021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

محلول های ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری

مهمترین عامل مشکلات و خرابی های پکیج های شوفاژ دیواری املاح و رسوبات موجود در آب است. در این جاست که استفاده از محلول های ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری به کمک شما می آید. تشکیل رسوب در لوله ها و پره های پکیج باعث جلوگیری از گردش یکنواخت آب گرم در تمامی پره های پکیج و ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای افراد می شود. به طوری که کارکنان تاسیسات از رسوبات به عنوان سرطان سیستم گرمایشی نام می برند. از آن جایی که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است در پکیج های شوفاژ دیواری نیز شما می توانید با صرف هزینه ای اندک و با استفاده از محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری به راحتی از ایجاد رسوب و در نتیجه ایجاد هزینه های سنگین جلوگیری کنید.

یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین روش ها برای جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج های شوفاژ دیواری استفاده از محلول های ضد رسوب است که با استفاده از آن ها شما می توانید با صرف کمترین هزینه و با خیال راحت از ایجاد هزینه های سنگین خرابی های سیستم گرمایشی منزل خود جلوگیری کنید.  برای  آشنایی به چگوگی کارکرد این محلول ها با نمایندگی تعمیر پکیج همراه شوید. 

ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری

محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری چگونه عمل می کند؟

محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری با ایجاد تغییرات در ساختار فیزیکی و شیمیایی مواد معدنی موجود در آب از رسوب کردن آن ها در لوله ها و یا روی سطح مبدل ها و دیگر بخش های پکیج جلوگیری می کنند. با استفاده از محلول های ضد رسوب پکیج های شوفاژ دیواری می توان به راحتی و به صورت کاملا قطعی از ایجاد رسوبات در لوله ها و قطعات سیستم پکیج جلوگیری کرد.

بسیاری از انواع این محلول ها دوستدار محیط زیست بوده و استفاده از آن ها به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند، بنابراین افرادی که دغدغه محیط زیست را دارند نیز می توانند با خیال راحت از آن ها استفاده کنند.

مزایای استفاده از محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری

استفاده از محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری مزایای فراوانی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این محلول از ایجاد رسوبات و گرفتگی در پکیج جلوگیری می کند.
  • استفاده از این محلول ضد رسوب بسیار آسان و بدون دردسر است.
  • با استفاده از این محصول، پکیج شوفاژ دیواری شما برای مدت زیادی نیاز به رسوب زدایی ندارد. زیرا این محلول در لوله های پکیج باقی مانده و از ایجاد رسوب برای مدتی طولانی جلوگیری می کند.
  • محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری همچنین با از بین بردن رسوب هایی که از قبل درون پکیج ایجاد شده و باقی مانده اند باعث افزایش کارایی سیستم گرمایشی می شود.
  • استفاده از این محصول از طریق کم کردن هزینه سوخت مصرفی و نیروی انسانی باعث کاهش مخارج خانواده می شود.
  • محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری همچنین به صورت پیشگیرانه از ایجاد حباب های هوا در پکیج شوفاژ دیواری جلوگیری می کند.
  • این محلول ها با ایجاد لایه محافظ در سطح پکیج و مبدل از خوردگی و اکسیداسیون آن نیز جلوگیری می کنند و باعث بالا بردن عمر مفید دستگاه می شوند.
  • بر خلاف اسید ها، محلول ضد رسوب پکیج دیواری برای بدن انسان کم خطر هستند و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

سرویس دوره ای و رسوب زدایی پکیج دیواری

نکته آخر این که باید توجه داشت که در بیشتر شرکت های نصب کننده پکیج های شوفاژ دیواری رسوب گرفتن سیستم خارج از مسئولیت های شرکت است. بنابراین واحد هایی که از پکیج های شوفاژ دیواری استفاده می کنند با بررسی دوره ای سیستم و جلوگیری از ایجاد رسوب در آن ها می توانند علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه مصرفی سوخت خانوار به مدت طولانی از پکیج های خود بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنند. با توجه به ضرورت جلوگیری از ایجاد رسوبات در پکیج های شوفاژ خانگی، اکیدا توصیه می شود که در بررسی های دوره ای دستگاه از راهکار هایی برای جلوگیری از ایجاد رسوب در پکیج استفاده شود.

در میان روش های مختلف رسوب زدایی پکیج می توان گفت: برای پیشگیری از ایجاد رسوب، یکی از بهترین روش ها استفاده از محلول ضد رسوب پکیج شوفاژ دیواری است که هزینه بسیار مناسبی دارد، از ایجاد رسوبات جلوگیری کرده و باعث کارایی بهتر و افزایش عمر مفید سیستم پکیج می شوند. از طرفی به علت اثربخشی طولانی مدت آن ها می توانید با خیال راحت و با صرف هزینه ای اندک (نسبت به سایر روش های رسوب زدایی) از ایجاد رسوبات در پکیج های شوفاژ دیواری و هزینه های هنگفت تعمیرات آن جلوگیری کنید.

منبع

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.