نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی، یکی از مراکزی است که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت کرده و به صورت تخصصی، به بررسی و ترمیم این محصول می پردازد. هریک از مدل های یخچال ال جی شامل ساید بای ساید، دو قلو، بالا و پایین، هتلی و …، در این نمایندگی بررسی و تعمیر می شود. کادر فنی، کارشناسانی هستند که از سالها تجربه کاری مفید در زمینه تعمیرات یخچال برخوردار بوده و با بهره گرفتن از دانش فنی خود، قادر به تشخیص و رفع اغلب مشکلات این محصول پر کاربرد می باشند.

تجهیزاتی که در فرایند تعمیر یخچال ال جی مورد استفاده قرار می گیرد، از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده و سطح خدمات ارائه شده در مرکز مورد بحث را به استانداردهای جهانی نزدیک تر کرده است. از آنجا که شما عزیزان برای تعمیر لوازم خانگی خود نیاز به یک مرکز معتبر و حرفه ای دارید، در این مقاله به معرفی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی پرداخته ایم؛ با ما همراه باشد.

تعمیر یخچال ال جی در منزل با گارانتی

تعمیرات یخچال ال جی در منزل

خرابی یخچال به اندازه کافی کاربران را نگران می کند؛ اما بیشتر از آن دردسرهای جابجایی این محصول آنها را اذیت می کند. وزن بالای این محصول و ابعاد آن باعث شده که جابجا کردن یخچال سخت و هزینه بر باشد. لذا نمایندگی تعمیرات یخچال مرکز سخت افزار ایران شرایطی را فراهم کرده که نیازی به انتقال این دستگاه به مرکز تعمیرات نباشد. پس از برقراری تماس با این مرکز و ارائه اطلاعات لازم، تیم تعمیرات یخچال ال جی در منزل، متشکل از تکنسین های متخصص و دارای تجربه به محل مورد نظر شما اعزام شده و با استفاده از ابزار استاندارد و با کیفیت، دستگاه را بررسی و ترمیم می کنند. به این ترتیب بدون این که یخچال را جابجا کنید، شاهد برطرف شدن ایرادهای عملکردی آن هستید. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال lg در محل کافی است با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز  می باشد. همانطور که می دانید یخچال فریز ال جی مدل های مختلفی دارد اما به طور کلی این نوع دستگاه ها به صورت دو درب بوده که یک درب مخصوص یخچال و یک درب نیز مخصوص فریزر ساخته شده است. معمولاً یخچال در قسمت بالایی و فریزر نیز در قسمت پایین قرار دارد. برای این نوع دستگاه یک موتور، یک کمپرسور و یک کندانسور مشترک تعبیه شده است.

بنابراین شما با قطعات مجزایی در این نوع دستگاه ها روبرو نیستید اما دما در این دو قسمت به طور متفاوتی تولید می شود. نحوه کار این نوع دستگاه به این شکل می باشد که دمای قسمت یخچال بین صفر تا چند درجه بالاتر از صفر قرار می گیرد اما دمای فریزر معمولاً بین 18- تا 22- یا کمتر می باشد. نکته قابل توجه در تعمیر یخچال فریزر ال جی این است که اگر شما با هر مشکلی در یخچال یا فریزر خود مواجه شوید به دلیل اینکه قطعات آن مشترک می باشند باید دستگاه به طور کلی سرویس شود و تا زمان رفع مشکل نمی توان از دیگر قسمت آن استفاده کرد. این موضوع برخلاف یخچال فریزرهای دو قلو می باشد که قطعات آن کاملاً مجزا هستند.

نمایندگی یخچال ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

عدم یخسازی و سرد شدن آب در آب سردکن یخچال، سر و صدای زیاد موتور، اتوماتیک نکردن یخچال، بسته نشدن درب یخچال، روشن نشدن، داغ شدن کناره های یخچال و نمایش پیغام های متعدد از جمله مشکلات رایجی است که یخچال های ساید بای ساید ممکن است با آنها مواجه شوند. یخچال های ساید بای ساید، همانند یخچال های دو قلو جادار می باشند اما برخلاف آنها، کاملاً بهم چسبیده هستند و دارای موتور، کندانسور، اتوماتیک و کمپرسور مشترک می باشند.

اگرچه جادار بودن و زیبایی یخچال های ساید بای ساید از مزیت های خوب آن به شمار می روند اما باید گفت تعمیر ساید بای ساید ال جی یکی از تخصصی ترین و پیچیده ترین تعمیرات یخچال فریزر ال جی می باشد. ساختار و قطعات این دستگاه به گونه ای است که هر تعمیرکاری نمی تواند به درستی مشکلات آن را تشخیص داده و برای رفع آنها اقدام کند. با این حال، تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در بخش تخصصی نمایندگی تعمیرات ال جی صورت می گیرد و برای تعمیر آن از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می شود.

تعمیر یخچال دوقلو ال جی

مزیتی که یخچال های دوقلو دارند این است که در صورت خرابی یکی از آنها، کاربر تا زمان تعمیر آن می تواند از دیگری استفاده کند. به عبارت دیگر چون این دستگاه ها دو دستگاه جدا از هم می باشند، چنانچه فریزر دچار مشکل شود، کاربر می تواند از یخچال استفاده کرده و مواد غذایی خود را در آن نگهداری کند. این نوع دستگاه ها، دارای دو موتور و کمپرسور جداگانه هستند. در واقع در این مدل از یخچال های ال جی شما دو دستگاه خریداری می کنید که یکی از آنها فریزر و یکی نیز یخچال می باشد.

مهمترین خرابی ها و اشکالاتی که ممکن است کاربر را ناچار به تعمیر یخچال دوقلو ال جی سازد عبارتند از: صدا دادن موتور یخچال، چشمک زدن چراغ هشدار فریزر، خنک نکردن یخچال، خرابی لاستیک درب، عمل نکردن دیفراست، گرم شدن بیش از حد کمپرسور یخچال برفک زدن فریزر، خرابی آب سردکن و برق داشتن بدنه یخچال. در این شرایط ممکن است تعمیراتی همچون، تعمیر موتور یخچال، تعمیر برد یخچال، تعمیر کمپرسور فریزر، عیب یابی مدارالکتریکی یخچال و فریزر، تعویض لاستیک درب، تعویض اتوماتیک فن، تعمیر و تعویض المنت و مواردی از این قبیل انجام شود.

خدمات تعمیر یخچال ال جی lg

تعویض و تعمیر برد یخچال ال جی

یخچال ال جی سرد نیست در حالیکه هر دو فن آن کار می‌کنند اما کمپرسور آن خاموش است، فن خنک کننده یخچال کار نمی‌کند و یخچال هم خنک نیست، فن موتور یخچال خیلی سر و صدا می‌کند، سر و صداهای زیادی از یخچال شنیده می‌شود در حالیکه که یخچال خنک نیست. تمامی این مشکلات به خرابی برد یخچال ال جی اشاره دارند.

برد یخچال کنترل و هماهنگی همه بخش‌ها و اجزاء یخچال را برعهده دارد به همین دلیل یکی از مهم‌ترین قطعات این دستگاه است که اکثر اوقات اگر خراب شود تعمیر آن امکان‌پذیر نیست و باید تعویض گردد. اگر شما هم با یکی از این مشکلات در یخچال ال جی مواجه شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز پس از اعزام شدن به محل مورد نظر به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی برد یخچال ال جی بپردازند و با سرعت و کیفیت بالایی مشکل آن را برطرف کنند.

تعویض موتور یخچال ال جی

چرا یخچال ال جی یکسره کار می‌کند و اتومات نمی‌‌کند؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت بروز چنین مشکلی در یخچال ال جی در نظر گرفت، خرابی موتور یخچال ال جی است که معمولاً قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کرد. موتور یخچال، همه کاره یخچال است که اگر با مشکلی روبه‌رو شود هیچ سرمایی از کمپرسور تولید نخواهد شد و همچنین چرخش گاز به درستی صورت نمی‌گیرد.

علاوه‌بر این ممکن است صداهای ناهنجار و غیر طبیعی از یخچال شنیده شوند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی با بروز هر یک از این مشکلات با دقت موتور یخچال را بررسی می‌کنند تا اگر مشکل از آن است به تعمیر یا تعویض این قطعه بپردازند. البته این مسئله که موتور یخچال تعمیرپذیر است یا خیر نیز به عیب‌یابی دقیق نیاز دارد که توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی انجام می‌شود.

تعمیر ترموستات یخچال ال جی

ترموستات با وجود به روز شدن فناوری ساخت یخچال جای خود را به مادربرد و سنسور در یخچال داده است به گونه‌ای که نمی‌توان هیچ اثری از ترموستات در یخچال‌های جدید و ساید بای ساید پیدا کرد اما هنوز هم یخچال‌های قدیمی‌تر هستند که دارای ترموستات می‌باشند. ترموستات یک قطعه مکانیکی است که بدون دخالت دست دمای یخچال را تنظیم می‌کند اما چگونه؟ ترموستات به کمپرسور فرمان قطع و وصل شدن را ارسال می‌کند و به همین شکل به تنظیم دمای یخچال می‌پردازد. اما از کجا باید بفهمیم که ترموستات یخچال خراب شده است و از کار افتاده است؟

درواقع بروز مشکلاتی در یخچال مانند: از کار افتادن ناگهانی یخچال، عدم تعادل در سرد و گرم کردن فضای داخلی یخچال و … نشان‌ می‌دهند که ترموستات یخچال با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. اگر شما هم با چنین مشکلاتی در یخچال خود مواجه شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز پس از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و به ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال ال جی در محل می‌پردازند.

تعمیر کندانسور یخچال

علاوه‌بر خرابی برد که موجب می‌شود یخچال خنک نباشد، خرابی کندانسور یخچال نیز موجب می‌شود که یخچال سرد نباشد یا مشکلات دیگری در سیکل سرمایشی این دستگاه به وجود بیاید. درواقع کندانسور یخچال وظیفه دارد تا گاز مبرد را به مایع تبدیل کند که این پروسه موجب کاهش دمای داخل یخچال می‌شود.

به همین دلیل است که اگر کندانسور با مشکلی مواجه شود داخل یخچال به جای اینکه سرد باشد گرم می‌شود. اگر یخچال شما هم خنک نیست، یکی از احتمالات بروز این مشکل در آن می‌تواند خرابی کندانسور یخچال باشد. در این صورت بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات یخچال ال جی را به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بسپارید.

مشخصات اصلی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

مشتری مداری، یکی از مشخصات اصلی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی است که کاربران آن را تصدیق و تایید می کنند. این اصل مهم و راهبردی، سرلوحه کار کارکنان و تیم مدیریت نمایندگی مورد بحث قرار گرفته و همه در جهت تحقق همه جانبه آن تلاش می کنند. ارائه خدمات تخصصی نیز از دیگر ویژگی هایی است که نمایندگی تعمیر یخچال LG را در بین سایر رقبا متمایز نموده است. این ویژگی، به سبب حضور تعمیرکاران دوره دیده و نیز استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته در فرایند تعمیر به دست آمده است.

این نمایندگی همچنین تمام تلاش خود را به کار بسته تا در سریع ترین زمان ممکن، خدمات و سرویس های مورد نیاز کاربران را به آنها ارائه نماید. بنابراین، سرعت در خدمات رسانی را نیز باید به لیست مشخصات اصلی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی اضافه کرد. مواردی همچون حسن برخورد کارکنان، تعهد بالای تعمیرکاران، اخذ هزینه ی مناسب از کاربران، امانت داری در تعویض قطعات و … نیز از جمله ویژگی ها و مشخصات بارز این مرکز به شمار می روند.

مشخصات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

دیگر خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

اصلی ترین خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی عبارتند از:

 • تعمیر تخصصی کمپرسور یخچال ال جی
 • تعویض لامپ یخچال ال جی
 • تعمیر یا تعویض فن اواپریتور در نمایندگی تعمیرات یخچال lg
 • ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ یخچال ال جی
 • رفع انسداد لوله تخلیه یخچال ال جی
 • تعمیرات تخصصی فن کندانسور یخچال ال جی
 • ترمیم مشکلات مخزن تخلیه یخچال ال جی
 • تعمیر مشکل عدم دیفراست در یخچال ال جی
 • رفع بوی نا مطبوع یخچال LG
 • تعمیر یخ ساز ساید بای ساید در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی
 • برطرف کردن نواقص و ایرادات سیم برق یخچال ال جی
 • رفع مشکلات ولتاژ خروجی یخچال ال جی
 • اصلاح تنظیمات یخچال lg
 • نصب صحیح یخچال ال جی و طراز کردن آن
 • تعمیرات تخصصی تایمر در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال ال جی
 • تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر ال جی
 • ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید ال جی
 • تعمیرات موتور یخچال ال جی
 • تعویض موتور یخچال ال جی در صورت نیاز
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال LG
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرما در نمایندگی
 • برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال ال جی

محصولات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

محصولات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی، شامل همه مدل های این محصول است که کمپانی بزرگ ال جی تولید و عرضه نموده است. همانطور که اطلاع دارید، یخچال در مدل های متنوعی تولید شده و هریک از این مدل ها، دارای ویژگی های فنی خاص خود هستند. تعمیرکاران حاضر در مرکز مورد بحث، توانایی ترمیم مشکلات همه این مدل ها را دارا بوده و شناخت کاملی در مورد قطعات و بخش های مختلف هریک از این محصولات دارند.

ساید بای ساید، یخچال های دو قلو، یخچال و فریزر تک، یخچال فرزرهای بالا و پایین، یخچال های هتلی و …، انواع محصولاتی هستند که در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بررسی شده و در واحدهای تخصصی تعمیر می شوند. لازم است ذکر کنیم که برای ترمیم هریک از یخچال های ال جی، از ابزار و دستگاه های نوین و پیشرفته ای استفاده می شود که امکان رفع انواع مشکلات را برای تکنسین ها فراهم نموده است.

تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال  یکی از خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران است که شامل بررسی و ترمیم انواع یخچال، ظرفشویی، لباسشویی، ماکروفر، اسپلیت، جاروبرقی و … می شود. این مرکز برای ارتقاء حد اکثری خدماتش، اقدام به راه اندازی واحدهایی کرده که هرکدام، به بررسی و تعمیر یکی از محصولات ذکر شده اختصاص پیدا کرده است.

لازم به ذکر است که تعمیرات لوازم خانگی در مرکز مورد بحث، معطوف به یک برند خاص نبوده و محصولات شرکت هایی همچون ال جی، سامسونگ، سونی، دوو، بوش، شارپ و …، تحت پوشش خدمات تخصصی قرار می گیرند. برای رفع مشکلات لوازم خانگی خود و ترمیم تخصصی و حرفه ای آنها، می توانید به همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران در ارتباط باشید.

تعمیر یخچال ال جی

مرکز سخت افزار ایران

اگر به دنبال یک مجموعه معتبر و تخصصی برای ترمیم هریک از محصولات الکترونیکی خود هستید، ما مرکز سخت افزار ایران را به شما پیشنهاد می دهیم. این مرکز با استخدام نیروهای زبده و نیز تامین ابزار و تجهیزات استاندارد و با کیفیت، خدمات قابل توجهی را در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، ماشین های اداری، کامپیوتر و لپ تاپ، دوربین، موبایل و تبلت، هارد، تجهیزات جانبی و … به کاربران ارائه می دهد.

سامسونگ، ال جی، اپل، کانن، اچ پی، ریکو، سونی، بوش، کونیکا مینولتا، شارپ، توشیبا و … از جمله برندهای هستند که در مرکز سخت افزار ایران پذیرفته می شوند. شما کاربران گرامی در صورت مواجهه با مشکل در هریک از محصولات ذکر شده، ضمن مراجعه به مرکز سخت افزار ایران، می توانید از سرویس ها و خدمات این مرکز بهره مند شوید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری