021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

خدمات شعبه فرجام

شعبه فرجام مرکز سخت افزار ایران در محدوده شرق تهران قرار دارد. دسترسی به این مجموعه از طریق اتوبان شهید زین الدین (ضلع شمالی) و اتوبان شهید باقری (ضلع شرقی) امکان پذیر است. همچنین مشتریان محترم می توانند از طریق متروی شهید باقری نیز به شعبه فرجام مراجعه کنند. همکاران ما در شعبه فرجام، در طول هفته طی ساعات 9 تا 7 صبح در خدمت شما هستند. پنجشنبه ها از 9 صبح تا 6 عصر می توانید برای دریافت خدمات تعمیری مورد نظر خود به این شعبه مراجعه کنید.

خدمات شعبه فرجام هم به شکل حضوری و هم به صورت سرویس در محل ارائه می شود. برای دریافت خدمات پذیرش در محل نیز می توانید ضمن برقراری تماس با شماره های 02162948 و 02154114 درخواست خود را ثبت نمایید. سفیران ما به آدرس شما آمده و دستگاه را تحویل می گیرند. پس از انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات و رفع مشکلات، آن را جددا به شما تحویل می دهند.

مراحل پذیرش دستگاه در شعبه فرجام مرکز سخت افزار ایران

در بدو ورود به مرکز سخت افزار ایران شعبه فرجام، همکاران ما دستگاه شما را تحویل گرفته و تکنسین آن را بررسی می کند. مشکل دستگاه، هزینه تعمیرات و زمان حدودی هم در همین مرحله به شما اعلام می شود.

در واحد تعمیرات تخصصی، تعمیر موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر، صوتی تصویری شامل دی وی دی پلیر، مانیتور، ویدئو پروژکتور، دسته و کنسول بازی، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. پس از پایان مراحل تعمیرات، می توانید دستگاه خود را از بخش پذیرش تحویل گرفته و تست کنید. دستگاه های تعمیر شده تا 48 ساعت مهلت تست داشته و گارانتی یک ماهه تعمیرات نیز به آنها اختصاص پیدا می کند.

2.7/5(6 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.