021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند، قابلیتی کاربردی است که به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. این کار مراحل ساده ای دارد که در ادامه مطلب با آنها آشنا می شوید. به این ترتیب وقتی به هر دلیلی به برنامه مورد علاقه خود نمی رسید، می توانید آن را ضبط کرده و بعدا در فرصت مناسب، آن را تماشا کنید.

تقریبا تمامی تلویزیون های هوشمند ال جی، سونی، سامسونگ، پاناسونیک و … قابلیت ضبط فیلم دارند و از این نظر، محدودیت خاصی ندارید. در ادامه نحوه ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند را به شما آموزش می دهیم. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، تیم   تعمیر تلویزیون   در مرکز سخت افزار ایران به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.

آموزش ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

ابزار مورد نیاز برای ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند

برای ضبط کردن فیلم در اسمارت تی وی های برندهای مختلف، نیاز به ابزار خاص و ویژه ای ندارید. شما جایی برای ذخیره کردن فیلم ضبط شده می خواهید که می تواند یک فلش یا هارد اکسترنال باشد. با توجه به اتصالات و پورت های تلویزیون، بهتر است از دستگاه های یو اس بی استفاده کنید. ظرفیت هارد یا فلش هم به حجم برنامه ای که می خواهید ضبط کنید؛ معمولا به 4 گیگابایت حافظه و بیشتر برای ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند نیاز دارید.

مراحل ضبط کردن فیلم در تلویزیون های هوشمند

برای ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند، ابتدا حافظه usb  را به آن وصل کنید. برای چند ثانیه صبر کنید تا usb  توسط تلویزیون شناسایی شود. سپس فیلم یا برنامه ای را که قصد ضبط کردن آن را دارید انتخاب کنید. بدین منظور روی کانال مورد نظر خود کلیک کرده و سپس دکمه record  را فشار دهید. با فشار دادن دکمه ریکورد، ضبط فیلم در اسمارت تی وی آغاز می شود. فیلم تا زمانی که شما دکمه stop  را فشار ندهید در هارد ذخیره می شود. بعد از پایان فیلم یا برنامه، دکمه stop را بزنید تا عملیات ضبط متوقف شود.

علت ضبط نشدن فیلم در تلویزیون چیست؟

گاهی با این که مراحل ضبط فیلم در تلویزیون هوشمند را به درستی و کامل انجام می دهید، فیلم ضبط نمی شود. در چنین شرایطی ممکن است فلش یا هارد مورد استفاده پر باشد. گاهی  USB شما توسط تلویزیون شناسایی نشده   و به تبع آن فیلم هم در آن ضبط نمی شود. خراب بودن دکمه کنترل تلویزیون و ثبت نشدن دکمه record هم دلیل دیگر بروز این مشکل است. تمامی این موارد را چک کنید و اگر مسئله حل نشد برای عیب یابی دقیق دستگاه با تیم تعمیرات تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

3.6/5(5 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.