021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال یک نمونه از خدمات و سرویس های تعمیراتی در حوزه یخچال است که باید توسط متخصصین و کارشناسان تعمیریخچال انجام گردد. شدت اختلال و آسیب برد تعیین می کند که با تعمیر آن مشکل حل می شود یا خیر. در صورتی که آسیب وارد شده به برد عمیق و شدید باشد، معمولا تعمیر جواب نمی دهد و باید تعویض شود. تنها یک تکنسین و فنی کار ماهر می تواند برای تعمیر یا تعویض برد یخچال آن نظر بدهد. آن هم ابتدا باید بررسی ها و ارزیابی های دقیقی انجام دهد و بر اساس یافته ها دراین باره تصمیم بگیرید.

تعمیر برد یخچال

اهمیت تعمیر برد یخچال

تعمیر برد یخچال مهم است، زیرا برد در حکم مغز یخچال است و اجزایی نظیر کمپرسور و فن یخچال را کنترل می کند. برد یخچال، کنترل کننده همه فعالیت های یخچال است. باید بدانید که با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های جدید در تولید انواع محصولات الکترونیکی، تغییراتی اساسی در ساختار این محصولات شکل گرفته است.

یخچال نیز از این قافله تکنولوژی عقب نمانده است. از همین رو باید یادآوری کنیم که برد یخچال و مدارات الکترونیکی جایگزینی برای ترموستات و کنترل کننده های مکانیکی در مدل های قدیمی یخچال ها شده است. لذا برای تعمیر برد یخچال باید ساختار کلی یخچال به خوبی بررسی شود.

یخچال شارپ داری و بردش خراب شده 😔 اصلا نگران نباش 😊 تعمیر برد یخچال شارپ تخصص ماست 😎

برد یخچال چه وظایفی بر عهده دارد؟

کنترل همه چیز در سیستم یخچال بر عهده برد یخچال است. کنترل قسمت هایی نظیر فن، کمپرسور، المنت، درب ها، یخساز ، سنسورها و … بر عهده برد است. برد الکترونیک جایگزین تایمر دیفراست شده است تا یخچال از انرژی کمتری برای اجرای فعالیت های خود استفاده کند. این قطعه ترمیستور است که دما را به برد الکترونیک در یخچال گزارش می دهد و مغز پردازشگر برد طبق گزارش برنامه لازم را صادر کند. لذا اگر خرابی برد محرز شود، باید سریعا برای تعمیر برد یخچال از یک مرکز معتبر و مجاز درخواست کمک کنیم.

نشانه های خرابی برد یخچال چیست؟

  • یخچال خنک نیست، هر دو فن کار می کند، ولی کمپرسور خاموش است
  • یخچال خنک نیست و فن خنک کننده کار نمی کند
  • یخچال خنک نیست و صدای دائمی وجود دارد
  • تداخل تغییرات درجه حرارت ذوب در یخچال
  • چرخه یخ زدایی در یخچال بیش از حد طولانی است
  • فن موتور یخچال پر سر و صدا است و در حال تغییر سرعت است

نمایندگی تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیرات یخچال درگاهی امن و ایمنی است که در حوزه فروش و تعمیرات انواع دستگاه های الکترونیکی و هوشمند، فعالیت می کند. این مرکز دارای شعب مختلف در تهران و استان البرز است. به این ترتیب می تواند به همه کاربران در اسرع وقت خدماتی با کیفیت و شایسته ارائه دهد. مرکز تعمیرات یخچال همه قوانین و اصول لازم برای ارائه خدمات و سرویس های تخصصی در حوزه های مختلف را رعایت می کند.

مرکز سخت افزار ایران همواره در کنار کاربران است تا نیاز های آنها را در سطوح مختلف برطرف کنند. در این مرکز تمامی خدمات همراه با ضمانت نامه های معتبر است. جهت تماس با نمایندگی تعمیر یخچال ، وارد صفحه تماس با ما شده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *