تعمیرات آل این وان

چرا آل این وان روشن نمی‌شود؟ دلیل خاموش شدن ناگهانی آل این وان چیست؟ علت کند شدن سرعت آل این وان چیست؟ دلیل داغ شدن بیش از حد آل این وان چیست؟ اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در آل این وان خود مواجه شده‌اید و نمی‌دانید عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه را به چه مرکزی بسپارید، ما به شما نمایندگی تعمیرات آل این وان را پیشنهاد می‌کنیم. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر آل این وان هر مشکلی که برای این دستگاه به وجود آمده باشد را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف می‌کنند.

این مرکز با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می دارد و توانسته است با تلاشهای شبانه روزی، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات آل این وان را به کاربران ارائه دارد. در حال حاضر مرکز تعمیرات آل این وان ، از معدود شرکتهای موفق و پیشرو در کشور است که توانسته است غالب اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در این دستگاه را با کمترین میزان بازگشت برطرف سازد و رضایت خاطر کاربران را فراهم سازد.

مدیریت مرکز تعمیرات آل این وان کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز را به دلیل اطمینان از سطح تسط و مهارت کارشناسان و مهندسان خویش گارانتی و ضمانت نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که تا زمان حصول نتیجه رضایت‌بخش در کنار شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز کلیه اشکالات ایجاد شده در دستگاه خویش را رفع نموده و کیفیت اولیه دستگاه خویش را بازیابید.

تعمیرات آل این وان

تعریف کلی آل این وان

آل این وان‌ها در واقع کامپیوترهایی شبیه به لپ ‌تاپ اما با صفحه نمایش بزرگتر هستند. صفحه نمایش مدل‌ های پایه آل این وان  ۱۹ اینچ است اما این دستگاه ‌ها با مانیتورهای بالاتر نیز طراحی و عرضه می‌گردند. در صورتی که شما نیز به دلیل کاربری‌ خاص خود، در جستجوی رایانه ‌ای با مانیتور بزرگ هستید، آل این وان گزینه مناسبی است زیرا در مقایسه با لپ ‌تاپ ‌های عادی مانیتور بزرگتری دارد. (بالاترین ابعادی که در ساخت لپ‌ تاپها مورد استفاده قرار گرفته است ۱۷ اینچ است). برجسته ترین ویژگی رایانه‌های All in One تعبیه گشتن لوازم جانبی آن نظیر وب‌کم، اسپیکر و… در درون بدنه آن‌ها‌ است.

در این دستگاه‌ها ماوس و کیبورد، به همراه دستگاه و از نوع بی‌سیم است، از همین ‌روست که از تراکم سیم و کابل در زمان استفاده از آن‌ها خبری نیست.  وجود چنین ویژگی هایی در آل این وان ها سبب گشته تا این دستگاه ها برای محیط های عمومی و اداری نظیر مراکز آموزشی، ادارات، بانکها، رستورانها و… بسیار مناسب گردند. علاوه بر این آل این وان می تواند انتخاب مناسبی برای گیمرها و کاربران حرفه ای باشد که به فضای کاربری بالایی نیاز دارند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس آل این وان را دریافت نمایید. مقالات مرتبط با این محصول و خدمات مرتبط با آن از طریق بخش زیر قابل دسترسی هستند.

تعریف آل این وان

تعمیر مادربرد آل این وان

خاموش شدن ناگهانی آل این وان و روشن نشدن این دستگاه از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که نشان می‌دهند، مادربرد آل این وان که به مین برد و برد اصلی هم مشهور است به مشکل خرده و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. مادربرد یکی دیگر از مهم‌ترین قطعات آل این وان به حساب می‌آید که می‌توان گفت انجام اکثر کارها در این دستگاه روی دوش اوست. به گونه‌ای که هم ارتباط بین اجزاء و تمامی بخش‌های آل این وان را شکل می‌دهد و هم اینکه مسئولیت هر یک از قطعات این دستگاه را تعیین می‌کند. به گونه‌ای که تک تک درخواست‌های کاربر اول از همه به مین برد ارسال شده و سپس مین برد درخواست کاربر را به قطعه موردنظر ارسال می‌کند. مهم‌ترین عاملی که موجب آسیب‌دیدگی مادربرد آل این وان می‌شود، نوسان برق است. پس فراموش نکنید که این دستگاه را به محافظ برق متصل کنید.

تعمیر کارت گرافیک آل این وان

بهم‌ریختگی تصاویر یا رنگ‌ها در نمایشگر، نصب نشدن درایور کارت گرافیک، هنگ کردن سیستم بعد از نصب درایور کارت گرافیک و … از نشانه‌های خرابی کارت گرافیک آل این وان هستند. نقش کارت گرافیک در این کامپیوتر، پردازش داده‌های گرافیکی و ارسال آن‌ها به فلت پنل جهت نمایش در مانیتور آل این وان است. از مهم‌ترین عواملی که در خراب شدن کارت گرافیک نقش دارند، می‌توان به اتصال کارت گرافیک ناسازگار با مادربرد و همچنین نوسان برق اشاره کرد.

با این وجود اگر تصمیم دارید کارت گرافیک آل این وان خود را ارتقاء دهید، بهتر است انجام این کار را به یک متخصص بسپارید تا کارت گرافیکی بر روی مادربرد این دستگاه قرار داده شود که با آن سازگاری داشته باشد. از طرفی بهتر است آل این وان را به محافظ برق متصل کنید تا از بروز نوسان برق دور بماند.

تعمیر هارد آل این وان

اگر بخواهیم به مهم‌ترین قطعات آل این وان اشاره کنیم باید هارد این دستگاه را در ابتدای لیست خود قرار دهیم. چراکه هر آنچه که شما بر روی این کامپیوتر ذخیره می‌کنید مستقیماً در هارد آن قرار گرفته و نگهداری می‌شود. با این وجود باید خیلی مراقب باشید تا مشکلی برای آن به وجود نیاید چراکه در غیر این صورت تمامی اطلاعات شما که مطمئناً خیلی برایتان اهمیت دارند، به خطر می‌افتند. همین موضوع باعث می‌شود که کاربران آل این وان عیب‌یابی، تعمیرات و بازیابی اطلاعات هارد این دستگاه را به دست هر کسی نسپارند.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که اگر با مشکلات ناشی از خراب شدن هارد آل این وان شامل: بوت نشدن، هنگ کردن، ارور دادن هنگام ذخیره اطلاعات جدید یا حذف اطلاعات از روی این دستگاه و … مواجه شدید، عیب‌یابی و تعمیر هارد آل این وان را به نمایندگی تعمیرات آل این وان بسپارید.

تعمیر فن آل این وان

برخی از قطعات آل این وان به قدری موقعیت حساسی دارند که اگر با مشکلی مواجه شده و دچار آسیب‌دیدگی شوند، موجب می‌شوند که سایر قطعات این دستگاه نیز آسیب ببینند. یکی از این قطعات فن آل این وان است. نقش فن در این دستگاه مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی این است که گرمای ناشی از فعالیت قطعات را از دستگاه خارج کند و تمامی اجزاء و بخش‌های دستگاه را خنک نگه دارد تا گرمای زیاد موجب خرابی آن‌ها نشود. با این وجود اگر فن آل این وان به دلیل ضربه، نوسان برق، جمع شدن گرد و غبار بر روی آن و فرسودگی دچار مشکل شود، نمی‌تواند گرمای ناشی از فعالیت قطعات دستگاه را مهار کرده و موجب می‌شود که سایر قطعات آل این وان به خصوص پردازنده به مشکل بخورند. چراکه سی پی یو بیش از هر قطعه دیگری به گرما حساس است و سریع‌تر هم آسیب می‌بیند.

یکی از نشانه‌هایی که می‌توانید بفهمید فن آل این وان شما خراب شده است، این است که به صدای فن گوش کنید. اگر هیچ صدایی از فن آل این وان شنیده نمی‌شود و این دستگاه بیش از حد داغ کرده است یا اینکه صداهای ناهنجاری از آن شنیده می‌شود به این معناست که فن این دستگاه خراب شده است. با وجود اینکه فن یکی از قطعه‌های مصرفی آل این وان است اما می‌توان با سرویس‌های دوره‌ای و منظم آل این وان طول عمر این قطعه را افزایش داد. شما می‌توانید سرویس، عیب‌یابی، تعمیر و تعویض فن آل این وان را به نمایندگی تعمیرات آل این وان بسپارید.

معرفی آل این وان های موجود در بازار

آل این وان‌ها از نظر سخت افزاری در واقع کامپیوترهایی شبیه به لپ ‌تاپند با این تفاوت که صفحه نمایش بزرگتری دارند. مدل‌های پایه آل این وان معمولاً با صفحه نمایش ۱۹ اینچ و یا بالاتر عرضه می‌گردند از اینرو اگر شما نیز در جستجوی رایانه ‌ای با مانیتور بزرگ هستید، آل این وان گزینه مناسبی به نظر می‌رسد زیرا در مقایسه با لپ‌تاپ‌های عادی مانیتور بزرگ‌تری دارد. بارزترین ویژگی آل این وان ها آن  است که لوازم جانبی این دستگاه ها نظیر وب‌کم، اسپیکر و… در داخل بدنه‌ شان تعبیه شده‌ است بعلاوه در این دستگاه ماوس و کیبورد ارائه شده به همراه دستگاه از نوع بی‌سیم است.

به دلیل همین ویژگی‌هاست که برای محیط‌های عمومی و اداری نظیر مراکز آموزشی، ادارات، بانک‌ها، رستوران‌ها و… آل این وان‌ها بسیار مناسبتر هستند. شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری هر یک از آل این وان های موجود در بازار به بخش « محصولات » مراجعه نمایید. در این بخش ضمن معرفی مدلهای گوناگون آل این وان توضیحاتی نیز درباره برخی از خدمات مرتبط با هریک از آنها نیز داده شده است.

واحد تعمیرات آل این وان

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز سخت افزار ایران در بخش زیر خدمت کاربران گرامی معرفی گشته اند.

 • تعمیر و شارژ انواع کاتریج و تونر (تضمینی)
 • ارائه خدمات در محل ( مخصوص شرکت ها)
 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری
 • نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی مداربسته
 • مشاوره در انتخاب تجهیزات سخت‌افزاری مناسب براساس نیاز کاربران
 • مونتاژ و اسمبل نمودن کامپیوترهای شخصی (pc)، حرفه ای و Server
 • نصب نرم افزارها و سیستم عامل (خانواده ویندوز و لینوکس) مورد نیاز کاربران
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی انواع سیستمهای کامپیوتری ( لپ تاپ و پی سی)
 • پشتیبانی فنی انواع سرورها
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل
 • عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت ها
 • بهینه سازی و ارتقای سخت افزار سیستم
 • بررسی کامل و عیب یابی سخت افزار سیستم
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • تعمیر، تعویض و پشتیبانی فنی قطعات سخت افزاری (CPU، مادربرد، هارد، رم، کارت گرافیک و …)

مرکز سخت افزار ایران و واحدهای ارائه دهنده خدمات تعمیر ال این وان

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران عبارتند از:

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان دل

آل این وان دل

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان اچ پی

آل این وان اچ پی

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ایسوس

آل این وان ایسوس

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ام اس آی

آل این وان ام اس آی

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان ایسر

آل این وان ایسر

مرکز سخت افزار ایران - واحد تعمیرات آل این وان لنوو

آل این وان لنوو

تعمیرات آل این وان و اخبار این حوزه

بی هیچ اغراقی می توان گفت تجربه، پشتکار و خلاقیت، هوشمندی، تخصص، دانش، نوآوری، خصیصه‌ تک تک مهندسان فعال در  مرکز تعمیرات آل این وان است که به نوبۀ خود توانسته اند در حوزۀ فعالیت های خویش، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازند و حتی الامکان در بهینه سازی دستگاه های هوشمند موجود در کشور کوشا باشند. مرکز تعمیرات آل این وان در راستای حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدار خویش، اهتمام ویژه ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم، بر اساس نرخنامه مصوب و مبتنی بر استانداردهای جهانی به هموطنان گرامی دارد.

مرکز تعمیرات آل این وان با تکیه بر مهندسان جوان و کارآزموده خویش، از معدود شرکتهای موفق و پیشرو کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی تعمیر آل این وان مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می دارد. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مطالب و اخبار مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

تعمیرات آل این وان و مقالات مرتبط

اگر شما نیز دارنده یکی از آل این وان های موجود در بازار هستید حتما با ما هم عقیده اید که کاربران این دستگاه می بایست اندک اطلاعاتی در مورد ساختار و ویژگی های آن داشته باشند. داشتنِ اطلاعات پایه و ابتدایی در مورد این دستگاه سبب می گردد تا کاربر راه های صحیح استفاده از این دستگاه را آموخته و با انتخاب بهترین روشهای کار با آن، به عمر مفید دستگاه بیافزاید. در بخش زیر برخی از ویژگی های کلی و ساختاری این دستگاه ارائه شده است. شما کاربران گرامی می توانید سایر مطالب و اطلاعات تکمیلی را با مراجعه به بخش مقالات دریافت نمایید.

 • سهولت در استفاده
 • حذف در هم ریختگی کابل‌ها
 • جذابیت و کاربری آسان و …
 • عدم نیاز به خرید مانیتور مجزا
 • نیاز به فضای کم به دلیل عدم استفاده از کیس جداگانه
 • کاهش مصرف برق و حرارت تولیدی

پاسخگویی کارشناسان مرکز سخت افزار ایران به پرسش های کاربران

مرکز سخت افزار ایران واحد ارتباط با مشتریان را به منظور آنالیز عملکرد کارکنان و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات هموطنان گرامی راه اندازی نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید. این امکان نیز فراهم شده است تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر حضور کارشناسان سرویس و تعمیرات در محل را ثبت نمایید.

پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیرات به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس هر یک از دستگاه های معیوب را آغاز می‌ نمایند. راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه پرسش های مرتبط با دستگاه های خویش را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.

لینک های مفید

تعمیر آل این وان دل /تعمیر آل این وان ایسر / تعمیر آل این وان سونی / تعمیر آل این وان ایسوس / تعمیر آل این وان فوجیستو /تعمیر آل ان وان اچ پی / تعمیر آل این وان سامسونگ / تعمیر آل این وان اپل / تعمیر آل این وان لنوو /

نمایندگی ریکو در ایران نمایندگی برادر در ایران /نمایندگی کانن  در ایران / نمایندگی زیراکس در ایران /نمایندگی  کونیکا مینولتا در ایران  / نمایندگی هواوی /تعمیر لپ تاپ توشیبا / نمایندگی شارپ  در ایران  /نمایندگی کیوسرا / نمایندگی توشیبا در ایران / مرکز سخت افزار ایران / مرکز تعمیرات موبایل

تعمیر آل این وان دل /تعمیر آل این وان ایسر / تعمیر آل این وان سونی / تعمیر آل این وان ایسوس / تعمیر آل این وان فوجیستو /تعمیر آل ان وان اچ پی / تعمیر آل این وان سامسونگ / تعمیر آل این وان اپل / تعمیر آل این وان لنوو /نمایندگی  ریکونمایندگی  برادر /نمایندگی  کانن / نمایندگی  زیراکس/نمایندگی  کونیکا مینولتا

تعمیر آل این وان دل /تعمیر آل این وان ایسر / تعمیر آل این وان سونی / تعمیر آل این وان ایسوس / تعمیر آل این وان فوجیستو /تعمیر آل ان وان اچ پی / تعمیر آل این وان سامسونگ / تعمیر آل این وان اپل / تعمیر آل این وان لنوو /

نمایندگی رسمی ریکونمایندگی رسمی برادر /نمایندگی رسمی کانن / نمایندگی رسمی زیراکس/نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا/نمایندگی رسمی توشیبا/ نمایندگی رسمی شارپ

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری