021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش نصب برنامه در تلویزیون (برندهای مختلف)

نصب برنامه در تلویزیون، نکات و ترفندهای بسیار مهمی دارد که اگر با آنها آشنا نباشید، قادر به انجام دادن این کار نخواهید بود. مراحل کلی نصب برنامه روی تلویزیون، در برندهای مختلف یکسان است و شاید تفاوت هایی در نام گزینه ها وجود داشته باشد. اما جزئیات کار، متفاوت است و برای نصب برنامه، بازی و … در تلویزیون های ال جی، سامسونگ و … باید به شکل متفاوت عمل کنید.

در ادامه این مطلب، نحوه نصب برنامه در تلویزیون برای برندهای مختلف به شما آموزش می دهیم. چنانچه مشکلی در زمینه داشتید، کافی است با نمایندگی تعمیر تلویزیون در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. کارشناسان مجرب تعمیرات تلویزیون به شما راهنمایی رایگان ارائه می دهند تا مشکل را حل کرده و برنامه های مورد نظرتان را به سادگی دانلود و نصب کنید.

آموزش نصب برنامه در تلویزیون (برندهای مختلف)

نکات مهم نصب برنامه در تلویزیون

پیش از نصب هرگونه برنامه یا نرم افزار در تلویزیون، باید چند نکته مهم را مد نظر داشته باشید. اول این که امکان دانلود و نصب کردن برنامه و بازی تنها در تلویزیون های هوشمند یا اسمارت وجود دارد و دستگاه های غیر هوشمند، چنین قابلیتی ندارند. نکته دیگر این که برای نصب برنامه در تلویزیون، حتما باید دستگاه را به اینترنت وصل کنید.

به دلیل اعمال فیلترینگ در برخی از برنامه ها، ممکن است برای نصب کردن آنها نیاز به استفاده از برنامه های تغییر دهنده ip داشته باشید. در نهایت این که پیش از دانلود برنامه ها یا بازی های مورد نظرتان، مطمئن شوید که ورژن آن با سیستم عامل تلویزیون شما همخوانی دارد.

نصب کردن برنامه در تلویزیون ال جی

برای نصب اپلیکیشن در تلویزیون های هوشمند ال جی، دستگاه را به اینترنت وصل کرده و سپس وارد منوی تلویزیون شوید. گزینه SMART HOME  را در منو پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس گزینه LG Smart World  را انتخاب کرده و در این قسمت، یوزرنیم و پسورد اکانت خود را وارد نمایید. در صورتی که حساب کاربری نساخته اید، گزینه Sign Up به شما این امکان را می دهد که برای تلویزیون خود یک اکانت بسازید.

پس از ورود به حساب کاربری، جستجو کرده و اپ های مورد نظرتان را پیدا کنید. در ادامه مراحل نصب برنامه در تلویزیون، گزینه Install را بزنید تا برنامه به صورت خودکار نصب شود. برای اجرای نرم افزار نصب شده هم کافی است به قسمت More بروید و اپ را پیدا کرده و با آن کار کنید.

نصب کردن برنامه در تلویزیون ال جی

نصب برنامه روی تلویزیون هوشمند سونی

جهت نصب برنامه در تلویزیون سونی هم باید اول دستگاه را به اینترنت وصل کنید. با توجه به اینکه بیشتر تلویزیون های سونی دارای سیستم عامل اندروید هستند، می توانید از گوگل پلی برای نصب کردن انواع برنامه ها یا بازی ها در این دستگاه ها استفاده کنید. پیش از ورود به گوگل پلی تلویزیون سونی، دستگاه از شما می خواهد که با حریم شخصی و مقررات آن موافقت کنید. بعد از این کار شما می توانید برنامه مورد نظر خود را سرچ کرده و آن را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی برنامه مورد نظر خود، اطلاعات و میزان رضایت کاربران و … را مشاهده می کنید.

نصب نرم افزار در تلویزیون های اسمارت سامسونگ

پیش از نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ  هم باید اینترنت آن را وصل کنید. پس از این کار، گزینه Smart Hub را در منو انتخاب کنید. سپس در بخش دسته بندی ها، برنامه مورد نظرتان را پیدا کرده و به سادگی آن را نصب کنید. البته در برخی از کنترل‌ ها برای این کار دکمه ‌ای با همین عنوان تعبیه شده که به صورت مستقیم وارد بخش برنامه ‌ها می ‌شود.

نصب نرم افزار در تلویزیون های اسمارت سامسونگ

نصب برنامه‌ های پولی برای تلویزیون هوشمند

نصب برنامه در تلویزیون ها رایگان است و لازم نیست هزینه ای بدین منظور پرداخت کنید. اما برخی از برنامه ها رایگان نیستند و توسعه دهنده بابت ارائه آنها و همچنین عرضه قابلیت های ویژه، از کاربران پول دریافت می کند. اگر نرم افزار یا بازی مورد نظر شما هم چنین ویژگی دارد، باید آن را خریداری کنید. سپس صبر کنید تا گزینه نصب برای شما فعال گردد. بعد از فعال شدن گزینه نصب، به راحتی می توانید از این برنامه‌ ها هم مثل برنامه های رایگان استفاده کنید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.