1. خانه
  2. تعمیر ماشین های اداری
  3. تعمیر پرینتر
  4. تعمیر درام پرینتر

تعمیر درام پرینتر

تعمیر درام پرینتر کار بسیار حساس و پر زحمتی است، زیرا درام به خودی خود از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. درام وظیفه انتقال تصویر از پرینتر  به کاغذ را برای چاپ تصویر بر عهده دارد.

درام به خصوص در یک کارتریچ لیزری نقش به سزایی ایفا می کند و حیات کارتریج وابسته به حیات اوست؛ به طوری که حتی اگر کارتریج را با بهترین تونر هم شارژ کنید، ولی درام بی کیفیتی داشته باشید، کارتریج کارایی مناسبی نخواهد داشت. با این وصف  از ویژگی های درام، حتما به خوبی به حساسیت های ویژه تعمیر درام پرینتر آگاهی یافته اید.

چگونگی تعمیر درام پرینتر

با وجود حساسیت هایی که به آن اشاره کردیم، تعمیر درام پرینتر کار پیچیده و نامفهومی نیست و فقط به دقت بالایی نیاز دارد. از آنجا که درام در تصویر سازی و کیفیت تصویر نقش حیاتی و اساسی دارد، لذا کیفیت کارایی آن باید در فواصل زمانی مشخص و مدون مورد بررسی قرار بگیرد. تعمیر درام پرینتربهترین و اولین کاری که برای بالا بردن کیفیت درام می توان انجام داد، حفظ نظافت آن است.

برای تعمیر درام پرینتر بهتر است هر از چندگاهی درام را با یک دستمال بدون پرز خشک و بدون استفاده از هیچ ماده دیگری، تمیز کنیم. تمیز نگه داشتن کارتریچ هم جزء نظافت درام است. اگر کارتریچ دستگاه شما یک بار مصرف است، با تعویض آن کیفیت درام را دو چندان خواهید کرد. درام توان قدرتی بسیار ضعیف و پایینی در برابر ضربه دارد و حتی ضربات جزئی هم به کیفیت آن آسیب می زند. به علاوه رفاقت و همنشینی خوبی با نور ندارد و پیوسته باید دور از نور نگه داری شود.

حساسیت های رایج در تعمیر درام پرینتر

این قطعه استوانه ای شکل با محفوظ ماندن در کارتریچ، بسیار هوشمندانه از خود مراقبت می کند. درام در مقابل هر گونه ضربه حتی ضربات به ظاهر جزئی کاملا آسیب پذیر است. درام سطح فوق العاده حساسی در مقابل تابش نور دارد و با قرار گرفتن در معرض نور کیفیت و کارایی اش کم می شود. با در نظر گرفتن این نکته ساده و مهم به راحتی می توانید هر گونه آسیب جدی به درام را پیشگیری کنید.

خرابی درام پرینتر

خرابی درام و اهمیت تعمیر درام پرینتر

با خرابی درام مشکلاتی در تصویر پرینت شده نهایی دیده خواهد شد. مثلا ظاهر شدن خطوط و نقاط غیر عادی درام معمولا در هر سه بار شارژ کارتریج پرینترهای لیزری تک کاره تک رنگ تعویض می شود. در پرینترهای لیزری چهار کاره یا پرینترهای لیزری بهتر است اصولا با هر بار شارژ کارتریچ درام هم تعویض شود یا حداکثر با هر دو بار شارژ کارتریچ.

تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر قطعا باید در مجهز ترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات انجام شود. مرکزی که به همه تجهیزات مدرن و پیشرفته دسترسی داشته باشد تا بهترین خدمات رسانی را ارائه دهد. در مرکز تعمیرات پرینتر، ما با ارائه گارانتی طلایی، کیفیت تعمیر را تضمین می کنیم. مرکز تعمیرات ما با تخصصی کردن لاین های تعمیرات، کار را ساده و سهل و در عین حال کاملا تخصصی کرده است.

در این مرکز تعمیر انواع پرینترهای لیزری، تعمیر پرینتر سوزنی، تعمیر پرینتر جوهرافشان، تعمیر پرینتر چندکاره و انواع اسکنر در بخش های مخصوص خود انجام می شود و از تکنسین های ارشد و حرفه ای مخصوص هر بخش مدد گرفته می شود.

مرکز تعمیرات پرینتر مسئولیت تعمیر تمامی قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان، لیزری، سوزنی و حرارتی، تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر ها جهت کاهش هزینه مصرفی، بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر، نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید را با قدرت بر عهده می گیرد و در خدمات رسانی های خود در خصوص عملکرد پرینترها به مصرف کنندگان مشاوره و راهنمایی می دهد.

نمایندگی پرینتر/تعمیر سخت افزاری پرینتر/تعمیرات سخت افزاری پرینتر/تعمیر نرم افزاری پرینتر/تعمیرات نرم افزاری پرینتر/تعمیر پرینتر/تعمیرات پرینتر/تعمیر فیلم فیوزینگ پرینتر/تعمیرات فیلم فیوزینگ پرینتر/تعویض فیلم فیوزینگ پرینتر/تعمیر کاغذ کش پرینتر/تعمیرات کاغذ کش پرینتر/تعویض کاغذ کش پرینتر/تعمیر لیزر پرینتر/تعمیرات لیزر پرینتر/تعویض لیزر پرینتر

[/vc_message]

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران  مرجع رسمی و امن خدمات رسانی حوزه صنایع الکترونیکی و دستگاه های هوشمند است. این مرکز با فعالیت حرفه ای خود در هر دو حوزه تعمیرات و فروش، مرجع امن و قابل اطمینانی برای همه کاربران است. این مرکز با پوشش دهی حمایت خود از همه برندها و محصولات کمپانی های تولید کننده، خدمات رسانی را بسیار ساده و در دسترس کرده است.

مرکز سخت افزار ایران نه تنها دسترسی وسیع به آرشیو قطعات جانبی همه برند ها دارد بلکه با در اختیار داشتن تکنسین های مجرب و خبره، مرکزی بی رقیب در این حوزه به شمار می رود. این مرکز به جرات ادعا می کند که کیفیت خدمات تعمیراتی و خدمات  ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، در هیچ جای ایران رقیب ندارد و هر آن در رقابت با هر مرکز دیگری پیروز ماجرا خواهد بود.

لینک مفید

[/vc_message]
تعمیر موبایل
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+