021-62948

اشتراک گذاری

آموزش تعمیر برد کولر گازی

یکی از مواردی که کاربران کولر های گازی باید با آن آشنا باشند، فرایند تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه است. برد یکی از بخش های مهم و تاثیرگذار این دستگاه است که سایر بخش ها و قطعات را کنترل کرده و فرمان های اجرایی مختلفی را به آنها ارسال می کند. خرابی برد، عملکرد کلی کولر را تحت تاثیر قرار داده و فرایند خنک سازی را مختل می نماید.

در این مطلب، با کمک تکنسین های مجرب تعمیرات کولرگازی در مرکز سخت افزار ایران، پیرامون برد و مراحل ترمیم این قطعه با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. همچنین با تماشای فیلم آموزش تعمیر برد کولر گازی ، ضمن آشنایی با ماهیت عملکردی این قطعه، می توانید در صورت نیاز، آن را به نحو احسن تعمیر نمایید.

تلاش ما این است که امکان ترمیم مشکلات دستگاه مورد بحث را تا حد امکان، برای شما فراهم نماییم. اما چنانچه نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر در این زمینه داشتید، می توانید روی تجربه و مهارت بالای تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات کولر گازی حساب کنید. برای آشنایی با برد و مراحل تعمیر آن، به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

آموزش تعمیر برد کولر گازی

برد کولر گازی چه وظیفه ای دارد؟

پیش از آموزش تعمیر برد کولر گازی ، بد نیست بدانید که این قطعه در دستگاه چه وظیفه ای دارد و کدام یک از فرایند های کولر به این قطعه وابسته است. برد به صورت مستقیم با جریان برق در ارتباط است و همین مساله، تعمیر این قطعه را حساس تر نموده است.

قطعه ی مورد بحث، فرمان های لازم را به سایر قطعات صادر کرده و به این ترتیب، عملکرد های مختلف کولر را امکان پذیر میسازد. خرابی یا سوختن برد، کارکرد سایر بخش های دستگاه را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. در کلیپ آموزش تعمیر برد کولر گازی خواهید دید که تعمیرات این قطعه تا چه اندازه حساس بوده نیاز به مهارت و تخصص دارد.

عدم تسلط تعمیرکار بر فرایند کاری و ساختاری این قطعه، می تواند زمینه ساز خرابی بیشتر و حتی از کار افتادن آن گردد. لذا ضروری است که شما کاربران گرامی، اطلاعات کاملی در خصوص برد و عملکرد آن داشته باشید و ضمن تسلط کافی بر مراحل ترمیم، اقدام به تعمیر این قطعه نمایید.

دلایل خرابی برد کولر گازی

یکی از مهم ترین نکاتی که در ویدئوی آموزش تعمیر برد کولر گازی با آن آشنا می شوید، مشکلات رایج این قطعه است. با توجه به ارتباط برد با برق، نوسانات برق به عنوان اصلی ترین عامل خرابی این قطعه شناخته می شود. بر اثر کم و زیاد شدن جریان برق، برد به شدت دچار مشکل شده و بعضا می سوزد.

نوسان برق حتی بخش های داخلی برد شامل چشمی، سنسور و ترانس را نیز تحت تاثیر قرار داده و از کار می اندازد. وقتی برد دچار مشکل می شود، دیگر قادر به صدور فرمان های لازم به سایر قطعات نبوده و به این ترتیب، عملکرد کلی کولر با اختلالات جدی مواجه خواهد شد.

از کار افتادن کمپرسور و بروز مشکل اورلود، یکی از خرابی های برد است که در صورت عدم رسیدگی، می تواند کاربران را به خطر بیندازد. کلیپ آموزش تعمیر برد کولر گازی ، به شما کمک می کند که مشکلات ذکر شده را شناخته و به موقع، آنها را برطرف نمایید.

فیلم آموزش تعمیر برد کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده که کاربران محترم بتوانند با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ی ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت نمایند. همکاران متخصص و مجرب ما در این مرکز، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند.

به همین دلیل نیز کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که کولر گازی مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد. ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران گرامی، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی بی نیاز ساخته و نیازهای آنها در کلیه ی زمینه های مرتبط با کولر گازی را به نحو احسن برطرف نماییم. گفتنی است نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، در راستای راحتی هرچه بیشتر کاربران، خدمات خود را به صورت سرویس در محل به این عزیزان ارائه می نماید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.