اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

ال جی تولید موبایل را متوقف کرد!

ال‌جی  رسما اعلام کرد که از تیر ماه امسال موبایل تولید نخواهد کرد. با این تصمیم و توقف تولید موبایل ال جی ، شرکت ال جی تمرکز خود را روی رشد قسمت‌هایی مانند قطعات مورد نیاز برای خودروی الکتریکی، برقرار کردن ارتباط دستگاه‌‌های مختلف، خانه هوشمند، ربات‌ هوش مصنوعی و … می گذارد.


 خدمات پشتیبانی پس از توقف تولید موبایل ال جی

کمپانی ال جی اعلام کرده است گوشی‌های حال حاضر ال جی همچنان به فروش می‌رسند و پشتیبانی از این محصولات برای مدتی در برخی کشورها ادامه خواهد داشت. با وجود توقف تولید موبایل ال جی ، در مورد تعدیل نیرو در شرکت lg هنوز تصمیمی گرفته نشده است و جزئیات درباره این موضوع به‌صورت محلی اعلام خواهد شد.

توقف تولید موبایل lg بعد از ضرر و زیان 5 ساله

بخش موبایل ال‌جی در طول پنج سال گذشته با ضررهای زیادی مواجه شد، در طول ماه‌‌های گذشته شایعه ی خروج ال جی از دنیای موبایل به گوش می رسید. این در حالی است که شرکت ال جی تصمیم گرفته بود در حوزه گوشی‌های رده‌بالا با دیگر رقیب کره‌ای خود، سامسونگ رقابت کند و در این میان، با تولید گوشی‌های ارزان‌قیمت سهم بازار رقیب‌های چینی خود را به دست بیاورد. ال‌جی گفته بود بخش موبایل خود را تا سال ۲۰۲۱ به سوددهی می‌رساند!


تکلیف گوشی رول شدنی ال جی چه خواهد بود ؟

بعد از رواج شایعه ها از اسفند ماه مبنی بر این که ال جی قصد فروش بخش موبایل خود را دارد. حالا که شاهد اعلام رسمی مبنی بر توقف تولید موبایل ال جی هستیم. سوال این است که تکلیف گوشی رول شدنی ال جی که وعده ی رونمایی آن را در CES 2021 داده بود چه می شود ؟ ال‌جی در این نمایشگاه گفته بود گوشی رول‌شدنی را اواخر سال ۲۰۲۱ راهی بازار می‌کند. طبق گزارش  سایت ورج ، ال‌جی گوشی رول‌شدنی نمی‌سازد و تمام برنامه‌های خود برای عرضه گوشی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ را  متوقف کرده است.

امتیاز شما به این نوشته