اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

آموزش نصب لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی اقدام بسیار مهمی است که اگر درست انجام نشود، منجر به بروز مشکلاتی در نحوه کار این دستگاه می شود. تمام اتصالات و شلنگ ها باید کاملا درست و اصولی نصب شوند تا ماشین لباسشویی به درستی و بدون ایراد کار کند. همچنین دستگاه باید تراز باشد تا سرو صدایی هنگام کار نداشته باشد. مطلب پیش رو در خصوص آموزش نصب لباسشویی است و نکات کاملی را در این خصوص به شما ارائه می دهد.

ما به شما آموزش می دهیم که روند کلی نصب لباسشویی به چه صورتی است و چه مراحلی دارد. اما توصیه اکید می کنیم که برای نصب ماشین لباسشویی خود از هر برندی، حتما از تکنسین های تعمیرات لباسشویی کمک بگیرید. واحد تخصصی لباسشویی مرکز سخت افزار ایران برای ارائه تخصصی ترین خدمات در خدمت شما عزیزان است. با ادامه مطلب آموزش نصب لباسشویی همراه ما باشید.

فیلم آموزش نصب لباسشویی

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی نکات و حساسیت های بسیاری دارد. اگر هریک از مراحل نصب اتصالات، بستن شیرها، تراز کردن و … اشتباه انجام شوند، این احتمال وجود دارد که دستگاه درست کار نکند. فیلم آموزش نصب لباسشویی یک راهنمای جامع است که با دیدن آن، با مراحل این فرایند آشنا می شوید. تکنسین در این فیلم ضمن باز کردن پیچ های مخصوص جابجایی که در پشت ماشین تعبیه شده اند، این دستگاه را نصب می کند. نحوه بستن اتصالات و این که دقیقا کدام بخش ها به چه صورتی بسته شوند اهمیت بسیار بالایی داشته و باید مورد توجه قرار بگیرد.

پس از نصب شلنگ تخلیه و شلنگ های آب و تراز کردن ماشین لباسشویی، دستگاه تست می شود تا عملکرد آن بررسی گردد. اگرچه ویدئوی آموزش نصب ماشین لباسشویی شما را با نحوه راه اندازی این دستگاه آشنا می کند، اما بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا و اشتباه، از یک تکنسین دوره دیده بخواهید ماشین را نصب کند.

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

مراحل نصب ماشین لباسشویی

فرایند نصب لباسشویی به ترتیب زیر انجام می شود:

1- پیش از هر کاری باید مکان مناسبی را به دور از منابع حرارتی برای نصب لباسشویی انتخاب کنید.

2- سپس لوله کشی متناسب با دستگاه را انجام دهید. حتما از یک متخصص بخواهید لوله کشی را انجام دهد.

3- ضمن تنظیم پایه های لباسشویی، دستگاه را تراز کنید. تراز نبودن ماشین لباسشویی منشأ بسیاری از مشکلات عملکردی این دستگاه است.

4- اگر میخواهید یک لباسشویی جدید را جای دستگاه قدیمی تان نصب کنید، ماشین قبلی و اتصالات آن را کاملا حذف کنید.

5- حالا پیچ های مخصوص حمل و نقل دستگاه را باز کنید.

6- در این مرحله نصب لباسشویی، باید شلنگ ها را متناسب با رنگشان به شیرهای آب گرم و سرد وصل کنید.

7- شلنگ تخلیه را نصب کنید.

8- پس از طی مراحل ذکر شده، ماشین لباسشویی را روشن کرده و با دادن یک برنامه شستشو، عملکرد آن را تست کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی، مجموعه ای تخصصی در مرکز سخت افزار ایران است که با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، فرایند تعمیر مدل های مختلف این دستگاه را انجام می دهد. حضور جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیر لوازم خانگی در این مرکز و نظارت آنها بر مراحل تعمیر، سبب شده که کاربران خدمات متمایزی را در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی برندهای مطرحی همچون لباسشویی سامسونگ، ال جی، توشیبا، دوو، بوش و … دریافت کنند. مشتری مداری شعار اصلی نمایندگی لباسشویی بوده و تمامی اقدامات و فعالیت های آن، در راستای تحقق این اصل مهم انجام می گردد. به دلیل تعهد کاری بالای کارکنان و مدیریت، شما کاربران عزیز می توانید شاهد تحقق اصول و ارکان مشتری مداری در نمایندگی تعمیرات لباسشویی باشید و با رضایت کامل، سرویس های مورد نظرتان را دریافت کنید.

امتیاز شما به این نوشته