021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

تعمیر تجهیزات دندان پزشکی در مرکز سخت افزار ایران، توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار انجام می شود. همکاران ما ضمن تسلط کامل بر تجهیزات مورد استفاده در دندان پزشکی و قطعات و اجزای آنها، دستگاه ها را عیب یابی کرده و ایرادات آنها را به نحو احسن برطرف می کنند.

مراکز، درمانگاه ها و مطب های دندان پزشکی می توانند برای سرویس تجهیزات و عیب یابی و تعمیر آنها با شعب مختلف مرکز سخت افزار ایران در تهران، کرج و … تماس بگیرند تا تخصصی ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی را با بالاترین کیفیت دریافت کنند.

تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

هزینه تعمیر تجهیزات دندان پزشکی

تعمیرات دستگاه های دندان پزشکی، با توجه به نوع مشکل و اقدامات انجام شده، هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال اگر قطعات دستگاه ها قابل تعمیر باشند، لازم نیست مبلغ بالایی برای تعمیر آنها پرداخت کنید. اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، همه چیز به قطعه جدید و قیمت آن بستگی دارد.

با توجه به تحریم های اعمال شده علیه کشورمان، بسیاری از قطعات یدکی تجهیزات پزشکی و دندانپزشی کمیاب و بعضا نایاب هستند. به همین دلیل در چنین شرایطی هزینه تعمیر تجهیزات دندان پزشکی بیشتر است؛ مرکز سخت افزار ایران تنها از قطعات یدکی اورجینال در دستگاه ها و تجهیزات تعمیر شده استفاده می کند.

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

خدمات تخصصی تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی تخصصی، تعمیر آمالگاماتور، تعمیرات لایت کیور، تعمیر تخصصی کویترون ها، تعمیر توربین، تعمیرات آنگل، تعمیر تخصصی یونیت و صندلی دندان پزشکی و … بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی هستند.

این خدمات توسط مرکز سخت افزار ایران گارانتی شده و اصالت آنها تضمین شده است. از طرفی کاربران می توانند مشکلات احتمالی پس از تعمیر دستگاه را در مدت زمان تعیین شده (بسته به مورد تعمیراتی) پیگیری و برطرف کنند.

تعمیر میکروموتورهای جراحی

یکی از خدمات مرکز سخت افزار ایران در زمینه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی، تعمیر میکروموتورهای جراحی است. میکروموتور دستگاهی بسیار ظریف است که قطعاتی نظیر هسته و سیم پیچ دارد. این قطعات در قسمت هندپیس دستگاه جاسازی شده اند و خود هندپیس، دارای اجزایی به نام کلکتور، سیم پیچ و هسته است.

افزایش دما، تولید صداهای نابهنجار و در نهایت از بین رفتن قطعات، مهم ترین مشکلات این قطعه به شمار می روند. برای تعمیر میکروموتورهای جراحی، اول بخش های مختلف آن را تمیز کرده و رسوب زدایی می کنند. چنانچه آرمیچر سوخته باشد، باید این قطعه را تعویض کرد.

تعمیر موتورهای لابراتواری دندانپزشکی

موتورهای لابراتواری دندانپزشکی، مثل موتور جراحی و ایمپلنت هم به مرور زمان فرسوده شده و نیاز به تعمیر کردن دارند. تداوم خرابی این موتورها هم کار دندانپزشک را با مشکل مواجه می کند و هم ممکن است خطراتی برای بیماران داشته باشد. شما می توانید برای تعمیر تخصصی موتورهای لابراتواری دندانپزشکی با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تکنسین های تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در این مرکز، انواع موتور جراحی و ایمپلنت را به شکل تخصصی عیب یابی و تعمیر می کنند تا بتوانید مجددا از آنها استفاده کنید.

تعمیر ساکشن دندانپزشکی

کارشناسان تعمیر تجهیزات دندانپزشکی، انواع مدل های ساکشن را نیز عیب یابی و تعمیر می کنند. ساکشن ها لوله هایی هستند که از آنها برای خارج کردن بزاق دهان و مواد باقی مانده از ترمیم دندان استفاده می شود. در صورت خرابی این دستگاه، عمل مکش به درستی انجام نشده و ممکن است مواد در دهان بیمار باقی بمانند. به همین دلیل بهتر است هرچه زودتر اقدام به تعمیر ساکشن دندانپزشکی کنید تا چنین مشکلاتی ایجاد نشوند.

تعمیرات کمپرسور دندانپزشکی

اگر نیاز به خدمات تعمیر کمپرسور دندانپزشکی دارید، تکنسین های مجرب تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در خدمت شما هستند. بیشتر کمپرسورهای مورد استفاده در مراکز دندانپزشکی، از نوع بدون روغن هستند و به همین دلیل باید به صورت مداوم تمیز شوند. خرابی این دستگاه و عدم تعمیر به موقع آن، بر عملکرد کل یونیت تاثیر گذاشته و خطراتی را نیز برای بیماران و حتی پزشکان ایجاد می کند.

بسیار مهم است که کمپرسور به درستی عیب یابی شده و مراحل تعمیر و تعویض اجزای آن نیز با استفاده از تجهیزات و ابزار مدرن و پیشرفته انجام شود. تمامی این نکات توسط همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران رعایت می شوند تا این دستگاه به نحو احسن تعمیر شده و کاربران بتوانند مجددا با آن کار کنند.

تعمیر اینسترومنت دندانپزشکی

خوشبختانه در بیشتر موارد، امکان تعمیر اینسترومنت دندانپزشکی وجود دارد. اینسترومنت ها درست مثل سایر وسایل و ابزار دندانپزشکی بر اثر عوامل مختلف و همچنین گذر زمان، فرسوده شده و آسیب می بینند. در چنین شرایطی باید هرچه زودتر دستگاه عیب یابی شده و به شکل تخصصی، تعمیر گردد.

در غیر این صورت ممکن است ناچار به صرف هزینه های بسیار زیادی برای استفاده مجدد از این دستگاه شوید. برای دریافت با کیفیت ترین خدمات در این زمینه، می توانید با مرکز تعمیر تجهیزات دندانپزشکی تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب و متعهد ما، خدمات مربوطه را به شما ارائه دهند.

تعمیرات آمالگاماتور

یکی از خدمات تعمیر تجهیزات پزشکی، مربوط به تعمیر دستگاهی به نام آمالگاماتور است. این دستگاه پرکاربرد را می توان یک میکسر به شمار آوارد که به دلیل استفاده زیادی که از آن می شود، همواره مستعد خرابی بوده و میزان فرسودگی آن بالاست. تعمیرات آمالگاماتور مانند برخی از تجهیزات پزشکی به راحتی انجام نمی شود و به تخصص و تجربه نیاز دارد.

درواقع تکنسین تعمیر این دستگاه، باید در این زمینه دوره دیده و تجربه و مهارت بالایی داشته باشد. نکته دیگر این که آمالگاماتورها برای عملکرد بهتر به سرویس های دوره ای نیاز دارند که این کار هم به شکل حرفه ای توسط کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود.

تعمیر لایت کیور

یکی دیگر از اقداماتی که تیم تعمیر تجهیزات دندان پزشکی انجام می دهند، تعمیر لایت کیور است. لایت کیور، دستگاه تولید کننده اشعه آبی است و به عنوان سفید کننده دندان مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیر لایت کیور، شامل انواع مدل های LED و هالوژنی این دستگاه می شود و مراحل و روش کار در هریک از مدل ها متفاوت است. آنچه در تعمیرات لایت کیور اهمیت بسیار زیادی دارد، استفاده از قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت است. چرا که این دستگاه به مرور زمان فرسوده شده و معمولا قطعات آن قابل تعمیر نیستند.

تعمیرات کویترون ها

برای تعمیر کویترون هم می توانید از تکنسین های مجرب تعمیر تجهیزات دندان پزشکی کمک بگیرید. کویترون ابزاری مهم در دندان پزشکی است که برای جرم گیری استفاده می شود. این دستگاه دارای یک موتور است که با ایجاد ارتعاش، پلاک ها و جرم های ایجاد شده روی دندان ها را از بین می برد.

با توجه به ساختار این تجهیزات و استفاده زیادی که از آنها می شود، خرابی آنها اتفاق عجیبی نیست و دیر یا زود باید منتظر آن بود. به عنوان مثال ممکن است منبع تغذیه آنها از کار بیفتد و یا شلنگ ها پیچ بخورند یا حتی مسیر آب جرم گرفته و مسدود شود. هریک از این ایرادات باید به سرعت برطرف شوند تا دستگاه مجددا قابل استفاده بوده و از کار نیفتد.

تعمیرات یونیت و صندلی دندان پزشکی

یکی دیگر از مهم ترین خدمات تعمیر تجهیزات دندان پزشکی، تعمیر یونیت است. صندلی های دندان پزشکی، قابلیت هایی همچون تنظیم ارتفاع و … دارند و در صورت خرابی، باید توسط تعمیرکارهای حرفه ای و با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص عیب یابی و تعمیر شوند. در غیر این صورت ممکن است قطعاتی از کار بیفتند و یونیت آسیب جدی ببیند.

شما می توانید برای تعمیرات یونیت و صندلی دندان پزشکی در بالاترین سطح کیفی و تخصصی با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما ضمن مراجعه به آدرس شما دستگاه را بررسی کرده و تخصصی ترین اقدامات تعمیراتی را انجام می دهند.

تعمیرات توربین و آنگل

توربین و آنگل، ابزارهای مهمی در دندان پزشکی هستند که برای ترمیم و بازسازی دندان مورد استفاده قرار می گیرند. درواقع این تجهیزات را می توان نوعی دریل به شمار آورد که برای برش دادن دندان کاربرد دارند. در مجموع به این تجهیزات اینسترومنت گفته می شود و تعمیر آنها هم به مهارت بالایی نیاز دارد. تیم تعمیر تجهیزات دندان پزشکی برای تعمیرات اینسترومنت ها از نوین ترین متدهای روز دنیا استفاده می کنند تا این دستگاه ها بیشترین بازدهی را داشته و بتوان مدت های زیادی با آنها کار کرد.

 

3/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.