تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B

تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B  و تمام اقدامات مربوط به آن در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. وقتی مدت زیادی مثلا چند سال از کار تلویزیون می گذرد، بروز مشکلاتی مثل سیاه شدن تصویر، خاموش شدن، روشن نشدن، تاریکی بخشی از تصویر و … در آن چندان دور از انتظار نیست. با شناسایی و تعمیر یا تعویض بخش های آسیب دیده در این شرایط، مشکلات دستگاه برطرف شده و مجددا مثل روز اول کار خواهد کرد.

البته آگاهی در مورد مشکلات تصویر تلویزیون و روش های برطرف کردن آنها، می تواند در تعمیر محصول و رفع مشکلات آن به شما کمک کند. در ادامه مطلب پیش رو شما عزیزان را با اطلاعات کاربردی در خصوص روش های تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B و ترفندهای رفع ایرادات این محصول آشنا خواهیم کرد. چنانچه اطلاعات ارائه شده، منجر به رفع ایرادات این تلویزیون نشدند، تیم تعمیرات لوازم خانگی در مرکز سخت افزار ایران برای ارائه سرویس های تخصصی تر در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B

چه موقع اقدام به تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B کنیم؟

اگر تلویزیون خود را به موقع تعمیر نکنید، مشکلات آن تشدید شده و تمامی بخش های دستگاه را در بر خواهند گرفت. تار شدن تصویر، نمایش خطوط عمودی در بخشی از تصویر، پیکسل سوختگی، برفکی شدن همه یا بخشی از تصویر، کاهش نور یا کیفیت تصویر، به هم ریختگی رنگ ها، مات شدن تصویر، قطع و وصل شدن صدا یا تصویر، عدم نمایش تصویر علی رغم وجود صدا، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، روشن نشدن دستگاه و … مهم ترین ایرادها و اختلالات انواع مدل های تلویزیون به شمار می روند.

اگر هریک از این موارد را در تلویزیون خود مشاهده کرده و شاهد تکرار آن بودید، هرچه سریع تر برای تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B  دست به کار شوید. توجه داشته باشید که بیشتر اختلالات تلویزیون پس از چند روز برطرف می شوند؛ اما این به معنای رفع مشکل نیست و دستگاه باید حتما مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار گیرد.

مشخصات فنی تلویزیون LG 32LN5428B

تلویزیون های سری LN جزء محصولات با کیفیت برند ال جی هستند که کاربران از آنها رضایت داشته اند. 32LN5428B نیز یکی از اعضای این خانواده است که در ابعاد 32 اینچی تولید شده و برای محیط کوچک بسیار مناسب می باشد. این محصول، امکانات مناسبی را ارائه داده و کاربران با خرید آن، از قابلیت های متعددی بهره مند خواهند شد.

ال ای دی 32LN5428B ال جی چندین پورت مختلف دارد که برقراری ارتباط با سایر دستگاه های الکتریکی را بسیار راحت کرده اند. پنل تلویزیون ال جی 32LN5428B  از نوع IPS است که هم زاویه دید گسترده تری دارد و هم کیفیت تصویر سازی بالاتری را به تماشاچی ارائه می دهد. به این ترتیب، تصویر تلویزیون واضح تر و ثابت تر بوده و صفحه نمایش نیز محکم تر می باشد. اگر جزء کاربران این محصول هستید، برای اطلاع از جزئیات تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B با ادامه مطلب همراه باشید.

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی 32LN5428B

مین برد تلویزیون بخش های مختلفی دارد که هریک از آنها در فرایند تعمیر مورد بررسی قرار می گیرند. برد کنترل کننده سایر بخش ها و قطعات تلویزیون بوده و علاوه بر این، سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را توسط cpu پردازش می کند. به این ترتیب انواع سیگنال های دریافت شده تبدیل به تصویر شده و به پنل نمایشگر ارسال می شوند. وقتی تلویزیون در حالت آماده به کار یا استند بای است، CPU از طریق برد IR یا گیرنده امواج مادون قرمز یا کنترل فرمان، شروع به کار کرده و روشن خواهد شد.

مین برد قطعاتی همچون پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … را در خود جا داده و به همین جهت نیز هرگونه ایرادی می تواند به قیمت معیوب شدن تمامی این بخش ها تمام شود. تعمیر مین برد تلویزیون ال جی 32LN5428B منوط به ترمیم یا تعویض این اجزا می باشد. اگر این قطعه سوخته و غیر قابل تعمیر باشد، تیم تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B آن را با یک مین برد جدید و اصل جایگزین می کنند تا مشکل تلویزیون برطرف شود.

تعمیرات تلویزیون ال جی 32LN5428B  در محل

تعمیرات تلویزیون ال جی 32LN5428B  در محل سرویسی بسیار کاربردی است که به موجب آن، کاربران عزیز می توانند با همکاران ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس گرفته و خدمات تعمیری مورد نیاز را در محل مورد نظر خود (منزل یا محل کار) دریافت نمایند. پس از برقراری تماس با این مجموعه و ارائه ی اطلاعاتی همچون مدل و مشکل دستگاه، تیم تعمیراتی با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام شده و ضمن بررسی دقیق تلویزیون، آن را به شکل حرفه ای ترمیم می کنند.

گفتنی است تیم اعزامی، مهارت کافی برای ترمیم هریک از انواع ال سی دی و ال ای دی را دارند و می توانند آن را به بهترین شکل ترمیم نمایند. به این ترتیب شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به تعمیرگاه، شاهد تعمیر تلویزیون ال جی 32LN5428B  خود و رفع ایرادهای عملکردی آن در منزل یا محل کارتان باشید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+