را آزار دهد اما همیشه یک تعمیرکار حرفه‌ای که خودش را سریعاً برساند می‌تواند منجی چاپگر شما باشد و تعمیرات پرینتر را به صورت تخصصی انجام دهد.

اگر شما هم با  مشکلات رایج پرینتر  خود مواجه شده‌اید و دوست دارید که یک تعمیرکار حرفه‌ای بیاید این دستگاه را به صورت تخصصی تعمیر کند با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید. این مرکز به عنوان نمایندگی تعمیر چاپگر بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر نوع مدل یا برند دستگاه خدمات عیب‌یابی، تعویض و تعمیر هر یک از قطعات پرینتر شامل: کاغذکش یا پیکاپ، برد پاور، مین برد، کارتریج، درام،  فیوزینگ، مگنت و … را ارائه می‌دهد.

درخواست مشاوره رایگان تعمیر پرینتر

نمایندگی تعمیر چاپگر

خراب شدن چاپگر و نگرانی بعد از آن یک طرف و پیدا کردن یک تعمیرکار کاربلد که مشکل پرینتر را به درستی تشخیص دهد و حل کند نیز یک طرف! اگر شما هم با مشکلی در چاپگر خود مواجه شده اید و از یک سو این سوال در ذهنتان می چرخد که چه مشکلی برای چاپگرم به وجود آمده است و از سوی دیگر به این فکر می کنید که چطور باید یک تعمیرکار خوب پیدا کنید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که نگران هیچ چیز نباشید و تنها با نمایندگی تعمیر چاپگر تماس بگیرید.

این مرکز دقیقا همان تعمیرکاری که شما به دنبالش هستید را به درب منزل شما اعزام می کند تا خدمات عیب یابی و تعمیرات تخصصی چاپگر را در محل به شما ارائه دهد. 

در هر نقطه از تهران و کرج که زندگی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر چاپگر بهره مند شوید. کاربران عزیز در شهرستان ها هم می توانند چاپگر خود را جهت تعمیرات به نمایندگی مرکزی تعمیرات چاپگر در تهران ارسال نمایند.

هزینه تعمیرات چاپگر

اگر مشکلی برای چاپگر شما به وجود آمده است و به دنبال این هستید که بدانید هزینه تعمیر چاپگر شما چقدر می‌شود؟ بهتر است چاپگر خود را جهت عیب‌یابی تخصصی به مرکز سخت‌افزار ایران بسپارید چراکه تنها درصورتی می‌توانید از هزینه دقیق تعمیرات پرینتر خود مطلع شوید که تعمیرکاران با عیب‌یابی دقیق، دلیل مشکلی که برای چاپگر شما به وجود آمده است را پیدا کرده و هزینه تعمیر آن را برآورد کنند.

جهت عیب‌یابی و تخمین هزینه تعمیر چاپگر خود می‌توانید از سرویس عیب‌یابی و تعمیر چاپگر در محل استفاده کنید. تنها کافیست که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات چاپگر را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر پرینتر در محل

شرایط گارانتی تعمیر چاپگر در نمایندگی

مرکز سخت‌افزار ایران شرایط ویژه‌ای را برای گارانتی تعمیر چاپگر در این مرکز در نظر گرفته است که امکان استفاده از گارانتی تعمیر چاپگر را برای کاربران انواع چاپگرها فراهم کرده است. منتهی برخی موارد شامل گارانتی تعمیر چاپگر در مرکز سخت‌افزار ایران نمی‌باشند.

برای مثال درصورتی که چاپگر شما در اثر آبخوردگی یا وارد شدن ضربه به آن دچار مشکل شده باشد یا اینکه با قرار دادن کاغذ منگنه‌دار در این دستگاه موجب خراب شدن آن شده باشید، نمی‌توانید از سرویس گارانتی تعمیر چاپگر در این مرکز استفاده کنید.

خدمات تخصصی تعمیر چاپگر

برای این که همه ایرادهای چاپگر برطرف شوند، باید تمام قطعات این دستگاه بررسی و ترمیم شوند. اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات پرینتر در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، بخشی از خدمات تخصصی تعمیر چاپگر هستند. پس از بررسی و عیب یابی چاپگر، تعمیرکار بر حسب نیاز، اقدامات ذکر شده را انجام می دهد تا مشکلات پرینتر به بهترین شکل برطرف شوند.

شارژ کارتریج چاپگر

کارتریج هر پرینتر، محفظه ایست عمدتا از جنس پلاستیک که پودرهای مورد استفاده ی چاپ را در خود جای می دهد. در صورت تمام شدن این پودرها جهت استفاده ی دوباره از پرینتر باید اقدام به شارژ کارتریج چاپگر نمود و در واقع از پودر جدیدی استفاده کرد. 

یکی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر چاپگر، شارژ کارتریج این دستگاه است که با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات فنی و با به کارگیری برترین جوهرهای سازگار با نوع چاپگر مورد نظر شکل گرفته و استفاده ی دوباره از پرینتر پدید می آید.

تعمیر داکتر بلید چاپگر

 دکتر بلید، یکی از قطعات مهم و ضروری در انواع ماشین های چاپ و کپی لیزری است که وظیفه ای بسیار مهم در راستای ارائه ی چاپ خروجی با کیفیت و مطلوب ایفا می نماید. این قطعه با تونر و مگنت تعبیه شده در پرینتر در ارتباط است. داکتر بلید، تونر را آغشته به بارهای الکتریکی کرده و آن را به صورت منظم و مداوم بر روی درام نگه می دارد.

 توجه داشته باشید که به دلیل تنوع بالای داکتر بلیدهای موجود در بازار، پروسه ی انتخاب اقدامات تعمیراتی متناسب با نوع داکتر بلید معیوب امر بسیار مهمیست. نمایندگی تعمیر چاپگر مرکزی تخصصی است که کلیه ی امور مرتبط با تعمیر داکتر بلید انواع پرینترهای موجود در بازار را براساس پارامترهای استاندارد انجام می دهد.

تعمیر برد پاور چاپگر

یکی از مهم ترین بخش های قرار گرفته در چاپگر، برد پاور آن است. برد پاور که به آن منبع تغذیه ی دستگاه نیز گفته می شود، همانطور که از نامش پیداست، وظیفه ی تامین انرژی مورد نیاز دستگاه را به عهده دارد. به طور خلاصه وظیفه ی اصلی برد پاور در هر دستگاهی اعم از ماشین های اداری، کامپیوترها، تلویزیون ها و … تبدیل ولتاژ شهری به ولتاژ مورد نیاز طبقات و اجزای مختلف دستگاه است.

اهمیت کارایی این برد در چاپگر بسیار بالاست. هر گونه خرابی و ناکارآمدی در آن، دستگاه را با مشکلات بسیاری روبه رو می سازد. خاطرنشان می نماییم که  نمایندگی تعمیر چاپگر  تمامی مشکلات ساختاری برد پاور پرینترهای مختلف را در کوتاه ترین زمان مرتفع می سازد.

تعویض مگنت چاپگر

خرابی مگنت پرینتر می‌تواند منجر به کیفیت نامناسب چاپ پرینتر شود. اختلالات این بخش از پرینتر عموماً با حضور خط‌های کمرنگ افقی در عرض اسناد چاپ شده نمایان می گردد. اگر کارتریج چاپگرهای لیزری در معرض رطوبت قرار گیرند، تونر درون آن ها آسیب دیده و پس از مدتی کاملا خشک می‌شود.

این امر موجب خرابی قطعات داخلی کارتریج از قبیل چرخ دنده‌ها، اتصالات، فوم رول شده و نهایتا از کار افتادگی درام و آسیب مگنت را به بار می آورد. در چنین شرایطی نیاز به تعمیر و یا تعویض مگنت پرینتر بستگی به میزان آسیب وارده دارد. خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و یا تعویض مگنت پرینتر را می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر چاپگر در مناسب ترین سطح کیفی امکان پذیر دریافت نمایید.

درام چیست؟

درام جزء اصلی دستگاه پرینتر لیزری است که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی را دارد که این قطعه در دستگاه های کپی هم وجود دارد. تفاوت درام در دستگاه های کپی و پرینتر نحوه ی انتقال تصاویر به درام است. 

درام پرینتر در صورت خرابی امکان تعمیر و تعویض دارد و تشخیص این موضوع نیاز به بررسی آن توسط کارشناسان تعمیرات پرینتر دارد. نوع درام در پرینترهای سیاه و سفید و رنگی متفاوت است و این موضوع می‌بایست در تعمیر این قطعه مدنظر قرار گیرد.

با توجه به نقش ویژه درام در میزان کیفیت اسناد چاپ شده، لازم است با کاهش کیفیت چاپ، درام پرینتر مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت لزوم تعویض گردد. وجود خطوط و نقاط غیرعادی روی کاغذ پرینت شده حاکی از وجود اشکالاتی در درام پرینتر و نیاز به تعویض یا تعمیر درام پرینتر دارد. به طور معمول پس از هر ٣ بار شارژ کارتریج نیاز است تا درام تعویض شود.

تعمیر چاپگر در محل

سوالات متداول کاربران چاپگر

مرکز تعمیر چاپگر با ترکیبی از کارشناسان نخبه و فناوری‌های پیشرفته، توانسته است مشریان خویش را از تعمیرات تخصصی چاپگر بهره مند سازد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت وجود پرسش و ابهام در این رابطه، با کارشناسان ما تماس بگیرید و تخصصی ترین پاسخ ها و راهنمایی های ممکن را دریافت نمایید.

سوالات متداول مرتبط با محصولات چاپ به ویژه سوالات متداول تعمیر چاپگر از طریق فضای زیر با شما در میان گذاشته خواهد شد. مطالعه ی پرسش و پاسخ های این بخش شما را در جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از محصولتان یاری خواهد نمود.

چرا پرینتر، پرینت نمی گیرد؟

اولین احتمالی که می‌توان درصورت پرینت نگرفتن پرینتر درنظر گرفت، متصل نبودن پرینتر به پریز برق است. علاوه‌بر این امکان دارد هیچ کاغذی در سینی کاغذ پرینتر وجود نداشته باشد یا اینکه کابل USB که کامپیوتر را به لپ تاپ متصل می‌کند، به این دو دستگاه متصل نباشد.

از طرفی امکان دارد که در تنظیمات کامپیوتر خود اشتباهی پرینتر دیگری را برای چاپ اسناد خود انتخاب کرده باشید. بنابراین اگر با مشکل پرینت نگرفتن پرینتر مواجه شده‌اید، بهتر است تمامی مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم را چک کنید و مطمئن شوید که هیچ یک از این موارد موجب بروز چنین مشکلی نشده باشند.

اگر با وجود بررسی تمامی موارد مذکور همچنان مشکل پرینت نگرفتن پرینتر پابرجا بود، بهتر است با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی پرینتر شما بپردازند.

دلیل کند شدن سرعت چاپگر چیست؟

یکی از عواملی که موجب کند شدن سرعت پرینتر می‌شود، افزایش کیفیت چاپ است. بنابراین یکی از راهکارهایی که می‌توانید با استفاده از آن مشکل کند شدن سرعت پرینتر خود را برطرف کنید این است که در تنظیمات این دستگاه کیفیت چاپ را کاهش دهید.

برای انجام این کار باید به تنظیمات پرینتر خود مراجعه کرده و به دنبال گزینه Print and Properties باشید و کیفیت چاپ را از روی حالت Normal بر روی حالت Fast Draft قرار دهید. راهکار دیگری که می‌توانید از آن برای افزایش سرعت پرینتر خود استفاده کنید، چاپ کردن صفحات وب سایت‌ها بدون گرافیک است.

اگر با وجود امتحان کردن این روش‌ها باز هم نتوانستید مشکل کند شدن سرعت پرینتر را برطرف کنید بهتر است از کارشناسان نمایندگی تعمیر چاپگر کمک بگیرید.

چرا کاغذ در چاپگر گیر می کند؟

گیر کردن کاغذ در پرینتر دلایل متعددی دارد از قراردادن کاغذ بی‌کیفیت در سینی کاغذ پرینتر گرفته تا استفاده از کاغذی با وزن نامناسب، ناسازگار بودن تنظیمات پرینتر با ابعاد کاغذ، استفاده از کاغذ منگنه‌دار و خراب شدن پیکاپ رولر یا کاغذکش پرینتر.

با این وجود بهتر است در وهله اول مطمئن شوید که از کاغذ باکیفیت، با وزن مناسب و بدون هیچ منگنه‌ای در دستگاه پرینتر خود استفاده کرده‌اید و سپس به تنظیمات پرینتر نگاهی بیاندازید و مطمئن شوید که با ابعاد کاغذ سازگار است. درنهایت اگر هیچ از این موارد دلیل اصلی گیر کردن کاغذ در پرینتر نبود باید احتمال خراب شدن پیکاپ رولر یا همان کاغذکش پرینتر را در نظر بگیرید.

همانطور که از نام کاغذکش مشخص است، وظیفه این قطعه کشیدن کاغذ به داخل پرینتر است تا پروسه چاپ بر روی آن انجام شود. البته کاغذکش از سه قسمت تشکیل شده است: قسمت ورودی، قسمت میانی و قسمت خروجی. کشیدن کاغذ به داخل دستگاه وظیفه قسمت ورودی کاغذکش است. قسمت میانی این قطعه کاغذ را از قسمت ورودی گرفته و آن را به قسمت خروجی کاغذکش می‌دهد.

قسمت خروجی این قطعه نیز کاغذ را از پرینتر خارج می‌کند. بروز مشکل در هر یک از قسمت‌های کاغذکش موجب گیر کردن کاغذ در پرینتر می‌شود. در این حالت بهتر است با نمایندگی تعمیر چاپگر تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی پرینتر شما بپردازند.

مراحل تعمیر چاپگر

پذیرش دستگاه در واحد تعمیرات یا اعزام کارشناس به آدرس موردنظر کاربر

علاوه‌بر اینکه می‌توانید به یکی از شعبه‌های متعدد مرکز سخت‌افزار ایران در تهران و کرج مراجعه کنید و عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر خود را به تکنسین‌های این مرکز بسپارید، می‌توانید از سرویس تعمیر چاپگر در محل استفاده کنید. تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات چاپگر را در محل به شما ارائه دهند.

آغاز پروسه عیب‌یابی چاپگر توسط کارشناسان خبره

پس از اینکه به صورت حضوری به مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه کردید یا از سرویس تعمیر پرینتر در محل این مرکز استفاده کردید و کارشناسان آن به آدرس موردنظر شما اعزام شدند، پروسه عیب‌یابی چاپگر شما را آغاز می‌کنند. 

تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات پرینتر با عیب‌یابی پرینتر شما دلیل اصلی مشکلی که برای آن به وجود آمده است را پیدا می‌کنند. به همین دلیل این مرحله جزء یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر چاپگر است.

برآورد هزینه تعمیر چاپگر و اطلاع‌رسانی به کاربر

زمانی که تکنسین‌ها دلیل اصلی مشکل به وجود آمده برای پرینتر را پیدا کردند، می‌توانند هزینه تعمیرات این دستگاه را تخمین بزنند. سپس هزینه تعمیر چاپگر را به کاربر اطلاع می‌دهند تا اگر تمایل داشت پروسه تعمیرات این دستگاه را آغاز کنند.

 آغاز پروسه تعمیرات تخصصی پرینتر درصورت تمایل کاربر

پس از تایید کاربر و تمایل او به تعمیر چاپگر، تکنسین‌ها پروسه تعمیرات این دستگاه را با سرعت و کیفیت بالایی آغاز می‌‌کنند.

تست دستگاه جهت اطمینان از رفع مشکل آن و تحویل آن به کاربر

پس از اینکه پروسه تعمیر چاپگر به پایان رسید، تکنسین‌های مرکز سخت‌افزار ایران برای اینکه مطمئن شوند با تعمیر یا تعویض قطعه معیوب‌شده مشکل آن به طور کامل حل شده است، این دستگاه را مورد تست و بررسی قرار می‌دهند. پس از اینکه با تست نهایی دستگاه از رفع مشکل آن مطمئن شدند، پرینتر را در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

دوره ی آموزشی تعمیرات چاپگر (Printer)

دوره آموزشی تعمیرات چاپگر شامل دو دوره ی تخصصی و عمومی است. در دوره ی عمومی سعی بر این است که کارآموز تعمیرات چاپگر با نکات اولیه ، قطعات چاپگر و چگونگی تعمیرات آن آشنا شود. اصطلاحات رایج در تعمیرات چاپگر و نکات کاربردی اولیه به صورت نظری و عملی در این مرحله به کارآموز آموزش داده می شود.

پس از طی این دوره اگر کار آموز توانایی لازم را برای ورود به دوره ی تخصصی داشته باشد پس از کسب نمره ی قبولی در آزمون و دریافت مدرک معتبر از مرکز سخت افزار ایران وارد دوره ی آموزش تخصصی تعمیرات Printer می شود. در این دوره مباحث پیچیده تر و نکات تخصصی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. در ادامه به بررسی مباحث دوره های عمومی و تخصصی تعمیر Printer می پردازیم.

دوره عمومی تعمیرات چاپگر

در دوره عمومی تعمیرات پرینتر ، داوطلبان گرامی با ساختار پرینترهای متعدد، قطعات هر یک از آنها و کارکردشان آشنا می شوند تا در مرحله بعد، آموزش های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی هر یک را بیاموزند.

این دوره مناسب برای داوطلبانی است که هیچ گونه آشنایی با پرینتر ندارند و یا قصد دارند تا با آموزش های ابتدایی، پایه های تخصصی خویش را استحکام بخشند. (توجه داشته باشید که نیاز متقاضی به دوره ابتدایی یا پیشرفته توسط اساتید حاضر در این مرکز و پس از آنالیز و آزمونهای ابتدایی تعیین خواهد شد.)

دوره تخصصی تعمیرات چاپگر

دوره تخصصی تعمیرات پرینتر مناسب برای آندسته از داوطلبانی است که دوره عمومی تعمیر پرینتر را پشت سر گذاشته و قصد دارند تا تخصصی ترین ترفندها و شیوه های تعمیر این حوزه را بیاموزند.

اساتید مجرب و باتجربه ما در دوره آموزش تعمیرات پرینتر تخصصی ترین شیوه ها و ترفندهای تعمیر پرینتر را با داوطلبان در میان می گذارند و پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه را معرفی می نمایند. مباحث نظری این دوره گام به گام به صورت عملی تجربه می گردد.

تماس با مرکز آموزش تعمیر چاپگر

جهت تماس با مرکز آموزش تعمیر چاپگر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در بخش «تماس با ما» همین وبسایت اقدام نمایید. در بخش «تماس با ما»، شماره‌های تماس مرکز سخت افزار ایران درج شده است. شما کاربران گرامی ‌می‌توانید از طریق شماره‌های مذکور با بخش آموزش تعمیرات چاپگر تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. 

دپارتمان تخصصی آموزش تعمیرات Printer در طول سالهای اخیر، با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ آموزش تعمیر چاپگر عرضه داشته و توانسته است با تلاشهای شبانه روزی، تخصصی ترین خدمات مرتبط را به متقاضیان ارائه دارد.

اطمینان داشته باشید که کارشناسان آموزشی ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی کلیه پرسش‌ها و ابهامات شما خواهند بود. توصیه می‌شود در طول این تماس کلیه اطلاعات مورد نیاز خود نظیر مدت زمان دوره، تاریخ شروع دوره، شیوه ثبت نام، هزینه دوره، امکان یا عدم امکان جذب به بازارهای کار پس از اتمام دوره و مواردی از این دست را مورد پرسش قرار دهید.

مقالات چاپگر

کاربران دستگاه های چاپ اعم از دستگاه های کپی، چاپگرها و … همواره دغدغه ی این را دارند که در هنگام بروز مشکل در این محصولات بتوانند عکس العمل مناسب داشته باشند و حتی الامکان بتوانند اشکالات جزیی پیش امده را به دست خود رفع نمایند.

ازین رو کارشناسان مرکز سخت افزار ایران اقدام به ارائه مقالات عمومی و تخصصی در باب اشکالات رایج و متداول در چاپگرها پرداخته اند تا کاربران چاپگرها امروزی با آموختن شیوه های نگاهداری و مراقبت از هر محصول و همچنین عکس العمل مناسب در هنگام بروز مشکل، استفاده ی بهتر، بهینه تر و مفید تری از محصولات را بیاموزند و بر عمر مفید دستگاه هایشان بیافزایند. جهت دسترسی به مقالات چاپگر و دیگر مقالات به بخش زیر مراجعه نمایید.

انواع چاپگر و دیگر محصولات

کارشناسان ما در مرکز تعمیر چاپگر با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی برترین کمپانی ها به بررسی و واکاوی آن محصول پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. 

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر چاپگر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع چاپگر و دیگر محصولات از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

تعمیرات چاپگر و دیگر واحدهای تعمیر مرکز سخت افزار ایران

تعمیرات چاپگر به دلیل فروش بالای این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز فعال در این حوزه است. از این رو کاربران بسیاری به این مراکز مراجعه نموده و درخواست تعمیر دستگاه خویش را دارند. 

اما آنچه که در عمل اتفاق می افتد خرابی دوچندان دستگاه و عدم رفع اختلالات پیشین است. دلیل این امر نیز غیراستاندارد و غیرمجاز بودن غالب مراکزی است که به ارائه خدمات مرتبط با تعمیر چاپگر می پردازند.

توصیه ما به دارندگان این محصول مراجعه به پارت تعمیرات چاپگر در مرکز سخت افزار ایران و دریافت تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز به همراه گارانتی است. دیگر واحدهای  تعمیر مرکز سخت افزار ایران  در بخش زیر معرفی می گردند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. 

این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد.

مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. 

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت  مرکز سخت افزار ایران  مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

5/5(7 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.