021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

نمایندگی ظرفشویی هایر

تعمیر ظرفشویی هایر در این مرکز به کمک تعمیرکاران و متخصصان ماهر و مجرب انجام می شود. این دستگاه در زندگی امروزی جایگاه بسیار ویژه ای دارد. به گونه ای که بسیاری از خانواده ها نمی توانند جای خالی آن را در منزل تحمل کنند. علاوه بر منازل، در انواع رستوران ها نیز مدل های مختلفی از ماشین ظرفشویی- مدل های صنعتی-  مورد استفاده قرار می گیرد.

منظور از ماشین های ظرفشویی صنعتی انواعی از ماشین های شستشوی ظروف است که در رستوران ها و غذا خوری ها ی کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای تعمیرات ظرفشویی می توانید به واحد تخصصی و اختصاصی این دستگاه مراجعه کنید و خدماتی منحصر و ایده آل را دریافت نمایید.

نمایندگی ظرفشویی هایر

مشکلات ماشین ظرف شویی هایر

  • لکه روی ظرف ها باقی می ماند
  • ماشین ظرفشویی هایر ظرف ها را خشک نمی کند
  • ماشین ظرفشویی هایر ظرف ها را خوب نمی شوید
  • ماشین ظرفشویی هایر آب را تخلیه نمی کند
  • ظرفشویی هایر روشن نمی شود

پیشگیری از تعمیر ظرفشویی هایر

استفاده از مواد مصرفی مرغوب ازجمله قرص، نمک و مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی Haier  در حفظ سلامت و طول عمر این دستگاه بسیار مهم است. در کنار مواد مرغوب و مصرفی ، اینکه کاربر به چه شکل از این دستگاه استفاده می کند و چگونه از آن نگهداری می کند هم در پیشگیری از خرابی ها و بروز اختلالات مهم و موثر است.

در تعمیر ماشین ظرف شویی هایر قبل از اینکه یک تعمیر کار ماهر و یک تعمیرگاه معتبر نقش داشته باشد، این کاربر است که تعیین می کند ماشین ظرف شویی چه اندازه و چرا خراب شود. پس بهترین گزینه و راه کار برای حفظ سلامت دستگاه و نیاز کمتر به مرکزی برای تعمیر ظرفشویی هایر استفاده درست و کاربری صحیح از دستگاه است.

کد های خطای ماشین ظرفشویی هایر

E3: ایراد در تخلیه

پمپ تخلیه، فیلتر های و لوله تخلیه را برسی کنید

E2 : خطای شیر برقی ورودی آب

شیر برقی را بررسی کنید.

E1 : ایراد در میکروسوییچ درب

درب را ببندید و میکروسوییچ را بررسی کنید

E5 : خطای سر ریز

E4: خطای سنسور دما

دسته سیم ها و سنسور دما را بررسی کنید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یک مرکز معتبر و مهم است که در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه ای و بر اساس مدل ها معتبر و برتر جهانی فعالیت می کند. این مرکز افتخار دارد با ارائه خدمات گوناگون در زمینه های مختلف از جمله لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، کالاهای هوشمند و ماشین های اداری و دفتری، مرجعی امن و مطمئن برای همه کاربران در همه برندها باشد. با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران همه نیازهای شما برطرف خواهد شد.

در این مرکز می توانید با امینت بالا از مجموعه ای از خدمات و تسهیلات ویژه استفاده کنید. مهندسان و کارشناسان و تعمیرکاران در این مرکز هر کدام در زمینه کاری خود سال ها تجربه موفق و درخشان دارند. در مرکز سخت افزار ایران همه امکانات فراهم است تا هر کاربر در هر بخشی از علم آی تی و الکترونیک، نیاز خود را رفع کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *