خشک کن ظرفشویی چیست؟

یکی از اجزای مورد نیاز و کاربردی در هر ظرفشویی خشک کن آن می باشد. فرآیند خشک کردن ظروف در ماشین زمانی انجام می شود شستشوی ظروف به پایان می رسد. در صورتی که پس از اتمام شستشو ظروف خیس باقی بماند لکه ها سفیدی را بر روی ظروف باقی گذاشته و منجر به کثیف ماندن ظروف می شود. در صورت مشاهده ی خیس ماندن ظروف در کوتاه ترین زمان برای رفع این اختلال اقدام کنید. به یاد داشته باشید در صورت مشاهده ی این اختلال در قدم اول ظرفشویی را از برق خارج کرده و به منظور تعمیرات آن با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. ظرفشویی ها دارای سیستم بسیار حساس و پیچیده ای هستند و به همین علت تحت تاثیر کوچکترین ناهماهنگی دچار اختلال شده و به تعمیرات نیاز پیدا می کنند. با وجود این پیچیدگی ها تعمیرات ظرفشویی به تخصص و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد.

خشک کن ظرفشویی

چرا خشک کن ظرفشویی کار نمی کند؟

  • برنامه شستشو ظرفشویی دستگاه تنظیم نیست
  • المنت ظرفشویی دچار اختلال شده است و خشک کن ظرفشویی عمل نمی کند
  • ظروف پیش از به اتمام رسیدن فرآیند شستشو از درون دستگاه خارج شده‌اند
  • کم بودن یا به اتمام رسیدن مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی در این حالت خشک کن ظرفشویی کار نخواهد کرد.
  • چیدمان غلط ظروف در ماشین ظرفشویی، در این حالت خشک کن ماشین ظرفشویی کار نخواهد کرد.

تعمیرات خشک کن ظرفشویی

در صورتی که علت خرابی خشک کن به دلیل عدم تنظیمات برنامه شستشو ، اتمام مایع جلا دهنده اتفاق  باشد و چیدمان غلط ظرفشویی اتفاق افتاده باشد به راحتی می توانید با اصلاح این موارد مشکل را برطرف کنید و خودتان با برطرف کردن این موارد مشکلات دستگاه را برطرف نمایید. در صورتی که خرابی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی باعث بروز اشکال در خشک کن ظرفشویی شده باشد تعمیرات و یا ترمیم قطعات باید توسط تخصصان حرفه ای و مجرب انجام شود. به یاد داشته باشید هر گونه دست کاری ظرفشویی و تعمیرات ناآگاهانه ، علاوه بر اینکه تعمیر خشک کن را در پی ندارد بلکه باعث خرابی بخش شستشوی ظروف نیز خواهد شد و بخش شستن ظروف را نیز با مشکل رو به رو می کند. در صورت برو مشکل درکارکرد تمامی بخش های ظرفشویی برای تعمیر آن به نیروی متخصص در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

همان طور که پیش تر اشاره کردیم تعمیر ماشین ظرفشویی به تخصص و مهارت بسیار بالا نیاز دارد. در صورتی که به تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید می توانید به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. متخصصان در واحد تعمیرات ظرفشویی با عیب یابی های دقیق ابتدا دستگاه را بررسی کرده و در صورتی که علت اختلال به وجود آمده را شناسایی کردند در قدم بعدی فرآیند تعمیرات را آغاز می کنند. در مواردی که تعمیرات دستگاه امکان پذیر نباشد متخصصان به دلیل آشنایی با سیستم ظرفشویی قطعه ی آسیب دیده را با یک نمونه ی اورجینال جایگزین می کنند. کلیه ی خدمات ارائه شده در این واحد برای مشتریان تضمین می شود. خدمات سرویس در محل ظرفشویی از دیگر سرویس هایی است که توسط این نمایندگی ارائه شده است. با استفاده از تعمیر در محل ظرفشویی دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به نمایندگی نخواهید داشت. بلکه تنها از طریق تماس باکارشناسان و ثبت درخواست سرویس و تعمیرات ظرفشویی را در محل مورد نظر خود دریافت خواهید کرد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ظرفشویی با بهره مندی از کارشناسان و مهندسان حرفه ای انواع خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه می کند. مهندشان و متخصصان این مجموعه به دلیل بهره مندی از اطلاعات و ترفند های تعمیرات می توانند انواع ظرفشویی در برند های مختلف را تعمیر و ترمیم نمایند. از دیگر خدمات ارائه شده در نمایندگی ظرفشویی فروش انواع مختلف این دستگاه در برند های گوناگون می باشد. انواع این محصولات در نمایندگی ظرفشویی به صورت اورجینال و همراه با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رسند. کلیه ی خدمات ارائه شده در نمایندگی ظرفشویی تحت نظر مدیریت قدرتمند مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.

جهت مطالعه دیگر مطالب سایت در زمینه اخبار، مقالات، سوالات متداول و محصولات به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری