021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آمپلی فایر تلویزیون

آمپلی فایر تلویزیون بخشی از دستگاه است که سرویس های مربوط به صدا را حمایت و پشتیبانی می کند. آمپلی فایر به شکل آیسی در تلویزیون جاسازی شده است که با MCU ارتباط مستقیم دارد. تغذیه آیسی آمپلی فایر تلویزیون با ولتاژ 5 است.این آیسی با بلندگوهای دستگاه هم مستقیما ارتباط دارد.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون نیازمند بررسی های و ارزیابی های دقیق و تخصصی است، نداشتن صدا یا قطع و وصل شدن صدای تلویزیون می تواند ناشی از خرابی آیسی و المان هایی باشد که با آیسی صدا در ارتباط هستند. با تعویض بلندگو یا تعویض سلف و خازن که در مسیر آیسی صدا قرار دارد، صدا کیفیت بهتری پیدا می کند مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون به راحتی می تواند تمامی این ارزیابی ها و بررسی ها را به بالاترین و بهترین کیفیت انجام دهد.

آمپلی فایر تلویزیون

مشکلات با ریشه خرابی آمپلی فایر تلویزیون

همان طور که گفتیم در مسیر آمپلی فایر تلویزیون بلندگو ها و سلف هایی وجود دارند. خرابی بلندگوها و سلف هایی که در مسیر خروجی صدا هستند، باعث می شوند که بلندگوهای دستگاه صدا را پخش نکنند. آیسی آمپلی فایر مبدل دیجیتال به آنالوگ است. در حقیقت نداشتن صدا یا قطع و وصل شدن صدای تلویزیون ممکن است در خرابی آیسی و المان هایی ریشه داشته باشد که با آیسی صدا در ارتباط هستند.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون یکی از خدمات ویژه ای است که در مرکز تعمیرات تلویزیون به همه کاربران ارائه می شود. تعمیرکاران این مرکز به دلیل بررسی ساختار آمپلی فایر های گوناگون در تی وی های مختلف به خوبی با عملکرد و اختلالات این بخش از تلویزیون آشنایی دارند و پیچیدگی ها و حساسیت های آن را به خوبی می شناسند.

تعمیر آمپلی فایر تلویزیون

اگر خرابی آمپلی فایر تلویزیون محرز شود با تعویض بلندگو یا تعویض سلف و خازن که در مسیر آیسی صدا قرار دارد، کیفیت صدا بهبود خواهد یافت. در غیر این صورت باید آیسی آمپلی تعویض شود. برای تعمیر آمپلی فایر تلویزیون بهترین و با کیفیت ترین خدمات را باید دریافت کنید. همواره به یاد داشته باشید که نداشتن ابزارهای حرفه ای و تخصص کافی منجر به ایجاد خسارات جبران ناپذیری به قطعات و برد اصلی آمپلی فایر خواهد شد.

لذا حتما برای اجرای تعمیرات تخصصی از یک مرکز معتبر و مجاز کمک بگیرید. تعمیر این قطعه یا تعویض آن باید در یک مرکز معتبر و استاندارد انجام شود تا اصول اولیه تعمیرات تی وی و اصول اختصاصی تعمیر آمپلی فایر تلویزیون رعایت شود. در غیر این صورت در کنار خرابی آمپلی فایر تلویزیون، بدون شک درگیر مشکلات بسیار دیگری خواهید شد که جبران آنها گاهی دشوار و گاهی غیر ممکن است.

این مقاله را از دست ندهید: چرا تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد؟

خدمات واحد تعمیر آمپلی فایر تلویزیون

 • عیب یابی و تعمیر مدار تقویت صوت در آمپلی فایر
 • تعمیر قطعات معیوب و آسیب دیده روی برد اصلی آمپلی فایر
 • تعمیر برد اصلی آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • رفع مشکل خش خش کردن صدای باندها
 • رفع مشکل قطع شدن صدا
 • تعمیر آی سی های آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • تعمیر مدارات آسیب دیده آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • رفع مشکل وجود نویز در صدا در واحد تعمیر آمپلی فایر تلویزیون
 • رفع مشکل قطع و وصل شدن صدا هنگام افزایش ولوم
 • تعمیر خازن های آسیب دیده آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • تعویض خازن های آسیب دیده آمپلی فایر انواع تلویزیون
 • تعویض سلف آمپلی فایر انواع تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون

نمایندگی تعمیر تلویزیون یک مرکز جامع معتبر است که تعمیر و عیب یابی انواع تی وی ها در برند ها و مدل های مختلف را بر عهده می گیرید. این مرکز امن ترین و معتبر ترین مرکزی است که می توانید دستگاه معیوب خود را به آن بسپارید و خدماتی با کیفیت دریافت کنید. امکانات و تسهیلات فوق العاده وسیع و پیشرفته ای در نمایندگی تعمیر تلویزیون فراهم است که هر کدام بخش مهمی از نیاز های کاربران را تامین می کند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و به خوبی می داند که بیشتر کاربران این دستگاه درگیر چه نوع مشکلاتی هستند و برای رفع آنها برنامه ریزی دقیق انجام داده است. تمامی سرویس های این نمایندگی همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *