تعمیرات لپ تاپ سونی

نمایندگی لپ تاپ سونی، ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با کلیه مدلهای لپ تاپ Sony به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ های سونی می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در دستگاه خویش، به نمایندگی لپ تاپ سونی مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در این مرکز، سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ سونی در سه پارت مجزای عیب‌یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انجام می‌پذیرد.

در پارت عیب‌یابی، لپ تاپ های تحویل داده شده به این مرکز مورد بررسی قرار گرفته و نوع اشکال پیش آمده در آنها شناسایی می‌گردد. پس از تشخیص نوع اشکال پیش آمده در لپ تاپ، دستگاه جهت دریافت تعمیرات، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری (ویا هردو) تحویل داده می‌شود. لپ تاپ تعمیر شده در پایان از نظر صحت عملکرد، توسط کارشناسان تست شده و درنهایت تحویل مشتری می‌گردد. شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ سونی مشمول گارانتی و ضمانت است. (جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات و … ).

تعمیرات لپ تاپ سونی

با خدمات مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی آشنا شوید

در بخش زیر به برخی از خدمات قابل دریافت در مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی اشاره خواهد شد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تمامی مدلهای لپ تاپ Sony را شامل می‌گردد. کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده در این مرکز توسط خبره‌ترین کارشناسان مجرب و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد. در بخش زیر مختصراً به چهار مورد از سرویس‌های ارائه شده در این مرکز اشاره شده است.

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ سونی

کاربران لپ تاپ های سونی در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری در دستگاه خویش می‌توانند به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در بخش سخت افزاری منحصر به موردی خاص نیست و شامل کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپهای سونی اعم از کیبورد، صفحه نمایش، فن، تاچ، کارت گرافیک و…  می‌گردد.

برخی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارت است از: تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ، لولای لپ تاپ، صفحه نمایش لپ تاپ، هارد لپ تاپ، فن لپ تاپ، قاب لپ تاپ، بلندگوی لپ تاپ، تعمیرات دیسک لپ تاپ، تعمیرات باتری لپ تاپ در مرکز تعمیر قطعات لپ تاپ، تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ و …

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ سونی

کاربرانی که شاهد وجود اشکال نرم افزاری در لپ تاپ سونی خویش هستند می‌توانند جهت رفع این اشکال به مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی مراجعه نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات لپ تاپ حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیرات نرم افزاری را به متقاضیان ارائه دهند. برخی از خدمات مرتبط با این بخش که توسط کارشناسان نمایندگی لپ تاپ سونی ارائه می‌گردد عبارت است از:

نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و …. .

تعمیر مادربرد لپ تاپ سونی

چرا لپ تاپ سونی روشن نمی‌شود؟ دلیل دیر روشن شدن لپ تاپ سونی چیست؟ علت خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ سونی چیست؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ سونی درنظر گرفت، خرابی مین برد این دستگاه است که به آن مادربرد یا برد اصلی هم می‌گویند.

مادربرد در لپ تاپ همه کاره است به گونه‌ای که علاوه‌بر تعیین نقش و مسئولیت هر یک از اجزاء لپ تاپ، ارتباط بین آن‌ها با یکدیگر و همچنین ارتباط آن‌ها با پردازنده را فراهم می‌کند. چراکه پردازنده برای پردازش عملیات هر یک از قطعات لپ تاپ به برقراری ارتباط با آن‌ها نیاز دارد. بنابراین پردازنده به تنهایی از پس عملیات‌ پردازشی برنمی‌آید. مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی مادربرد لپ تاپ می‌شوند شامل: آبخوردگی لپ تاپ، وارد شدن ضربه به این دستگاه و نوسان برق می‌باشند.

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ سونی

چرا لپ تاپ سونی بوت نمی‌شود؟ چرا لپ تاپ سونی دائم هنگ می‌کند؟ چرا هنگام ذخیره اطلاعات جدید یا حذف اطلاعات، لپ تاپ دائما ارور می‌دهد؟ تمامی این مشکلات یک وجه مشترک دارند که آن هم خرابی هارد لپ تاپ می‌باشد. همانطور که می‌دانید هارد یکی از مهم‌ترین قطعات لپ تاپ است که تمامی داده‌ها و اطلاعاتی که بر روی لپ تاپ ذخیره می‌کنیم در آن قرار می‌گیرد. بنابراین هر مشکلی که برای هارد لپ تاپ به وجود بیاید، داده‌ها و اطلاعات ما را به خطر می‌اندازد و ممکن است که آن‌ها را از دست بدهیم.

مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی هارد لپ تاپ می‌شود، وارد شدن ضربه به لپ تاپ است. بنابراین از وارد شدن ضربه به این دستگاه خودداری کنید و اگر با هر یک از مشکلات مذکور در لپ تاپ خود مواجه شدید، عیب‌یابی، تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد را به تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی بسپارید.

تعمیر منبع تغذیه لپ تاپ سونی

تنها دلیل روشن نشدن لپ تاپ سونی یا دیر روشن شدن و خاموش شدن ناگهانی این دستگاه، خرابی مادربرد آن نیست. بلکه خرابی منبع تغذیه لپ تاپ سونی نیز موجب بروز چنین مشکلاتی در این دستگاه می‌شود. به منبع تغذیه لپ تاپ، برد پاور نیز می‌گویند. وظیفه منبع تغذیه در لپ تاپ این است که برق مورد نیاز این دستگاه را تامین می‌کند. از آن‌جایی که منبع تغذیه دائماً با جریان برق سر و کار دارد، مهم‌ترین عاملی که می‌تواند موجب خراب شدن این قطعه شود، نوسان برق است.

جهت جلوگیری از نوسان برق و خراب شدن مادربرد و منبع تغذیه بهتر است لپ تاپ خود را به محافظ برق متصل کنید. فراموش نکنید که نوسان برق می‌تواند موجب سوختن منبع تغذیه نیز بشود که در این صورت باید برد پاور لپ تاپ را تعویض کرد. اگر شما هم با مشکل روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ سونی مواجه شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی این دستگاه را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی بسپارید.

تعمیر پردازنده لپ تاپ سونی

دلیل کند شدن لپ تاپ سونی چیست؟ اگر لپ تاپ شما مدت‌هاست که کند شده است و هر کاری که می‌کنید به حالت اولیه خود بازنمی‌گردد شاید دچار مشکل سخت‌افزاری شده است. یکی از مشکلات سخت‌افزاری که درصورت کند شدن سرعت لپ تاپ باید احتمال بروز آن را درنظر بگیرید، خرابی پردازنده لپ تاپ است. همانطور که می‌دانید پردازنده یا CPU وظیفه پردازش تمامی اطلاعات و عملیاتی که در لپ تاپ صورت می‌گیرد را برعهده دارد.

مهم‌ترین عامل خرابی پردازنده لپ تاپ، گرمای بیش از حد است. به گونه‌ای که CPU نسبت به گرمای زیاد ضعف دارد. از این‌رو زمانی که فن لپ تاپ خراب شود و نتواند گرمای ناشی از فعالیت قطعات این دستگاه را برطرف کند به اولین قطعه‌ای که آسیب وارد می‌شود، پردازنده است. بنابراین اگر صداهای زیادی از فن لپ تاپ می‌شنوید به این معناست که آسیب‌دیده است و باید تعمیر یا تعویض شود. از این‌رو قبل از اینکه به قطعات لپ تاپ به ویژه پردازنده آن آسیب برسد، بهتر است تعمیر یا تعویض آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی بسپارید. یا اگر لپ تاپتان را در محیطی قرار می‌دهید که بیش از اندازه گرم است، بهتر است یک کول پد یا فن خنک‌کننده لپ تاپ تهیه کرده و در زیر لپ تاپ خود قرار دهید.

تعمیر در محل لپ تاپ سونی

اگر از کاربران لپ تاپ های سونی هستید و به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیر لپ تاپ را ندارید، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر لپ تاپ Sony خود در محل حضور یافته و تعمیرات لازم را بر روی لپ تاپ پیاده می‌سازند.

خدمات ارائه شده در تعمیر در محل لپتاپ منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ سونی را شامل می‌گردد. البته در ارتباط با برخی از خدمات نظیر بازیابی اطلاعات به دلیل عدم امکان جابجایی تجهیزات و ابزار بازیابی، امکان ارائه خدمات به صورت تعمیر در محل وجود ندارد. جهت اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما در نمایندگی لپ تاپ سونی تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ سونی

بازیابی اطلاعات لپ تاپ سونی یکی از خدماتی است که می‌توان آن را در رده سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با این دستگاه قرار داد. کاربرانی که به هر دلیل، خواسته یا ناخواسته، اطلاعات ذخیره شده در لپ تاپ خود را از دست داده‌اند، می‌توانند به مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی مراجعه کرده و درخواست خود مبنی بر نیاز به بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ را مطرح نمایند. به طور کلی بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ به دو روش امکان‌پذیر است. روش نخست استفاده از نرم افزارهای بازیابی و روش دیگر مراجعه به مراکز بازیابی و ریکاوری اطلاعات لپ تاپ با ابزار تخصصی این کار نظیر pc3000 است. در ارتباط با اطلاعات مهم و حیاتی اکیداً توصیه می‌شود از روش دوم، یعنی بازیابی اطلاعات با pc3000 استفاده شود.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

لمس بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سونی

متقاضیان دریافت سرویس‌های فروش، تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعویض قطعات لپ تاپ سونی می‌توانند به نمایندگی لپ تاپ سونی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در نمایندگی لپ تاپ سونی تیمی از خبره‌ترین کارشناسان سخت افزاری و نرم افزاری این لپ تاپ حضور دارند تا خدمات مورد نیاز را به متقاضیان ارائه نمایند. کاربران انواع لپ تاپ سونی می‌توانند با یک بار حضور در این مرکز، بالاترین سطح کیفی خدمات در ارتباط با تعمیرات لپ تاپ را تجربه کنند.

ضمانت این حرف، گارانتی اکثریت قریب به اتفاق خدماتی است که توسط کارشناسان این مرکز به مراجعان ارائه می‌گردد. نمایندگی لپ تاپ سونی مرکز سخت افزار ایران همگام با جوامع پیشرفته‌ی دنیا بر ضرورت مدیریت گارانتی و خدمات پس از فروش تأکید ویژه‌ای دارد و بر همین اساس کلیه سرویس ها و خدمات ارائه شده در مجموعه خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+