021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

تعمیر تجهیزات دندان پزشکی در مرکز سخت افزار ایران، توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار انجام می شود. همکاران ما ضمن تسلط کامل بر تجهیزات مورد استفاده در دندان پزشکی و قطعات و اجزای آنها، دستگاه ها را عیب یابی کرده و ایرادات آنها را به نحو احسن برطرف می کنند.

مراکز، درمانگاه ها و مطب های دندان پزشکی می توانند برای سرویس تجهیزات و عیب یابی و تعمیر آنها با شعب مختلف مرکز سخت افزار ایران در تهران، کرج و … تماس بگیرند تا تخصصی ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی را با بالاترین کیفیت دریافت کنند.

تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

هزینه تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

تعمیرات دستگاه های دندان پزشکی، با توجه به نوع مشکل و اقدامات انجام شده، هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال اگر قطعات دستگاه ها قابل تعمیر باشند، لازم نیست مبلغ بالایی برای تعمیر آنها پرداخت کنید. اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، همه چیز به قطعه جدید و قیمت آن بستگی دارد.

با توجه به تحریم های اعمال شده علیه کشورمان، بسیاری از قطعات یدکی تجهیزات پزشکی و دندانپزشی کمیاب و بعضا نایاب هستند. به همین دلیل در چنین شرایطی هزینه تعمیر تجهیزات دندان پزشکی بیشتر است؛ مرکز سخت افزار ایران تنها از قطعات یدکی اورجینال در دستگاه ها و تجهیزات تعمیر شده استفاده می کند.

خدمات تخصصی تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی تخصصی، تعمیر آمالگاماتور، تعمیرات لایت کیور، تعمیر تخصصی کویترون ها، تعمیر توربین، تعمیرات آنگل، تعمیر تخصصی یونیت و صندلی دندان پزشکی و … بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی هستند.

این خدمات توسط مرکز سخت افزار ایران گارانتی شده و اصالت آنها تضمین شده است. از طرفی کاربران می توانند مشکلات احتمالی پس از تعمیر دستگاه را در مدت زمان تعیین شده (بسته به مورد تعمیراتی) پیگیری و برطرف کنند.

تعمیرات آمالگاماتور

یکی از خدمات تعمیر تجهیزات پزشکی، مربوط به تعمیر دستگاهی به نام آمالگاماتور است. این دستگاه پرکاربرد را می توان یک میکسر به شمار آوارد که به دلیل استفاده زیادی که از آن می شود، همواره مستعد خرابی بوده و میزان فرسودگی آن بالاست. تعمیرات آمالگاماتور مانند برخی از تجهیزات پزشکی به راحتی انجام نمی شود و به تخصص و تجربه نیاز دارد.

درواقع تکنسین تعمیر این دستگاه، باید در این زمینه دوره دیده و تجربه و مهارت بالایی داشته باشد. نکته دیگر این که آمالگاماتورها برای عملکرد بهتر به سرویس های دوره ای نیاز دارند که این کار هم به شکل حرفه ای توسط کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود.

تعمیر لایت کیور

یکی دیگر از اقداماتی که تیم تعمیر تجهیزات دندان پزشکی انجام می دهند، تعمیر لایت کیور است. لایت کیور، دستگاه تولید کننده اشعه آبی است و به عنوان سفید کننده دندان مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیر لایت کیور، شامل انواع مدل های LED و هالوژنی این دستگاه می شود و مراحل و روش کار در هریک از مدل ها متفاوت است. آنچه در تعمیرات لایت کیور اهمیت بسیار زیادی دارد، استفاده از قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت است. چرا که این دستگاه به مرور زمان فرسوده شده و معمولا قطعات آن قابل تعمیر نیستند.

تعمیرات کویترون ها

برای تعمیر کویترون هم می توانید از تکنسین های مجرب تعمیر تجهیزات دندان پزشکی کمک بگیرید. کویترون ابزاری مهم در دندان پزشکی است که برای جرم گیری استفاده می شود. این دستگاه دارای یک موتور است که با ایجاد ارتعاش، پلاک ها و جرم های ایجاد شده روی دندان ها را از بین می برد.

با توجه به ساختار این تجهیزات و استفاده زیادی که از آنها می شود، خرابی آنها اتفاق عجیبی نیست و دیر یا زود باید منتظر آن بود. به عنوان مثال ممکن است منبع تغذیه آنها از کار بیفتد و یا شلنگ ها پیچ بخورند یا حتی مسیر آب جرم گرفته و مسدود شود. هریک از این ایرادات باید به سرعت برطرف شوند تا دستگاه مجددا قابل استفاده بوده و از کار نیفتد.

تعمیرات یونیت و صندلی دندان پزشکی

یکی دیگر از مهم ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی، تعمیر یونیت است. صندلی های دندان پزشکی، قابلیت هایی همچون تنظیم ارتفاع و … دارند و در صورت خرابی، باید توسط تعمیرکارهای حرفه ای و با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص عیب یابی و تعمیر شوند. در غیر این صورت ممکن است قطعاتی از کار بیفتند و یونیت آسیب جدی ببیند.

شما می توانید برای تعمیرات یونیت و صندلی دندان پزشکی در بالاترین سطح کیفی و تخصصی با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما ضمن مراجعه به آدرس شما دستگاه را بررسی کرده و تخصصی ترین اقدامات تعمیراتی را انجام می دهند.

تعمیرات توربین و آنگل

توربین و آنگل، ابزارهای مهمی در دندان پزشکی هستند که برای ترمیم و بازسازی دندان مورد استفاده قرار می گیرند. درواقع این تجهیزات را می توان نوعی دریل به شمار آورد که برای برش دادن دندان کاربرد دارند. در مجموع به این تجهیزات اینسترومنت گفته می شود و تعمیر آنها هم به مهارت بالایی نیاز دارد. تیم تعمیر تجهیزات دندان پزشکی برای تعمیرات اینسترومنت ها از نوین ترین متدهای روز دنیا استفاده می کنند تا این دستگاه ها بیشترین بازدهی را داشته و بتوان مدت های زیادی با آنها کار کرد.

 

امتیاز شما به این نوشته