021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

فیلمبرداری از صفحه تبلت

زمانی که قصد داشته باشید که یک توضیح خاص در مورد یک برنامه یا بخشی از تبلت خود به شخص دیگری ارائه دهید، اهمیت موضوع فیلمبرداری از صفحه تبلت نمایان می شود. بدون فیلمبرداری احتمال گمراهی شخصی که در یکی از اپلیکیشن های پیام رسان تبلت خواهان درک منظور شماست، وجود دارد. در اینجا قصد داریم بهترین راهکارهای فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت را شرح دهیم.

فیلم برداری از صفحه نمایش تبلت

فیلمبرداری از صفحه تبلت در اندروید 10

در اندروید 10 فیلمبرداری از صفحه تبلت با استفاده از قابلیت Screen recorder شکل می گیرد. در واقع بدون اینکه نصب و اجرای نرم افزار خاصی ضرورت یابد، برخی از تبلت ها می توانند همچون آیفون های اپل امکانی را فراهم سازند که شما با انتخاب گزینه ی Screen recorder شاهد ثبت و ضبط ویدئویی با مدت زمان دلخواه باشید. بنابراین به عنوان اولین راهکار برای فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت محیط نرم افزاری و تنظیمات تبلت را بررسی کنید.

فیلمبرداری از صفحه تبلت و استفاده از برنامه AZ Screen Recorder

برنامه ی AZ Screen Recorder یکی از اولین نرم افزارهایی است که برای فیلمبرداری از صفحه تبلت معرفی شد. این برنامه تا به امروز یکی از راهکارهای اصلی و کاربردی فیلم گرفتن از صفحه تبلت بوده است. اگر تبلت شما اندرویدی است، پیشنهاد می کنیم این اپ را نصب کنید و از محیط ساده و ایده آل آن بهره ببرید.

AZ Screen Recorder قابلیت های زیادی دارد که با استفاده از آن ها به راحتی می توانید از محیط درونی تبلت فیلم بگیرید. در این میان گزینه Magic برای فیلمبرداری و کنترل بخش های مختلف بدون ایجاد تغییر در ویدئو ضبط شده می باشد.

AZ Screen Recorder

فیلم گرفتن از صفحه اندروید تبلت های هوشمند توسط برنامه ی ilos screen recorder

یکی دیگر از راهکارهای کاربردی و آسان فیلمبرداری از صفحه تبلت، نصب و اجرای برنامه ی ilos screen recorder است. در این اپلیکیشن خبری از تبلیغات و باگ های ریز و درشت مزاحم نیست.

با ilos screen recorder ، بدون هیچ گونه مزاحمتی در صفحه نمایش از جمله نمایش تبلیغات، واتر مارک و یا حتی لوگوی برنامه در بخش انتهایی ویدئو می توانید پروسه ی فیلمبرداری را به اتمام برسانید. یکی از امتیازات استفاده از این اپ، وجود قابلیت ثبت صداست. صدای شما حین کار با تبلت قابل ضبط است. از این ویژگی به راحتی می توانید در ضبط ویدئوهای آموزشی استفاده کنید.

ilos screen recorder

ضبط فیلم از صفحه تبلت اندروید با One Shot Screen Recorder

براساس عقیده ی بسیاری از کارشناسان در میان برنامه های معرفی شده برای فیلمبرداری از صفحه تبلت، One Shot Screen Recorder ساده ترین اپ موجود است. البته در نسخه رایگان لوگو، واتر مارک و تبلیغات زیادی نمایش داده می شود که احتمالا تنها نقطه ضعف این برنامه است. اگر قرار نیست دفعات زیادی از تبلت فیلمبرداری کنید؛ مسلما حضور این تبلیغات و ابعاد مزاحم نرم افزاری، آزاردهنده نخواهد بود.

Telecine، نرم افزار کاربردی برای فیلم گرفتن از صفحه نمایش تبلت

یکی از محبوب ترین نرم افزارهای فیلمبرداری از صفحه تبلت در گوگل پلی، Telecine است. این محبوبیت در گرو امکانات چشم گیر و زیادی است که Telecine در مقایسه با سایر برنامه های فیلمبرداری در نمایشگر تبلت در اختیار کاربر می گذارد.

این اپ کاملا رایگان بوده و بدون تبلیغات ارائه می شود. به طور کلی استفاده از تک تک برنامه های فیلمبرداری از نمایشگر تبلت کار پیچیده ای نیست. اما در صورت کسب راهنمایی های بیشتر همواره می توانید با کارشناسان ما در  نمایندگی تعمیرات تبلت  مشورت کنید.

Telecine
5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.