021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

عملکرد دستگاه یو پی اس

امروزه استفاده از یو پی اس ها در صنعت و تجهیزات حساس به امری جدایی ناپذیر بدل شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد عملکرد دستگاه یو پی اس توضیح دهیم. شاید این سوال با شنیدن اسم یو پی اس برای شما هم پیش آمده باشد که چه چیزی باعث شده که صنایع و تولیدی ها بیش از پیش به استفاده از یو پی اس ها روی آورند. ممکن است ندانید که یو پی اس ها منبع تغذیه های بی وقفه ای هستند که وظیفه ی اصلی آن ها تامین توان مورد نیاز بار مصرفی میباشد.

این بار مصرفی ممکن است مربوط به هر دستگاه صنعتی ای باشد. در واقع یو پی اس بین منبع برق شهر و دستگاه مورد نظر قرار میگیرد و کار آن تثبیت و تنظیم برق شبکه میباشد و در عین حال مانعیست برای نفوذ نویز و اختلالات موجود در شبکه، همچنین دستگاه یو پی اس منبع توانیست که بدون وقفه انرژی ذخیره شده در باتری را صرف نیاز دستگاه مصرف کننده می کند. استفاده از یو پی اس باعث میشود شما در برابر هرگونه اختلال و مشکل در شبکه ی برق شهری که تقریبا مشکل اجتناب ناپذیری در سطح کشور میباشد، در امان باشید.

این مشکلات گاهی به صورت افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، تغییرات فرکانس رخ میدهند و میتوانند به تنهایی باعث خرابی تجهیزات برقی گران قیمت صنعتی و یا حتی خانگی شوند. دستگاه یو پی اس همچنین امکان محافظت در برابر قطع شدن برق را نیز در اختیار شما قرار میدهد. پس با بهره وری از دستگاه یو پی اس شما میتوانید سطوح مختلفی از امنیت در مقابل مشکلات و اختلالات شبکه برق شهری را برای جلوگیری از تخریب دستگاه مورد نظر خود در اختیار داشته باشید.

شرکت یو پی اس فاراتل از جمله شرکت های بزرگیست که در زمینه ی طراحی و تولید این دستگاه ها بسیار فعال میباشد.این شرکت با تولید انواع مختلف سیستم های یو پی اس تک یا منحنی سینوسی و شبه سینوسی را تولید میکند که غالبا دارای توان ذخیره 3 تا 8 ساعت میباشند.

خرابی های دستگاه یو پی اس :

پس از دانستن عملکرد دستگاه یو پی اس و اینکه دقیقا چه کار میکند لازم است بدانید دستگاه یو پس اس ها هم ممکن است تحت تاثیر علل مختلفی دچار مشکل شوند. بدیهی است که هرگونه مشکل در فرایند کاری یو پی اس میتواند سلامت دستگاه اصلی را با تهدید روبرو کند و این عامل سبب نگرانی های بسیاری برای کاربر میشود.

از متداول ترین اختلالاتی که یو پی اس ها با آن مواجه میشوند میتوان به شارژ نشدن باتری، روشن نشدن یو پی اس، عدم ارائه ی زمان پشتیبان گیری، روشن شدن ال ای دی هشدار دهنده، نشان دادن پیام خطا، روشن شدن چراغ تعوض باتری، مشکلات مین برد و … اشاره کرد که هر کدام از این مشکلات احتیاج به بررسی و رسیدگی کارشناسان حرفه ای در این زمینه دارد.

نمایندگی معتبر تعمیرات یو پی اس

کارشناسان زبده و دوره دیده ی واحد تعمیرات یو پی اس این مرکز، با استفاده از به روزترین تجهیزات فنی و ابزار لازم، دلیل هر گونه خرابی در سخت افزار و نرم افزار یو پی اس را به طور کامل بررسی و آنالیز و شناسایی خواهند کرد و گزارشی جامع با ریز جزییات به همراه مشاوره قیمت تعمیر در اختیار شما قرار خواهند داد تا از در صورت نیاز به تعمیر و ترمیم و حتی تعویض قطعات دستگاه از جمله تعویض باتری یو پی اس ، در نهایت از نظر اقتصادی کاملا به نفع شما باشد.

متخصصان این مرکز همواره تلاش میکنند تا تعمیر دستگاه یو پی اس شما را در راستای کار قرار دهند و تعویض آن را به عنوان آخرین راهکار برای شما در نظر خواهند گرفت و در صورت نیاز به تعویض دستگاه یا قطعات تشکیل دهنده ی آن از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده خواهند کرد.

لذا شما کاربران عزیز در صورت بروز مشکل در عملکرد یو پی اس خود، هرگز دستگاه خود را دور نیندازید. شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی مذکور ، با مشاوران ما در نمایندگی مرکزی تماس حاصل کنید تا بهترین راه های ممکن در جهت حل مشکل و نکات نصب UPS را ، پیش روی شما قرار دهند و نسبت به تعمیر به موقع آن اقدام کنند.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.