اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تبلت اچ پی

شما دوست عزیزی که در سرچ گوگل برای تعمیرتبلت اچ پی به این صفحه وارد شده اید، باید بدانید که تنها نیستید. تقریبا تمام کاربران تبلت، بعضا با مشکلات و ایراداتی در نحوه کار این دستگاه مواجه می شوند. مشکلاتی که یا ناشی از خرابی های سخت افزاری هستند و یا ریشه در معایب نرم افزاری دارند. قطع شدن صدای تبلت، کرش کردن، باز نشدن برنامه ها، هنگ کردن، از کار افتادن تاچ، شارژ نشدن، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، دیر شارژ شدن، خالی شدن باتری تبلت، عدم نمایش تصویر، شکستن قاب، دانلود نکردن، عدم آنتن دهی و … تنها بخشی از مشکلات تبلت هستند. اما این ایرادات چگونه برطرف می شوند؟ چطور می توان تبلت را عیب یابی کرد؟ در ادامه، هرآنچه را که لازم است در مورد فرایند تعمیر تبلت اچ پی بدانید، به شما عزیزان ارائه می دهیم.

خدمات تعمیر تبلت اچ پی

اقداماتی مثل ویروس کشی، بازیابی اطلاعات، رفع مشکل کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب و بروز رسانی برنامه ها، بروز رسانی سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن، رفع مشکل کرش کردن، ترمیم فرمت شدن، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی، فلش نرم افزاری و … خدمات نرم افزاری تعمیرات تبلت hp هستند. تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر قاب، تعمیر آبخوردگی، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیر اسپیکر و میکروفن، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت نمایشگر و اقداماتی از این دست نیز بخشی از خدمات تعمیر تبلت اچ پی در فاز سخت افزاری محسوب می شوند. همراه با این خدمات، ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران به شما ارائه می شود تا در صورت نیاز، بتوانید مشکلات و انتقادات مورد نظرتان را پیگیری کنید.

پاسخ به سوالات رایج در تعمیرات تبلت اچ پی

تعمیر تبلت اچ پی

عیب یابی تبلت اچ پی

برای عیب یابی تبلت اچ پی یا هر برند دیگری، باید دستگاه و بخش های مختلف آن مورد بررسی قرار بگیرند. این کار با این هدف انجام می شود که تکنسین بداند دقیقا کدام بخش آسیب دیده و برای رفع مشکل باید چه اقداماتی انجام داد. پس از پایان عیب یابی و شناسایی بخش های معیوب، اقدامات ترمیمی مورد نیاز انجام می شوند. گاهی این اقدامات نرم افزاری هستند و شامل آپدیت سیستم عامل، ریست فکتوری، ویروس کشی، اصلاح تنظیمات و … می شوند.

گاهی هم قطعاتی مثل برد، باتری، ال سی دی، گلس، اسپیکر و … آسیب دیده اند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. نحوه تعمیر تبلت اچ پی، بستگی به مشکل و منشأ آن دارد. مثلا هنگ کردن تبلت معمولا ناشی از مشکلات نرم افزاری است و به ندرت پیش می آید که ایراد از قطعات باشد. در حالی که شارژ نشدن تبلت، در بیشتر موارد به دلیل خرابی باتری، شارژر و یا آی سی شارژ اتفاق می افتد.