021-62948

اشتراک گذاری

کمپرسور اسپیلت

کمپرسور اسپیلت به عنوان یکی از مهم ترین قطعات این دستگاه در بین کارشناسان شناخته می شود. این قطعه وظیفه دارد که گاز را از اواپراتور مکش کرده با هدایت آن به سمت کندانسور، عملیات خنک سازی را انجام دهد. به همین دلیل نوع عملکرد کمپرسور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید بدون هیچ گونه نقصی کار کند. بروز مشکل در این قطعه عملکرد کلی دستگاه را تحت الشعاع قرار داده و کاربران را با دردسرهایی مواجه می سازد. گفتنی است به دلیل ساختار ویژه ای که کمپرسور دارد، تعمیرات آن مهارت و تخصص بالایی را می طلبد؛ به همین دلیل در بخش تعمیرات اسپلیت نمایندگی اسپیلت، شاهد حضور و فعالیت تعدادی از مجرب ترین تکنسین های این حوزه هستیم. در ادامه این مطلب ضمن معرفی کمپرسور اسپیلت، اطلاعاتی را در مورد تعمیرات این قطعه در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم؛ با ما همراه باشید.

عملکرد کمپرسور اسپیلت

برای توضیح عملکرد کمپرسور اسپیلت باید گفت که این قطعه به عنوان یک قطعه کلیدی در انواع سیستم های تهویه وجود دارد. این قطعه با مکش کردن گاز از اواپراتور و هدایت آن به سمت کندانسور، به ایجاد جریان هوای خنک کمک می کند. جالب است بدانید که کمپرسور به صورت مکانیکی عمل کرده و با افزایش دادن فشار گاز، حجم آن را کاهش می دهد. به نوعی می توان گفت که این قطعه میزان گاز اسپلیت را کنترل می کند. کاربران باید بدانند که بروز هرگونه مشکل یا ایراد در عملکرد کمپرسور اسپیلت سامسونگ نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی دارد. همکاران ما در نمایندگی اسپیلت آمادگی این را دارند که اسپلیت شما را به صورت تخصصی و حرفه ای ترمیم نمایند.

تعمیر کمپرسور اسپیلت سامسونگ

یکی از مهم ترین مسائلی که پیش از شروع فرایند تعمیر کمپرسور اسپیلت مورد توجه قرار می گیرد، علت بروز مشکل است. این قطعه ممکن است در اثر موارد مختلفی از کار بیفتد و عملکرد کلی دستگاه را با مشکلاتی مواجه سازد. اگر مشاهده کردید که اسپیلت شما مثل روزهای اول خنک نمی کند و دچار کاهش سرما شده است، باید به خرابی کمپرسور به عنوان اصلی ترین دلیل فکر کنید. نکته ای که وجود دارد این است که تعمیر این قطعه عملا امکان پذیر نیست.

در واقع تعویض کمپرسور بهترین و البته تنها راهی است که به رفع مشکلات این قطعه منجر می شود. در ادامه اطلاعاتی را در مورد تعویض کمپرسور اسپیلت ارائه خواهیم داد. توجه داشته باشید که این فرایند باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است سایر بخش های دستگاه دچار مشکل شود.

مراحل تعویض کمپرسور اسپیلت

  • خالی کردن گاز سیستم
  • آماده ‌سازی کندانسور
  • بیرون کشیدن کمپرسور
  • قطع کردن برق کمپرسور
  • باز کردن کندانسور
  • جوشکاری و باز کردن سر لوله کمپرسور
  • تست موقتی کمپرسور
  • تعویض کمپرسور اسپیلت
  • تست عملکرد اسپلیت

مشکلات کمپرسور اسپلیت

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در اثر خرابی کومپرسور اسپیلت به وجود می آید، اورلود نام دارد. وقتی باد دستگاه گرم می شود. در صورت بروز این مشکل باید اسپلیت را فورا خاموش کرده و از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید. کثیف بودن سوکت های ترمینال کمپرسور نیز میتواند باعث بروز مشکلاتی در این قطعه شود. سر و صدای کمپرسور یکی از مشکلات بسیار رایج این قطعه است که در اثر ضعیف بودن فوندانسیون کمپرسور یا شل بودن پیچ های آن بروز پیدا می کند.  هرکدام از این مشکلات می تواند کارکرد کلی اسپلیت را تحت تاثیر قرار داده و در صورت تداوم، کاربران را دچار خسارات جبران ناپذیری نماید. توصیه می کنیم برای رفع مشکلات کمپرسور اسپیلت به نمایندگی این شرکت مراجعه کرده و از تکنسین های مجرب ما کمک بگیرید.

تعمیرات اسپیلت

واحد تعمیرات اسپیلت، تعمیرات این دستگاه را در محیطی تخصصی و مجهز انجام می دهد. در این واحد کارشناسانی فعالیت می کنند که به واسطه ی تجربه ی چندین ساله ی خود، بر کلیه ی قطعات و قسمت های این محصول تسلط کامل دارند. آنها با استفاده از جدیدترین ابزارآلات حوزه ی تعمیر، اسپلیت را مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می دهند. لازم به ذکر است که اگر نیاز به تعمیر یا تعویض کومپرسور اسپیلت خود دارید، واحد مذکور می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند. مهارت کارکنان واحد تعمیرات اسپیلت، ضامن ترمیم دستگاه شما به بهترین شکل ممکن می باشد.

نمایندگی اسپیلت

فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ را می توان اصلی ترین فعالیت نمایندگی اسپیلت عنوان کرد. این مرکز، با راه اندازی واحدهای مجزا برای هریک از خدماتش، گامی بلند در راستای ارائه ی خدمات با کیفیت به کاربران برداشته است. کارکنان بخش های مختلف نمایندگی اسپیلت، کارشناسان دوره دیده ای در حوزه ی کاری خود هستند. لازم به ذکر است که در این نمایندگی، انواع تولیدات کمپانی سامسونگ (موبایل، تبلت، کامپیوتر، لوازم خانگی و …) به صورت اورجینال به مشتریان عرضه می گردد. همچنین کلیه ی خدمات نمایندگی اسپیلت از گارانتی معتبر این مرکز برخوردار است.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.