تعمیرات اسپلیت سامسونگ

تعمیرات اسپلیت سامسونگ خود را همیشه به یک تعمیرکار متخصص کولر گازی بسپارید تا مدت زمان بیشتری بدون دغدغه از اسپلیت خود استفاده کنید. با رسیدن فصل گرما، همه برای خنک کردن هوا به سراغ وسایل سرمایشی می رویم؛ اسپلیت ها یکی از این وسایل هستند. گاهی به دلیل استفاده دائم از اسپلیت، مشکلاتی در سیکل سرمایشی یا گرمایشی آن پیدا می شود که در این زمان به تعمیرات اسپلیت سامسونگ نیازمند خواهیم بود. به علاوه وقتی ۶-۵ ماه از اسپلیت استفاده نشود، احتیاج به سرویس و عیب یابی دارد تا در صورت وجود مشکل اقدامات لازم برای تعمیرات تخصصی اسپلیت انجام شود.

تعمیرات اسپلیت سامسونگ

تخصصی ترین خدمات تعمیر اسپلیت سامسونگ را از ما بخواهید

تعمیرات تخصصی انواع مدل های اسپلیت اعم از داکت، دیواری، سقفی و …، تعمیر قطعات داخلی و خارجی دستگاه، ترمیم ایرادهای عملکردی، رفع مشکل نشتی آب، پاک سازی فیلترها، شارژ گاز، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، انجام مراحل سرویس اسپلیت، تعمیرات اسپلیت در محل، نصب و تراز کردن دستگاه، سرویس های دوره ای، تعمیر کمپرسور، تعمیرات کندانسور، ترمیم فن، تعمیر و تعویض برد و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر اسپلیت سامسونگ به شمار می روند. تمامی خدمات ذکر شده با ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران همراه هستند و در صورت وجود هرگونه ایراد یا نقص احتمالی، می توانید آن را در مدت زمان مشخص شده پیگیری کنید.

تعمیرات اسپلیت سامسونگ در محل

تعمیر اسپلیت و کولر گازی های دو تکه باید در محل نصب آنها انجام شود. امکان جابجایی این دستگاه و انتقال پنل ها به تعمیرگاه وجود ندارد و ممکن است دستگاه در حین جابجایی ضربه خورده یا آسیب ببیند. از این رو امکان تعمیرات اسپلیت سامسونگ در محل، توسط مرکز سخت افزار ایران فراهم شده است. این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود تا مشتری در سریع ترین زمان، شاهد رفع ایرادهای اسپلیت خود باشد.

برای دریافت خدمات تعمیر در محل اسپلیت سامسونگ، می توانید با نمایندگی مجاز تعمیرات اسپلیت تماس بگیرید. همکاران ما پس از انجام هماهنگی های مورد نیاز و گرفتن اطلاعاتی از قبیل آدرس و مدل دستگاه، تیم تعمیرات را به محل اعزام می کنند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکلات اسپلیت را انجام می دهند.

شارژ گاز اسپلیت سامسونگ

وقتی می خواهید از اسپلیت یا کولر گازی برای اولین بار استفاده کنید و یا آن را پس از مدتی مجددا راه اندازی کنید، باید مخزن گاز را پر کنید. البته شارژ گاز اسپلیت گاهی یک اقدام تعمیراتی است و در جهت رفع برخی از مشکلات عملکردی این دستگاه انجام می شود. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که بسته به مدل دستگاه و نوع گاز مصرفی متفاوت هستند.

معمولا برای شارژ گاز اسپلیت سامسونگ و سایر برندها از روشهایی همچون شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانیفولد و یا شارژ گاز به وسیله آمپرمتر استفاده می شود. پس از انتخاب روش مناسب، کولر خاموش شده و شیلنگ گیج مانیفولد به پمپ های فشار اسپلیت متصل می شود. بهتر است برای اطمینان از اجرای درست و بی نقص مراحل از تکنسین های مجرب کمک بگیرید.

مشکلات رایج اسپلیت سامسونگ

  • روشن نشدن اسپلیت سامسونگ
  • موتور فن اسپلیت سامسونگ روشن شده، اما کمپرسور راه نمی افتد
  • با قرار دادن کلید فن روی تمام حالت ها، فن روشن نمی شود، اما کمپرسور کار می کند
  • اسپلیت سامسونگ خوب خنک نمی کند در صورتی که فن و کمپرسور هر دو کار می کنند
  • سرمایی که اسپلیت سامسونگ تولید می کند، بسیار زیاد است.

چگونگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ

برای تعمیرات اسپلیت سامسونگ هرگز به نمایندگی های غیرمجاز و غیر رسمی اعتماد نکنید. متاسفانه بسیاری از مشتریان به نمایندگی های غیر مجازی اعتماد می کنند و سرویس یا تعمیرات اسپلیت سامسونگ خود را به این مراکز محول می کنند، این در حالی است که از عواقب جبران ناپذیر آن کاملا بی اطلاع هستند. همواره با تعمیر اسپیلت در مراکز غیر مجاز و غیر حرفه ای، بعد از مدت کوتاهی مشکلات دوباره قد علم می کنند که برای برطرف سازی آنها نیاز به حضور مجدد تعمیرکار است و پرداخت هزینه های اضافی را به دنبال دارد. مرکز تعمیرات اسپلیت سامسونگ از شما مشتری عزیز درخواست دارد که تعمیر کولر گازی اسپلیت خود را به این واحد معتبر و مجاز بسپارید و با خیالی آسوده از اجرای تعمیرات حرفه ای، از این خدمات لذت ببرید.

اهمیت تعمیر اسپلیت سامسونگ

همه ما می دانیم که تمام دستگاه های مکانیکی در فواصل زمانی معین، نیاز به سرویس دارند. اسپلیت سامسونگ نیز از این امر مستثنی نیست و لازم است که هر چند وقت یکبار سرویس و تعمیر اسپلیت سامسونگ انجام شود. سرویس اسپلیت سامسونگ به منظور بالابردن قدرت و شتاب دهی باد و قدرت خنک کنندگی بالاتر وکاهش فشار به اسپلیت ضروری است. سرویس و تعمیرات اسپلیت سامسونگ در این مرکز با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت انجام می شود. اگر درمورد سرویس و تعمیرات اسپلیت سامسونگ خود نیاز به مشاوره دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و در یک تجربه شیرین و دلنشین کیفیت کار متخصصین ما را امتحان کنید.

مرکز تعمیرات اسپلیت

مرکز تعمیرات تخصصی اسپلیت برای اجرای عملیات تعمیرات هر یک از محصولات این برند کره ای با قدرت بسیاری به خدمات رسانی مشغول است. این مرکز متشکل است از واحد های اختصاصی تعمیرات برای هر یک از تولیدات سامسونگ تا به این ترتیب بهترین و بی نقص ترین خدمات و سرویس را به کاربران خود ارائه دهد. نمایندگی اسپلیت امن ترین و مورد اعتماد ترین مرکزی است که تمامی برندهای اسپلیت را با گارانتی شرکتی پوشش می دهد. این مرکز همواره در کنار کاربر است و نه رو به روی او. مرکز سخت افزار ایران به خواسته ها و دغدغه های کاربران خود احترام می گذارد و همواره برای راضی نگه داشتن آنها، برنامه های جدید و موثری را دنبال می کند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+