021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال

هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال به تازگی توسط این کمپانی معرفی و رو نمایی شده است. نام اصلی این هارد Ultrastar DC HC620 است که عنوان بزرگ‌ترین هارد دیسک دنیا را به خود اختصاص داده است. بر اساس اطلاعات موجود و با مطالعه کیفیت و ویژگی های کلی و ساختاری این هارد دیسک، باید بدانید که این هارد با هدف رفع نیاز کاربران در مراکز ابری و ضبط تصاویر با کیفیت در دوربین‌های نظارتی ساخته شده است. 

هر چند هر روز و هر سال باتوجه به کاهش هزینه‌های تولید و پیشرفت روز افزون تکنولوژی‌ها، در ظرفیت دستگاه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات توسعه های چشمگیری را مشاهده می کنیم، اما همچنان این مسیر پیشرفت ادامه دارد و می توان بسیاری از پتانسیل ها بالقوه این مسیر را بالفعل کرد. هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال نشانه ای از وجود این پتانسیل ها است. در واقع 15 ترابایت فضای ذخیره‌سازی بر روی هارددیسک اصلا شوخی بردار نیست. 

برای تولید هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال از فناوری HelioSeal استفاده شده است. در این فناوری گاز هلیوم به اجزای هارد دیسک تزریق می‌شود و با کاهش فشاری که به قطعات هارد وارد می‌شود، عمر آن افزایش می‌یابد.

هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال

اهمیت تولید هارددیسک های پرظرفیت در چیست؟

همان طور که از نام این محصول مشخص است، هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال در دسته هارددیسک های پر ظرفیت قرار می گیرید. مقامات کمپانی وسترن دیجیتال معتقدند که در عصر حاضر به واسطه اینترنت اشیا، تعداد محصولاتی که به اینترنت متصل می‌شوند، همواره در حال افزایش است. 

اینو بخون حتما به کارت میاد : دلایل چشمک زدن هارد اکسترنال چیست ؟

از طرف دیگر هر روزه شاهد ذخیره میلیاردها ساعت ویدیو در اینترنت هستیم. لذا تولید هارد دیسک‌های پرظرفیت ضروری است. راندمان بهتر و کارایی سریع‌تر هارددیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال آن را از نمونه های قبلی بسیار متمایز ساخته است. انتظار داریم که تا مدت‌ها هارد دیسک 15 ترابایتی وسترن دیجیتال، همچنان بزرگ‌ترین هارد دیسک دنیا باشد. گرچه هارد دیسک 15 ترابایتی Ultrastar DC HC620 وسترن دیجیتال در حال حاضر بزرگ‌ترین هارد دیسک دنیاست، اما واقعیت این است که برای فضا محدودیت‌هایی وجود دارد.

هارد دیسک چیست؟

هارد دیسک، دیسک سخت یا (Hard Disk Drive) یک حافظه جانبی است که داده های مختلفی را در خود ذخیره می کند. دیسک سخت یک وظیفه دارد و آن حفظ دائمی داده‌ها است. هر داده دیجیتالی و اطلاعاتی که برای ذخیره سازی به هارد دیسک ارسال می‌شود، تا زمانی که حذف نشود، بر روی سکتورها، در مکان‌ خود باقی می ماند. البته ممکن است شرایط محیطی نیز در از بین رفتن این داده‌ها موثر باشند. 

درایو سخت، دیسک سخت، درایو دیسک، دیسک فایلها، فضای ذخیره سازی با دسترسی مستقیم و دیسک ثابت نام های دیگر این قطعه است. هارددیسک ها اجزای حساس بسیاری دارند که در برابر ضربه و فشار و هر آسیب جزئی بسیار آسیب پذیر هستند، لذا در نگهداری و استفاده درست از آنها بسیار دقت کنید.

با خواندن این مقاله دانش خود را به روز نگاه دارید : ترفندهایی برای افزایش سلامت هارد

تعمیرات هارد

واحد تخصصی تعمیرات هارد پایگاهی مطمئن و مجاز است که به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته، خدمات بسیار کاربردی و کم نظیری را ارائه می دهد. این واحد با همکاری  مرکز بازیابی اطلاعات  راه اندازی شده است. در واحد تخصصی  تعمیرات هارد  تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع هاردهای اکسترنال و اینترنال بررسی و ارزیابی می شود. ابزار و تجهیزات و کلین روم های نمایندگی تعمیرات هارد بسیار حرفه ای و تخصصی است. 

تعمیرکاران با تکیه بر این تجهیزات و دانش و تجربه خود، تمام تلاش خود را می کنند تا مشکل هارد شما برطرف شود. تعمیر هارد حساسیت ها و پیچیدگی های بسیار بالایی دارد. نمی توان برای اجرای   نمایندگی تعمیر هارد   به هر مرکزی مدعی اطمینان کرد. لذا باید توجه کنید که مرکزی را انتخاب کنید که همه تضمین های لازم برای بازیابی اطلاعات هارد را به شما بدهد و از همان ابتدا مسائل را برای شما روشن کند که چه اندازه احتمال تعمیر موفقیت آمیز و گاها تعمیر ناموفق وجود دارد. 

بدانید که کمترین و کوچکترین اشتباه در این مسیر می تواند منجر به از دست دادن تمام اطلاعات شود. در واحد تعمیرات هارد تمام فضای تعمیراتی به دوربین های مدار بسته مجهز است تا هرگز سوء استفاده ای از اطلاعات هارد کاربر صورت نگیرد. ما تمام خدمات و سرویس های این حوزه را با قطعیت و امنیت بالا برای شما تضمین می کنیم و گارانتی معتبر به شما ارائه می دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.