کامپیوترهای جدید مک به زودی معرفی می‌شوند

اخبار

اپل ظاهراً قصد دارد در ایونت 30 اکتبر خود از تبلت‌ها و لپ تاپ‌های جدید خود رونمایی کند. علاوه بر این، در خبرها آمده است که احتمالا کامپیوترهای جدید مک اپل، تنها نسخه‌های بروزرسانی شده مدل پیشین خود هستند و این بدان معناست که در این ایونت شاهد مک بوک پروهای جدیدی نخواهیم بود. با این وجود می‌توان انتظار داشت که نسخه‌های به روز شده‌ای از آی مک، مک بوک ایر، مک بوک و احتمالا مک مینی را شاهد باشیم که تاکنون به روز نشده‌اند.

کامپیوترهای جدید مک

شمایل کامپیوترهای جدید مک

 واقعیت این است که طرح کلی مک ‌بوک ایرهای Apple از سال ۲۰۱۰ تاکنون تفاوت چندانی نکرده است. ضمن آنکه از سال ۲۰۱۵ به بعد هم بروزرسانی‌‌های چندان خارق‌العاده‌ای برای لپ تاپ ها صورت نگرفته است. به همین دلیل است که انتظار می رود این محصول در این رویداد با آپدیت هایی همراه شده و عرضه شود. این موضوع بر اساس پایگاه داده EEC کشف شده است که در آن تعدادی از مدل های جدید مک مشخص شده‌اند. بد نیست بدانید که در مورد احتمال عرضه  مک مینی جدید در جدیدترین رویداد اپل نیز شایعاتی وجود دارد و یکی از پیشگوهای معرفی اپل نیز پیش بینی کرده که رونمایی از این محصول در همین مراسم صورت خواهد گرفت.

شایعه ارزان‌ترین کامپیوترهای جدید مک

در حال حاضر شایعاتی وجود دارد مبنی براینکه قرار است در ایونت جدید اپل، از ارزانترین مک بوک اپل نیز رونمایی شود. حال باید منتظر ماند و دید که آیا در میان معرفی کامپیوترهای جدید مک، معرفی ارزانترین مک اپل نیز انجام خواهد شد یا خیر. پیش از این در خبرها آمده بود که اپل قرار است تا مدل جدیدی از لپ‌تاپ‌ های مک ‌بوک ایر را با برچسب قیمتی پایین‌تر، به بازار عرضه کند. اپل با این کار می‌ تواند میزان فروش مک ‌بوک‌ هایش را تا پایان ۲۰۱۸، به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش دهد. خبر دیگر مرتبط با جدیدترین ایونت اپل آن است که در این رویداد، تمرکز اپل بر روی محصول آیپد خواهد بود. این محصول ظاهراً قرار است با طراحی و نام تجاری جدید و همچنین تجهیز به ویژگی های جدیدی با نام تجاری Face ID و یک پورت USB-C به جای لاتنینگ معرفی شود. البته تمامی این اخبار و گزارش‌ها تنها در شایعه است و برای صحت و سقم آنها می‌بایست تا روز برگزاری جدیدترین ایونت اپل منتظر ماند.

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر

نمایندگی تعمیرات کامپیوتر ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و بازیابی انواع کامپیوتر به مراجعان محترم است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند. جهت کسب بهترین نتیجه از تعمیرات کامپیوتر توصیه می شود که حتما نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را با کارشناس تعمیر در میان بگذارید. بعلاوه اگر با بروز اشکال در دستگاه، سیستم و یا قطعات آن را دستکاری نموده اید، حتما این موضوع را به همراه تمام جزییات، با کارشناس نمایندگی تعمیرات کامپیوتر در میان بگذارید. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر عبارت است از: تعمیرات مادربرد کامپیوتر، نصب نرم‌افزارهاي سازگار با ساختار کامپیوتر، نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی کامپیوتر، بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونيکي و تعويض آنها در صورت لزوم، بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش کامپیوتر به منظور پیشگیری از سوختگي پيکسل یا ضعيف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات هاي‌ولتاژ و … .

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+