021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی تراست

خرابی کولر گازی اصلا موضوع خوشایندی نیست و مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد می کند. باد گرم زدن، کاهش سرما، خنک نکردن، صدا دادن و مشکلاتی از این دست، نشان دهنده وجود ایراد در قطعات کولر بوده و نیاز به بررسی فوری دارند. تعمیرات کولر گازی تراست زمانی ضروری می شود که کارکرد دستگاه مختل شده و این اختلال در طول زمان تداوم داشته باشد. در این صورت تنها یک تعمیرکار ماهر و با تجربه می تواند بخش های آسیب دیده را شناسایی و ترمیم کند.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار دهید، انتخاب یک مجموعه حرفه ای و مجاز برای تعمیر این دستگاه است. بسیاری از کاربران وقتی به نمایندگی تعمیرات کولر در مرکز سخت افزار ایران مراجعه می کنند، از خدمات دهی غیر حرفه ای مراکز نا معتبر شکایت دارند. متاسفانه این مراکز به دلیل نداشتن تجربه کافی، بعضا آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه زده و هزینه تعمیرات را افزایش می دهند. در ادامه این مطلب، شما را با نکاتی در مورد تعمیرات کولر گازی تراست آشنا خواهیم کرد. مرکز سخت افزار ایران نیز برای ارائه خدمات تخصصی تر در خدمت شما خواهد بود.

تعمیر کولر گازی تراست

تعمیر کولر گازی تراست در محل

جابجایی کولر معمولا با مشکلاتی همراه است و کاربران را به دردسر می اندازد. همچنین این کار هزینه هایی برای کاربران به دنبال دارد و علاوه بر این، ممکن است موجب ضربه خوردن دستگاه در حین جابجایی شود. این در حالی است که با استفاده از طرح تعمیرات کولر گازی تراست در محل، تمامی این دردسرها به حداقل خواهد رسید. همچنین با استفاده از این سرویس، دستگاه جابجا نشده و به تبع آن، احتمال ضربه خوردن و مشکلاتی از این دست نیز به صفر می رسد.

یکی دیگر از مزایای تعمیر کولر در منزل، امکان نظارت کاربران بر روند تعمیر است. تعمیرکار در حضور کاربر دستگاه را باز کرده و ضمن بررسی قطعات، اقدامات مورد نیاز برای رفع مشکل را انجام می دهد. کاربر ضمن نظارت کامل بر تمام مراحل تعمیر کولر گازی تراست در محل ، می تواند مشکلات را به تعمیرکار یادآوری کرده و آنها را برطرف نماید. به این ترتیب می توان سرویس مورد بحث را یکی از خدمات مفید و کاربردی نمایندگی تعمیرات کولر  مرکز سخت افزار ایران به شمار آورد که کاربران می توانند حداکثر استفاده را از آن ببرند.

خدمات تخصصی تعمیرات کولر گازی تراست

خدمات تعمیر کولر گازی شامل کلیه سرویس هایی است که منجر به ترمیم و رفع مشکلات این دستگاه می شوند. بنابراین می توان اقداماتی همچون تعمیر و تعویض کمپرسور، تعمیر برد، تعمیر و تعویض فن، تعمیرات پنل های داخلی و خارجی، تعمیر مدارها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ گاز، رفع ایرادات عملکردی و تعمیرات کولر گازی در محل را عمده خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست به شمار آورد. در صورت نیاز به نصب یا سرویس کولر نیز می تونید از همکاران ما کمک بگیرید.

شارژ کولر گازی تراست

شارژ گاز فرئون که کولرهای گازی با آن کار می کنند، مهم ترین مرحله برای کارکرد بی نقص این دستگاه است. اگر گاز به اندازه کافی در مخازن کولر وجود نداشته باشد، فرایند کاری دستگاه به طور کلی مختل خواهد شد. شارژ کولر گازی تراست البته اگر به شکل صحیح انجام شود، بخشی از مشکلات عملکردی کولر را برطرف خواهد کرد. انتخاب روش شارژ، بستگی به فاکتورهایی مثل مدل دستگاه و ظرفیت آن دارد و تنها سرویس کاران حرفه ای قادر به تشخیص درست آن هستند.

آنچه در همه روش ها مشترک است، این است که مواد مصرفی باید در بالاترین سطح کیفیت قرار داشته باشند و مراحل نیز به شکل درست و کامل انجام گردد. در غیر این صورت، دستگاه عملکرد مطلوبی نخواهد داشت و حتی ممکن است بخش های مختلف آن نیز دچار ایراداتی شوند. تیم تعمیرات کولر گازی تراست به شما کمک می کنند که شارژ گاز را به نحو احسن انجام داده و شاهد عملکرد بی نقص کولر گازی خود باشید.

نصب کولر گازی تراست

اگر تصور می کنید که نصب کولر گازی مقوله ای کم اهمیت است باید بگوییم که سخت در اشتباهید. اگر مراحل نصب به درستی و به صورت کامل اجرا نشوند، این دستگاه درست کار نخواهد کرد. به همین دلیل باید نصب و راه اندازی کولر گازی تراست خود را به افراد متخصص محول کنید. بسیاری از مشکلات کولرهای گازی ناشی از نصب اشتباه آن و غفلت در انجام مراحل راه اندازی است. نصب کولر گازی تراست به این ترتیب است که اول محلی برای قرارگیری پنل داخلی تعبیه می شود.

این مکان باید به اندازه کافی استحکام داشته باشد و از منابع حرارتی مثل بخاری دور باشد. مرحله دوم، لوله کشی است که اخیرا به صورت توکار اجرا می گردد. سپس اتصالات نصب می شوند و در نهایت، محلی مناسب برای نصب پنل بیرونی انتخاب می شود. توجه داشته باشید که پنل بیرونی باید در جایی نصب شود که هوای کافی در آن جریان داشته باشد. در غیر این صورت، کمپرسور نمی تواند به درستی عمل کند. پس از پایان نصب پنل ها، شارژ گاز کولر گازی TRUST انجام می شود و در نهایت، دستگاه تست خواهد شد. اجرای درست و کامل این مراحل می تواند در روند کاری دستگاه و نیز تعمیرات کولر گازی تراست تاثیرات بسیاری داشته باشد.

تعمیرات کولر گازی تراست چگونه انجام می شود؟

بدون شک کولر گازی شما هم ساعات زیادی در طول شبانه روز روشن است و کار می کند. این مساله در کنار عوامل محیطی مثل آلودگی، نوسانات برق و …، آسیب پذیری کولر را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. پیش تر نیز اشاره کردیم که این دستگاه ممکن است با ایراداتی مثل کاهش سرما، گرم شدن باد، خاموش شدن، روشن نشدن و … مواجه شود. اما به نظر شما تعمیرات کولر گازی تراست در این شرایط چگونه انجام می شود؟ خب این کار مراحلی مشخصی دارد. پیش از هر چیز، تیم تعمیرات این محصول را به دقت مورد بررسی قرار می دهد تا بخش های آسیب دیده آن شناسایی شوند.

پس از عیب یابی کولر گازی تراست و مشخص شدن نوع و شدت آسیب دیدگی، قطعات معیوب تعمیر یا تعویض خواهند شد. مثلا اگر ایراد از موتور باشد، همکاران ما اقدام به تعمیر کمپرسور کولر گازی تراست می کنند تا مشکلات ناشی از آن برطرف شوند. تعمیر فن، تعمیرات کندانسور، ترمیم برد، شارژ گاز، تمیز کردن فیلترها، تعویض کویل ها و … از جمله اقداماتی هستند که برای تعمیر کولر گازی تراست در نمایندگی تعمیرات کولر گازی انجام می شوند.

مشکلات رایج کولر گازی تراست

حجم کاری کولر گازی معمولا بالاست و این مساله باعث شده که فشار زیادی روی کمپرسور و سایر قطعات این دستگاه وجود داشته باشد. نوسانات برق و مسائلی از این دست نیز فرایند کاری دستگاه را مختل می کنند و آسیب دیدگی های آن را تشدید می نمایند.

کاهش سرما، گرم شدن باد کولر، نشتی گاز، صداهای ناهنجار و غیر عادی پنل ها، خاموش شدن خود به خودی دستگاه، روشن نشدن، عملکرد مغایر دستگاه با برنامه تنظیم شده، از کار افتادن ریموت کنترل، آبریزی کولر، برفک زدن لوله ها و موارد مشابه نیز در گروه مشکلاتی هستند که در فرایند تعمیرات کولر گازی تراست بررسی شده و برطرف می گردند.

کیفیتی متمایز در نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر گازی و اسپلیت را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کابران ارائه نموده است. با توجه به فرا رسیدن روزهای گرم سال، استفاده از کولرگازی در منازل و اماکن عمومی افزایش یافته و به تبع آن، نیاز به تعمیرات آن نیز در حال گسترش می باشد.

برخی کاربران، در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند. نمایندگی تعمیرات کولرگازی در مرکز سخت افزار ایران، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.