دانلود دفترچه راهنمای پکیج لورچ

تعمیر پکیج

پکیج سیستم ساختاری منحصر به فردی دارد و راه اندازی و رفع مشکلات آن باید به روش های خاصی انجام شود. تولیدکنندگان این دستگاه برای این که کاربران هنگام استفاده از پکیج دچار اشتباه نشوند، دفترچه راهنمای مختص هر مدل را با آن ارائه می دهند. این دفترچه معمولا شامل معرفی کلی محصول، معرفی بخش های مختلف دستگاه و آموزش نحوه نصب و راه اندازی پکیج است. نکات دیگری برای کم و زیاد کردن حرارت و مواردی از این دست نیز در دفترچه راهنما ذکر شده اند.

در این مطلب ما دفترچه راهنمای پکیج لورچ را به شما ارائه می دهیم. باید بدانید که روش نصب هر دستگاه و نیز نحوه تنظیمات آن با سایر مدل ها و برندها متفاوت است. البته کلیت کار یکسان است اما برخی موارد و جزئیات به شکل متفاوت طراحی شده اند. ما همچنین شما را با ارورهای پکیج لورچ و روش های عیب یابی این دستگاه و نیز در مقاله خطاهای پکیج ایران رادیاتور آشنا می کنیم. برای دانلود دفترچه راهنمای پکیج لورچ و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

دفترچه راهنمای پکیج لورچ

لینک دانلود دفترچه راهنمای پکیج لورچ

همانطور که اشاره کردیم، دفترچه راهنمای پکیج حاوی نکاتی در خصوص نحوه نصب این دستگاه و معرفی بخش های مختلف آن است. مطالب این دفترچه، شامل توضیحاتی در مورد قطعات و بخش های مختلف پکیج است که برای روشن و خاموش کردن دستگاه به آنها نیاز دارید. پیش از شروع کار با پکیج تان باید دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید. همچنین اگر خطایی  در روند کاری دستگاه ایجاد شود، دفترچه راهنما به شما کمک می کند که مشکل را شناسایی کرده و برطرف نمایید.

شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به وب سایت مرکز سخت افزار ایران و کلیک بر روی لینک دانلود دفترچه راهنمای پکیج لورچ ، این فایل را دانلود کرده و از مطالب مفید و کاربردی آن بهره مند گردید. در صورت نیاز به کمک تخصصی در زمینه تعمیرات پکیج هم تعمیرکاران مجرب و دوره دیده ما در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

دانلود دفترچه راهنمای پکیج لورچ

عیب یابی پکیج لورچ

عیب یابی اولین مرحله در تعمیر هر دستگاهی است. تعمیرکار باید اول دستگاه و بخش های مختلف آن را به دقت بررسی کنند تا بدانند ایراد از کجاست. به عنوان مثال وقتی سیستم پکیج به صورت مداوم کار می کند ولی رادیاتورها گرمای لازم را ندارند، باید مشعل و شیرهای خروجی مورد بررسی قرار بگیرند. همچنین ممکن است مبدل ها رسوب گرفته باشند و یا پمپ سیرکوله معیوب شده باشد.

عیب یابی پکیج لورچ هنگام آب دادن این دستگاه نیز انجام شده و مربوط به بررسی مبدل ها مربوط می شود. برخی از مشکلات دستگاه در دفترچه راهنمای پکیج لورچ توضیح داده شده اند. اما برای عیب یابی دستگاه و رفع برخی دیگر از مشکلات عملکردی آن باید از یک تعمیرکار با تجربه کمک بگیرید.

خطاهای پکیج لورچ

پکیج ها مجموعه کدهایی خطایی دارند که با توجه به آنها می توان منشأ برخی از مشکلات دستگاه را شناسایی کرد. برای این منظور، شما باید مفهوم هر ارور را به خوبی بشناسید. در دفترچه راهنمای پکیج لورچ نیز برخی از این کدها را مشاهده می کنید. برخی از مهم ترین خطاهای پکیج لورچ عبارتند از:

E1: خطای روشن نشدن مشعل پکیج

E2: خطای عملکرد سوییچ فشار ھوا

E3: خطای ترمیستور یا سنسور سیستم گرمایش

E4: خطای ترمیستور اب مصرفی

E5: خطای مدولاتور شیرگاز

E6: خطای افزایش دمای اب سیستم گرمایش

E7: خطای سوییچ فشار ھوا

E8: خطای کاھش فشار اب سیستم گرمایشی

E10: خطای افزایش فشار اب سیستم گرمایش

E13: خطای برد الکترونیکی

E15: خطای موقت عملکرد سوییچ فشار ھوا

E16 و E99: خطای کنترلی برد الکترونیک

E25: خطای یخزدگی مبدل اصلی

E26: خطای عملکرد رله برد الکترونیکی

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده که کاربران محترم بتوانند با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ی ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت نمایند. همکاران متخصص و مجرب ما در این مرکز، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل نیز کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که پکیج مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد.

ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران گرامی، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی بی نیاز ساخته و نیازهای آنها در کلیه ی زمینه های مرتبط با انواع پکیج را به نحو احسن برطرف نماییم. گفتنی است نمایندگی تعمیرات پکیج، در راستای راحتی هرچه بیشتر کاربران، خدمات خود را به صورت سرویس در محل به این عزیزان ارائه می نماید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+