021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش تعمیر برد پکیج

آموزش تعمیر برد پکیج ، مطلبی کاربردی است که به شما کمک می کند در صورت خرابی این قطعه، آن را به راحتی تعویض نمایید. برد یکی از قطعات اصلی پکیج است که فرمان های عملکردی این دستگاه را صادر می کند. خرابی این قطعه، عملکرد دستگاه را مختل نموده و موجب می شود که قطعات، به درستی فرمان نگیرند. به عنوان مثال، ممکن است سیستم روشن نشود. معمولا مشکل برد با صدور ارورهایی در صفحه نمایش به نمایش در می آید و کاربران به راحتی می توانند از این مساله مطلع گردند.

از آنجا که این قطعه جزء بخش های الکترونیکی دستگاه است، تعمیرات آن فرایند پیچیده ای است و باید توسط متخصصین حوزه ی تعمیر پکیج انجام شود. در غیر این صورت، ممکن است برد به درستی ترمیم نشده و حتی دچار آسیب دیدگی های شدیدتری گردد. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات پکیج مرکز سخت افزار ایران، با تکیه بر مهارت بالای خود و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، این قطعه را به بهترین شکل ترمیم می نمایند. در ادامه، ضمن ارائه ی فیلم آموزش تعمیر برد پکیج ، اطلاعات کاربردی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

آموزش تعمیر برد پکیج

دلایل خرابی برد پکیج

با توجه به نوع عملکرد و حساسیتی که برد پکیج دارد، عوامل متعددی می تواند منجر به خرابی و از کار افتادن این قطعه شود. قدیمی بودن سیستم پکیج، یکی از اصلی ترین دلایل بروز مشکل در عملکرد برد است. همچنین، اگر سطح این قطعه را گرد و خاک و آلودگی بگیرد، قادر به صدور فرامین به صورت کامل و درست در پکیج نخواهد بود. همچنین گاهی قطعات داخلی برد آسیب می بینند و این مساله، موجب اتصال کوتاه شده و قطعه ای از پکیج خراب می شود. ریختن آب روی سطح قطعه ی مورد بحث نیز می تواند موجب رسوب شده و به این ترتیب، پکیج در طولانی مدت خواهد سوخت.

پایان یافتن عمر خازن ها هم دلیل دیگری است که بر از کار افتادن برد یا عملکرد ناقص این قطعه تاثیر می گذارد. آنچه اهمیت دارد این است که خرابی این قطعه به موقع تشخیص داده شود و اقدامات لازم برای ترمیم آن انجام گردد. در ویدئوی آموزش تعمیر برد پکیج که در ادامه مشاهده خواهید کرد، نشانه های خرابی این قطعه و روش ها و مراحل تعمیر آن به صورت واضح بیان شده اند. در صورت نیاز، همکاران مجرب ما در نمایندگی تعمیر پکیج مرکز سخت افزار ایران، می توانند شما را در این زمینه یاری نمایند.

علائم خرابی برد پکیج

پیش از آموزش تعمیر برد پکیج ، باید بدانید که چطور می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد. از کار افتادن برد علائمی دارد که اگر آنها را بشناسید، می توانید در زمان مناسب اقدام به ترمیم این قطعه کنید. یکی از مهم ترین نشانه های خرابی برد دستگاه، روشن نشدن پکیج است. همچنین وقتی دستگاه چراغ قرمز ثابت را نشان می دهد و خاموش می شود، احتمال خرابی یا حتی سوختن برد وجود دارد. جرقه نزدن پکیج هم می تواند نشان دهنده بروز مشکل در روند کاری برد این دستگاه باشد. در نهایت اگر پکیج شما مدام خاموش می شود، به احتمال زیاد برد آن آسیب دیده و نیاز به ترمیم یا تعویض دارد.

فیلم آموزش تعمیر برد پکیج

برد قطعه ای مهم در پکیج و تمامی دستگاه های الکتریکی است که نحوه کار آن تاثیر زیادی در کیفیت کاری دستگاه دارد. این قطعه خود از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که هریک به نحوی در کارکرد برد تاثیرگذارند. برای تعمیر برد پکیج، اول باید اجزاء این قطعه مورد بررسی قرار بگیرند. برای آشنایی بیشتر با نحوه تعمیرات برد، می توانید فیلم آموزش تعمیر برد پکیج را تماشا کنید. در این ویدئو، با نحوه باز کردن پکیج و چگونگی دسترسی به برد آشنا می شوید.

تعمیرکار دستگاه را باز کرده و ضمن بیرون آوردن برد، اجزاء و قطعات آن را به خوبی وارسی می نماید. پس از آن، بخش های آسیب دیده (خازن، مقاومت و …) تعویض می شوند. البته گاهی برد به طور کلی سوخته و حتی تعویض اجزاء آن نیز تاثیری در ترمیم این قطعه نخواهد داشت. در این صورت حتما باید برد را تعویض کرد تا عملکرد آن به حالت عادی باز گردد.

تعویض برد پکیج

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، گاهی برد پکیج سوخته و عملا امکان ترمیم این قطعه وجود ندارد. در این صورت، باید از یک برد جدید در دستگاه استفاده شود تا عملکرد آن به حالت عادی برگردد. برای تعویض برد پکیج ، باید دستگاه باز شده و برد قبلی جدا شود.

در ویدئوی آموزش تعمیر برد پکیج ، مراحل باز کردن دستگاه و جداسازی برد را مشاهده می کنید. پس از باز کردن اتصالات مربوطه، برد جدید در پکیج نصب شده و مجددا دستگاه بسته می شود. اگر برد اصل باشد و کیفیت لازم را داشته باشد، می توانید از عملکرد بی نقص پکیج خود و برطرف شدن ایرادهای عملکردی آن مطمئن باشید.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج یک مجموعه تخصصی است که سرویس های مرتبط با ترمیم این محصول را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا، در تلاش است که سطح نوین و متفاوتی از تعمیرات را انجام دهد. همکاران ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، انواع مدل های پکیج را بررسی کرده و به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

دقت و وسواس عملیاتی آنها باعث شده که سطح کیفی خدمات به میزان چشمگیری ارتقا یافته و با استانداردهای روز دنیا هم رده گردد. تعمیر پکیج در محل، یکی از کاربردی ترین سرویس هایی است که این مرکز به کاربران ارائه داده و به این ترتیب، فرایند ترمیم محصول مورد بحث را سرعت می بخشد. نمایندگی تعمیرات پکیج تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند و از کلیه مجوزهای لازم برخوردار می باشد.

3/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.