تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ

مرکز سخت افزار ایران، به گواه کاربران، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات ماشین های اداری به شمار می رود. این مرکز، بررسی و ترمیم انواع مدل های دستگاه کپی از کلیه برندها را در فهرست فعالیت های خود قرار داده است. تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ از جمله خدمات این مجموعه است که در مطلب پیش رو، جزئیات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. محصول مذکور، جزء دستگاه های شناخته شده کمپانی sharp است و افراد زیادی برای ترمیم آن به واحد تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران مراجعه می کنند. با مطالعه نکاتی که در ادامه ذکر خواهند شد، ضمن آشنایی با مشخصات فنی محصول مورد بحث، برخی از ترفندهای تعمیراتی آن را نیز فرا خواهید گرفت. شماره تلفن مرکز سخت افزار ایران نیز در سایر بخش های وب سایت ذکر شده و می توانید از طریق آن، با همکاران ما در واحد تعمیرات دستگاه کپی ارتباط برقرار کنید.

مشخصات فتوکپی AR-5625 شارپ

یکی از ویژگی های کاربردی و بسیار مفید فتوکپی AR-5625 شارپ ، پشتیبانی از منوی عملکرد فارسی است. این ویژگی، کار کردن با دستگاه و تنظیمات آن را برای کاربران بسیار راحت تر نموده است. دوروزن (Duplex) استاندارد نیز یکی از آپشن هایی است که محصول مورد بحث دارد. شما با استفاده از صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، می توانید تنظیمات مورد نظرتان را به راحتی انجام دهید. دستگاه کپی AR-5625 SHARP ، به قابلیت كپی برداری سریع با استفاده از سیستم  SOPMمجهز شده و با تغذیه‌كننده دوروی سند(RSPF)، موجب صرفه جویی قابل توجه در زمان کاربر خواهد شد. به طور کلی باید گفت که محصول مورد بحث، یک دستگاه کپی با کیفیت و ایده آل برای افرادی است که به دنبال یک فتوکپی مقرون به صرفه و با کیفیت هستند.

تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ

تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ شامل چه مشکلاتی است؟

مهم ترین موارد تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ ، مربوط به مشکلاتی اعم از: کپی نگرفتن دستگاه، عدم چاپ برگه با استفاده از تبلت، کاهش شدید کیفیت کپی، وجود خطوط یا نقطه های اضافی در برگه چاپ شده، گیر کردن برگه در دستگاه، چروک و مچاله شدن کاغذ، ارائه برگه سفید پس از طی فرایند کپی، توقف ناگهانی کار دستگاه، روشن نشدن دستگاه فتوکپی می باشد. هریک از این موارد، ناشی از خرابی یکی از قطعات داخلی است. به عنوان مثال، افت کیفیت معمولا به دلیل کاهش سطح تونر، آلودگی درام و یا خرابی فیوزینگ اتفاق می افتد. تعمیر و تعویض قطعاتی همچون: فیوزینگ، درام، یونیت شارژ، لیزر، اپتیک، سنسورها، داکتر بلید، کاغذکش، پاور، مین برد یا برد اصلی، کلیدها، پورت های ورودی و خروجی، شیشه و سایر قطعات، اقداماتی هستند که در نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی مرکز سخت افزار ایران برای تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ انجام می گردد.

شارژ کارتریج فتوکپی AR-5625 شارپ

یکی از اصلی ترین موارد بررسی شده در فرایند تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ ، خالی بودن کارتریج این دستگاه است. با توجه به این مساله، کادر فنی فعال در واحد تعمیر دستگاه فتوکپی ، تمهیدات ویژه ای برای انجام مراحل شارژ کارتریج این محصول اندیشیده اند. همکاران ما به خوبی می دانند که وجود مواد مصرفی بی کیفیت در کارتریج دستگاه فتوکپی، چه تبعاتی برای این محصول در پی داشته و چه تاثیراتی بر کیفیت چاپ خواهد داشت. لذا برای جلب رضایت شما عزیزان و تضمین کیفیت کار دستگاه، فرایند مورد بحث در مرکز سخت افزار ایران، با استفاده از مرغوب ترین انواع تونر و جوهر انجام می دهند. پس از شارژ کارتریج فتوکپی AR-5625 شارپ ، شاهد عملکرد عالی و بی نقص این محصول خواهید بود.

تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ در محل

تعمیر فتوکپی AR-5625 شارپ در محل، به شما این امکان را می دهد که بدون انتقال این دستگاه، شاهد رفع معایب عملکردی آن باشید. پس از مشاهده هر گونه ایراد در این محصول و تکرار آن، کافی است با واحد تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. تیم تعمیراتی به محل انتخابی شما اعزام شده و دستگاه را بررسی می کند. پس از تشخیص منشأ اختلال، هرگونه اقدام مورد نیاز برای برطرف کردن آن، در حضور شما انجام خواهد شد. پس از پایان فرایند تعمیر، دستگاه تست شده و در صورت سالم بودن، همکاران ما محل را ترک خواهند کرد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+