اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

آموزش تعویض کمپرسور یخچال

هماهنگی میان تمامی قطعات داخلی یخچال سبب می شود تا فرآِیند سرد کردن هوای داخل یخچال به درستی انجام شود. کمپرسور یخچال در این امر نقش بسیار مهمی دارد و در نتیجه کارکرد درست آن از اهمیت بالایی برخوردار است . کمپرسور ها در زمان خرابی قابل تعمیر هستند اما در مدت زمانی کوتاه بر کارکرد درست دستگاه تاثیرگذار بوده و مجددا دچار خرابی می شود. در نتیجه تعویض کمپرسور یخچال از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است.

توجه داشته باشید استفاده از نمونه ی اورجینال کمپرسور نیز تا حد قابل توجهی کیفیت و کارایی دستگاه را به آن باز می گرداند. در ادامه مراحل تعویض کمپرسور یخچال را بررسی می کنیم. در صورتی که مرور این مراحل کافی نبود شما می توانید از طریق کلیپ ” آموزش تعویض کمپرسور یخچال” که در همین صفحه در سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران آپلود شده است مراحل تعویض کمپرسور را مشاهده نمایید.

مراحل تعویض کمپرسور یخچال

1. یخچال را از برق بکشید.

2. کمپرسور قدیمی را از روی دستگاه جدا کنید.

3. کمپرسور جدید را بر جای خود قرار دهید.

4. پایه های کمپرسور را بر روی کف و عایق های مخصوص محکم کنید.

5. کمپرسور جدید را با گاز شارژ کنید.

6. از درست بسته شدن کمپرسور بر روی یخچال اطمینان حاصل کنید.

7. یخچال را روشن کنید.

JTNDdmlkZW8lMjBjb250cm9scyUzRSUwQSUyMCUyMCUzQ3NvdXJjZSUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGdmlkZW8uaGFyZHdhcmVjZW50ZXIuaXIlMkZoYXJkd2FyZWNlbnRlciUyRjEzOTglMkZSZWZyaWdlcmF0b3IlMkYlRDglQUElRDglQjklRDklODglREIlOEMlRDglQjYtJURBJUE5JUQ5JTg1JUQ5JUJFJUQ4JUIxJUQ4JUIzJUQ5JTg4JUQ4JUIxLSVEQiU4QyVEOCVBRSVEQSU4NiVEOCVBNyVEOSU4NC5tcDQlMjIlMjB0eXBlJTNEJTIydmlkZW8lMkZtcDQlMjIlM0UlMEElMjAlMjBZb3VyJTIwYnJvd3NlciUyMGRvZXMlMjBub3QlMjBzdXBwb3J0JTIwSFRNTDUlMjB2aWRlby4lMEElM0MlMkZ2aWRlbyUzRQ==

امتیاز شما به این نوشته